Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ono to dava viac nez 16 500 peral rozdiel je teda o nejake 3k perel
     
  2. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    kolik asi budou stat mazlove
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    muj odhad je tak 1500-2000 perničku
     
  4. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    mě to přijde když mam talenty na 2x truhly tak to ani moc výhoda není dá to tak o 1500 sněžní ani ne víc než normal bych řek teda
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Jak mohu získat starého společníka Jötnara?
    Jötnara můžete získat na Černém trhu (počas Severskej ságy) výměnou za perníkové panáčky, nebo sebráním jednoho ze speciálních glitzů, které vypadnou z Bjorgoldů. Glitzy z těchto NPC mohou kromě Jötnara obsahovat i jiné odměny, jako například svíčky nebo sněhuláky. Také tyto NPC jsou mimořádně zranitelné vůči Sněhové munici!

    jenom technická, nikde jsem nenašel info a za 3 dny akce jsem tu lod na moři nepotkal, ale víme kdy bude na moři Bjorgold ?? Bude to toho 8-14.12.??


    oni jsou talenty na 2x truhly?? předpokládám že mas 2talenty v daru moře, což ti z truhly dá o 8%vice než normálně, já mám drahokam na 10% z truhel a když ho mám dostanu z truhly 2xpernik, když ho nemám tak 1perník....


    Jinak akce zatím perfektní(až na to sekání) jsem zvědavej na ceny v trhu (mazel a boostery-hlavně atd. ) a případně na poměr výměny perníku za ..... (hrál jsem v úterý i středu cca 10 hodin denně a mám 9400 perníku)

    Je jen velká škoda, že v trhu nejsou jiné a pro hru podstatnější předměty, očekával bych třeba lásku, požehnání, amulety.
    Nechápu proč jsou na trhu svičky,sněhuláci atd když se dají získat na moři, pominu fakt, že jsou ty předměty aktuálně nefunkční)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/14
  6. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    já tam mam +5 25% na otevírání truhel a nepřijde mi to že by to dávalo o něco víc
     
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    slavoj899 1500 elity sa ti zda malo?no snasob si to 1000 x a uvidis aky to je rozdiel a arrow ma pravdu celkom by sa v trhu hodili predmeny ako amulety,ztracena laska atd
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    máš +5% nebo 25%?
     
  9. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    v talentech mam +5 na daru moře což se rovná 25% z truhel na víc
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    a to ti nestačí z jednej truhly o 1500 muni viac? :D ako písal reper je to sakra veľa
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak sem dej nějakej výpis z deníku se sebranou truhlou
     
  12. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    tady je nehraju sice na českým servru
    2014-12-04 08:13:02You opened a locked chest.
    2014-12-04 08:13:02You received 10942 x Snowballs.
    2014-12-04 08:13:02You received 2 x Gingerbread.
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak to funguje
    standartne je v truhle 1 perník +25% a zaokrouhleno je 2. tohle mnozství munice jsem nikdy nemel vzdy pod 10000 takže i z toho se dá usoudit že v tvém případě bonus 25% funguje
     
  14. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    jojo funguje a kdybych měl ještě ten lodní desing na truhle tak by to bylo 3x násobek nevíš ?
     
  15. honzYk

    honzYk Zelenáč fóra

    a kde je kalendar nemuzu ho najit
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    honzYk
    kalendář je na moři, je to tady napsaný asi 10x (včetně obrázku kde na moři ho najdeš)

    slavoj899
    nikdy ani dar moře ani drahokam nedává násobky,ale % navíc i s drahokam to je max 35%, protože to ale platí i na předměty kterých je třeba v truhlách 1ks (třeba ted v akci 1perník nebo v normalni truhle 1tortuga) tak těch 35% navic se zaokrouhluje směrem nahoru, takže dostaneš 2ks

    pokud třeba ale sebereš normální truhlu a máš těch 35% tak nedostaněš 1500 koulí ale 2025

    v truhlách je ale i několik druhů munice co můžeš dostat v počtu 50000, s bonusem 35% je to 67500
     
    Naposledy upraveno: 4/12/14
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tak ako píše arrow.. ja mám 35% a dáva mi 11000-13000.. tie nižšie 5000-6800.. a dáva to cca každú tretiu truhlu takže tie truhly sa oplácajú krásne.. aj keď tá časť nie a nie padnúť :D
     
  18. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Prosím, pridajte do čierneho trhu stratené lásky, abo ich aspoň dajte do kryh..
     
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    suhlas jedno kde ich daju len aby sa dali ziskat a ztracenu lasku by mohli davat aj do obycajneho trhu alebo cez mhh do karty udalosti moj nazor
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    AdmSity municiu to dava aj mne take množstvo približne ako tebe. ale kde chodiš na tie truhli povedz aj mne. Mne to dava asi tak každu 8 truhlu. skušal som nizke mapy vstredne aj najvišie ale všade približne rovnako. Neviem ako je to nastavene, ale vždy mi dava menej často.

    2014-12-04 18:40:43Otvoril si uzavretú truhlicu.
    2014-12-04 18:40:43Na morskej mape si našiel 32 fľaštičiek Mojo.
     
    kywa tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.