% z odměn

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem AngelShip, 21/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AngelShip

    AngelShip Pisálek fóra

    Prosim vás jak funguje ten nový systém odměn? Vrátil jsem se po roce ke hraní. Včera jsem dělal od 15:30 event freedom v 1 ráno jsem dodělal bonusovou mapu a když jsem se dneska přihlásil tak mám - 90% co to znamená?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v abecedním seznamu to najdeš pod názvem Klesající výnos. Ve zkratce čím déle hraješ tím dostaneš menší odměny. Najdeš tam i přehled % jak naskakují a zjednodušeně to funguje tak, že tak dlouho jak hraješ musíš být off aby ses zase dostal na +10% na začátku.
     
  3. AngelShip

    AngelShip Pisálek fóra

    Díky našel jsem že mužu hrát jen 10h denně což mi přijde docela omezující když jsem schopný hrát i 16h v kuse
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to tvoje volba, můžeš hrát i déle, ale už s menšími odměnami. Je to omezení převážně vůči booterům, ale podle mého názoru strávit u online hry 10 h je dost.
     
  5. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Jsou tu itaci kteři dokaži hrat měsic v kuse ale jak to delaji vuči procentum to je zahadou )))
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ani ne, pak někteří píšou na podporu jak to že ze svitku nedostávají žádné perly :D
     
  7. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Na svitky to uz plati taky? :(
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud vím tak ano, správně se to mělo počítat už od počátku tak.
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak toto je na psychiatra
     
  10. GIN-CZ

    GIN-CZ Pisálek fóra

    § 171Omezování osobní svobody

    e) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch
    Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán. Jak by to bylo jednoduché to by bylo žalob
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je sice hezké, že sis dal práci najít paragraf, ale bohužel zbytečně. Jednak omezení svobod má úplně jinou definici než to, že po 10h hraní prostě dostaneš menší odměny a jednak, BigPoint se neřídí českými zákony, protože sídlo firmy je v Německu. Než namítneš, že tam snad zákon o omezení svobody taky mají, tak ani, mají, ale pořád platí, že snížení odměn není omezení svobody.
     
  12. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Leo, pro tvou informaci. V tomto případě se na to vztahuje mezinárodní obchodní právo (obchod a poskytování služeb). A jinak, kdyby si GIN-CZ přečetl VOP, což neudělal, tak by se dozvěděl spoustu věcí včetně toho, že : Provozovatel hry si vyhrazuje právo .......... . A do toho se vejde věcí. :)
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    .WWW. to ano, samozřejmě i německá firma spadá pod mezinárodní zákony ochrany spotřebitele, ale Německo má přece jen trochu jiné zákony než my, takže se nedá aplikovat naše právo na jejich firmu. A pořád to nic nemění na tom, že snížené odměny po dlouhém hraní nené omezování svobody.
    GIN-CZ Klesající výnos byl zavedený hlavně kvůli hráčům používajícím nepovolené programy hrajícím třeba týden v kuse, na které všichni nadáváme. Na tobě pak je jestli chceš hrát déle s nižším výdělkem nebo skončit dřív a jít hrát jinou hru nebo se věnovat osobnímu životu.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.