Zdrávím chtěl jsem se zeptat proč mi nefunguje chat píšemi to: Systém: Authorization failed!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem gaminq, 2/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gaminq

    gaminq Zelenáč fóra

    Zdrávím chtěl jsem se zeptat proč mi nefunguje chat píšemi to: Systém: Authorization failed!
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gaminq, zkoušel jsi několikráte F5? K tomuto problému bohužel dochází občas i u mě ale párkrát F5 a pak se mi hra načte normálně. Je to z důvodu problému s připojením na moře a nebo chat.
     
  3. gaminq

    gaminq Zelenáč fóra

    Stále mi chat nefunguju už 10min mačkám f5 a furt nic
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj gaminq,

    teké mě občas ráno v 5:30 po restartu chatu naskočí toto oznámení v okně chatu, ale stejně jako kolega zmáčknutím F5 se mi načte chat již správně. Zkoušet F5-reset chatu-odlogovat-znovu nalogovat, pročistit flash,

    více Ti zde na fóru neporadíme.
     
  5. gaminq

    gaminq Zelenáč fóra

    nemohl by to taky dělat prohližeč nebo tak něco ?
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj gaminq,

    ano mohl, to je to pročištění flash playeru v mém předešlém příspěvku na konci, např. ccleanerem, pokud Ti to nepomůže, můžeš samozřejmě kontaktovat podporu, na fóru Ti více neporadíme.

    pěkný den
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.