zamyšlení nad touto hrou

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Matiae, 27/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Matiae

    Matiae Zelenáč fóra

    Prominte ale já musím prostě protože nwm jestli to tu každej jen ignoruje nebo je vam to jedno ale když mě teleport strašně teleportoval (sarkasmus jen mi začal nabihat čas do opětovneho použití ale misto sem nezměnil) loď se hejbe po mapě jako keby ji řídil mentalně zaostalej a vubec je tu tolik nedodělanejch věcí že uvažuju co dělali betatesteři (jestli nějací byli vubec). Protože tohle rejžovani na lidech kazi jinak vcelku zabavnou hru kdyby ji trošku vyvažili a tolik energie co vložili do tvorby platebniho centra by vložily do hry samotne bylo by to tak 100x lepší takle musim konstatovat že kdo sem vrazil prachy je blázen když vemu kolik je tu chyb... Ale bohužel tenhle typ her je na tom postaven a dokud se vy lidi neprobudite a nebudete požadovat za to co do toho vražíte hru ktera se bude chovat normalně a ne to co tu vídám ( lod po zničení jezdi po mapě jak se ji zachce jen ne tam kam klikam a nejlip někam na druhou stranu než klikam nebo jen hloupost typu proč se mi nemuže ma lod zobrazit s designem na tom velkem obrazku ale jen v rohu jako miniatura nebo ten propastnej rozdíl na munici kdy za zlato koupim čtvrtinovej výkon toho co ma munice za perly.. to jako važně? proč tolik?? nestačilo by třeba jen o par bodu ten dmg? ) Sry jestli tento nazor někoho urazil ale kdyby se trochu chtělo tak mohla hra dat daleko lepší a vyvaženější požitek. Vadí mi že hrač je tu kladen až daleko daleko za vydělek což není dobře a proto se mi tato hra nelibí ikdyž sem k ni usedal s většími nadějemi a ač se mi v zakladu napad libí je tu tolik chyb co mi dojem ze hry strašně kazi no škoda jdu hledat nějakou zabávačku jinam, doufám jen že se to časem zlepší jelikož tohle je zlo ;)
     
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zamykám a presúvam do archívu, žiadny dotaz k chatu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.