Želví apokalypsa (18.05.2018 - 30.05.2018) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 16/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

  2. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Dobrá akce zatím
     
  3. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    inteligence nekterych je zajimava :D proc komentujes kraviny kdyz akce zacina zitra?
     
    pindrusec tohle ocenil(a).
  4. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    asi hral betu ;)
     
    ondraz.cz tohle ocenil(a).
  5. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    hlavne ze ty si hotový inteligent :D
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, technicky dotaz, 500k munice protipancerovky a 500k munice zemní, si myslí, že to bude stačit na 14 dní ?, je to těžkej nesmysl od BP, vždyť to mám vystřílené za jeden den do cassiopei.. děkuji
     
  7. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    jj s tou munkoiu mas pravdu doufam ze ji tam zas daj

    tak co to je za kaci kdyz neni munoce na cernym trhu :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/5/18
  8. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Máš ji v platebce tak solit a nedržkovat:))
     
  9. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    prd budu solit budu si v klidku harpunovat :)
     
  10. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    mne uz nepripisuju duse z hniezd ani z truhiel takze ostava len dutou korytnacky
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj papa-xXx,

    na to si stačí přečíst oznámení, odkaz najdeš v prvním příspěvku.

    Ahoj ***tom**UEK,

    prosím dodržuj pravidla. Pokud jde o akci, někomu se líbí někomu ne. Pro toto munici nepotřebuješ :

    2018-05-22 07:11:27
    Získal jsi 1 x Voodoo dělo .
    2018-05-22 07:11:27
    Příšera usmrcena.

    pěkný den
     
  12. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    mas pravdu je to tam sice tak diplomaticky napisane ale je :D dik
     
  13. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor


    Ahoj Mirku, sorry ale s tou munici si kazdej stezuje na 14 dní ti staci 500K protipancerovky?, event neni spatnej ale bez munice pekny prd.. Hra jde strasne dopredu, a prijde mi to ze nektery event spis zaostavaj.. a vooodoo delo? k cemu mi je? dnes? to je pro male lode jestli ty ses stim spokojenej :)..byl bych rad kdyby admini to dali taky dale tu munici, ja uz nemam s cim strilet :) nebudu tam cpat ostatni munice.

    jinak rikam suprove je provedeny to s tou cechovni mapou, to klobouk dolu :)
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ja mám munície až až, problém je že nieje čo strieľať.
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    já jsem nepsal že je munice dost, ani nic podobného. Každý druhý event se tu píše, že to není nic pro malé hráče, schválně za jak dlouho slabý hráč vystřílí 500 k munice, když má dobu nabíjení kolem 6 sekund a střílí maximálně 300 děl.

    Mám munice hodně, takže nesleduju kolik jí mám, ještě jsem jí nemusel ani kupovat, takže nebudu ani vědět, jestli se znovu resetuje. Ano voodoo mě osobně je k ničemu, ale kdy naposled jsi viděl v harpunovačce voodoo dělo ... pro mne by tam muselo být kladivo osudu na 5 stupeň nebo devastátor na 4 st., ale to tam asi nedají :).

    Je třeba také brát v úvahu, že zatím co malá loď vystřílí 500 K munice, tak velká loď má možná 3 násobek a stejné je to se ziskem, snaha vývojářů je, to trochu přibrzdit, pouze můj názor a může si o tom každý myslet své.

    Pouze má teorie a nikomu jí nenutím, dejme tomu, že je příděl 100 K perel zisk, silný hráč má za hodinu hotovo, slabý hráč to má za 3 hodiny, ale protože si silný hráč nemůže koupit novou munice, musí počkat na slabého až vystřílí svou, po této době se v černém trhu zresetuje nákup a jde to zase od nuly stejně. Zvýhodňuje to slabé hráče a znevýhodňuje silné hráče.

    pěkný den
     
    Bibi a Spitfire°mk°5° tohle ocenili.
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    snaha vyvojaru je pribrzdit,no tak proto lode z akce couvaji :D
     
  17. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Neschopnost vývojářů=trochu přibrzdit. Jestli jim nestačí beta server,nechť udělají další.Řecká abeceda má písmen dost:eek:
     
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Nj Ondro, třeba si k tomu designu budeš muset v platebce dokoupit střízlivého kormidelníka, bůh ví jaký s tím má BP záměr.
     
  19. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mirku s tou municiov maš v niečom pravdu . Len s tym pribrzdenim my to nejak nepasuje. Ked chcu pribrzdit tak nech nedavaju do platobky nove dela , municiu , baličky atd... . Tymto sposobom rozdeluju ešte viac na hračov silnych -platičov a na hračov neplatičov -slabych. nikdy sa ty slaby nedorovnaju tym silnejšim takymto sposobom . Jedine je v tom zamer BP dalej hrabat eura z vačkov hračov kedže do platobky daly municiu. Moj nazor:)
     
    papa-xXx a *jakor40 tohle ocenili.
  20. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ja osobne bych nesouhlasil s pribrzdenim hry tim, ze daji omezeny pocet munice k nakupu ... velke lode maji vsechnu munici po milionech, kdezto mala lod ma sotva na nakup toho, co je v trhu. Takze v konecnem dusledku jsou biti zase male lodicky :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.