VÝZVA PRE BIGPOINT & AUTOTARGET

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem 乂…Ӄɪ╚ɪς™…乂-❶-, 7/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj všetci !

    Z fóra ma veľmi nepoznáte keďže tu zavítam iba výnimočne prípadne pozrieť nejaké veci, z mora ma však pozná 3/4 hráčov pod nickom BŁΛZON_SVK - GE 1

    Už je to cca. mesiac, kedy niektorí hráči začali používať program "auto-target" a BIGPOINT zatiaľ stále nič nezačal robiť.
    Nebudem tu písať cechy ani hráčov a ID, ktorých sa toto týka z MG 1 =GE1 & GE2 ......

    Zaujímalo by ma kedy BP začne konečne niečo robiť. Nie odpoveď ako sa snažia atď nie je odpoveď a poviem Vám, že toto nie je odpoveď pre nikoho z nás pretože toto tu už počúvame dlho na veľa vecí ( chyby v hre, nehrateľnosť, lagy, etc... )


    TL & BA & CM & FM všetci ma poznáte za tie roky a dobre viete, aký som hráč, viete, že ak treba nemám problém kúpiť čo treba aby loď bola stále v top stave.
    Už nezáleží na tom, či máte full loď, či máte nakúpené najnovšie balíčky - delá, items...., či viete bojovať či neviete, či ste slabší či silnejší pretože už nemôžete bojovať a užiť si hru. Už či ste silný hráč či slabý, pri hráčoch užívajúcich AUTOTARGET ste & sme všetci veľké NULY = NIČ !!
    ! AUTOTARGER ZNIČIL HRU ÚPLNE !

    Preto VYZÝVAM BIGPOINT aby čím skôr odstránil PERMANENTNE hráčov užívajúcich autotarget a tým vrátil hru ako tak do normálu.
    Kým sa tak nestane a hráči užívajúci autotarget nezmiznú z mora alebo program nebude blokovaný, VÝRAZNE ODMIETAM ďalšie nákupy balíčkov, zvýhodnení atď v tejto hre !!

    Upozorňujem, toto nie je vyhrážanie, ku mne sa pripájajú ďalší hráči zo serverov GE 1 & GE 2
    • Patrím na GE 1 medzi TOP hráčov, dlhoročných hráčov tejto hry a nie som jediný, ktorý sme po vzájomnej dohode k tomuto rozhodnutiu dospeli !
    • GE 1 je jeden z najstarších & najhrateľnejších serverov vôbec a dovolím si povedať že obraty z tohto serveru sú najvyššie + pripojenie severu GE 2 taktiež robí svoje !


    Tento post bude vytvorený na viacerých jazykových fórach hry Seafight podľa pravidiel fóra a hráči serveru GE 1 + GE 2 ale aj z iných serverov majú možnosť pridať sa k nám a prestaň investovať do hry PENIAZE až do vyriešenie tohto problému !
     
  2. Leo - predošlý príspevok nebol a nemal byť ako anketa - zaujímalo ma koľko ľudí bude súhlasiť ako som videl za krátku dobu sa nazbieralo dosť......

    Ak súhlasíte dajte oceniť príspevok - týmto príspevkom sa nevytvára anketa ale diskusia :)
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To je v pořádku, ono téma ankety ani nemělo nic společného s textem. Bohužel si ale myslím, že kdyby BP dal například bělíčky s novými ještě lepšími děly, vojáky atd tak by většina z těch co vehementně hlasovali pro "nekupovat balíčky" opět sáhla do peněženky :D

    Vlákno jsem ti přesunula z obecných dotazů do obecných diskuzí, protože se nejedná o dotaz.
     
  4. Som rád, že sme sa "dohodli". Čím viac hráčov sa vyjadrí tým lepšie. Kúpia / Nekúpia nikdy nevieš.

    Hráči sú naštvaný, mnoho hráčov končí z hrou a iný hráči nenakupujú - týmto vznikla táto dohoda.....ide len o to aby sa k nám pripojilo čo najviac hráčov a BP si to veľmi rýchlo uvedomí. Podobné kroky podnikajú aj ďalšie globály a ak si BP myslí že pokles tržieb 40% - 50% hráčov im nebude vadiť uvidíme ako dlho to vydrží :) :)
     
    dejdy a **angie666** tohle ocenili.
  5. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    hraju už dlouho a osobně jsem zažila takzvaný odliv platících hráčů před několika lety, když se začínali používat první programy. Taky se diskutovalo o tom jak BP bude muset něco udělat..a co udělal?? Spojil servery ,počty hráčů se srovnali a jak všichni víme programy zvesela fungujou dál. Nevěřím tomu že ted nějak zasáhne a ani nevěřím že ti co slibují nebudou kupovat. Já neslibuju :-D Pěknou hru všem
     
    ElisCZ a djmeema. tohle ocenili.
  6. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    ahoj též se k tomu přikláním sám si myslím že mám celkem slušnou loď ale to co používají někteří hráči je hnus a je fakt že už cca půl roku moc penez do hry nedávám když vydím jak to tu chodí a spíše mám chuť skončit
     
    ElisCZ tohle ocenil(a).
  7. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Fakt jsem rád že jsem na PVE serveru. Když to tak čtu tak je mi ztoho smutno.
     
    ElisCZ tohle ocenil(a).
  8. marek70

    marek70 Pisálek fóra

    podla mojho nazoru je uplne zbytocne ci by sme ako hraci nieco chceli pretoze o to sa bigpoint nestera.... jedine co ich zaujima su peniaze a pokial sa stale najdu ludia ktory sa stazuju ale aj tak platia nic sa nezmeni
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  9. ovidius

    ovidius Zelenáč fóra

    Plně stebou souhlasím ale B.P.to nikdy neodstraní protože by byli sami proti sobě, stratili by největší finanční dotace od hráču Turecka, Německa atd. ,prostě od těch kteří platí .A potom je to asi zbytečné psát na českém foru tady s tím neudělá nikdo nic (ANI PODLE MNĚ NECHCOU) ,je rřeba asi psát přímo na B.P.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kdyby jsi četl i ostatní vlákna, tahle tématika se tu probírá už dlouho my jako administrátoři opakovaně píšeme centrále, že situace je velmi vážná, hráči jsou velmi naštvaní a odchází ze hry. Jdi na BP discord, kde zrovna včera byla mezi hráči taky divoká diskuze až jsem musela banovat. A nejsme jediní, kdo na BP tlačí aby něco s booty udělal, i jiné země se přidávají. Tak tu nepiš, že tady s tím nikdo nic neudělá. I kdyby jsi psal přímo na BP pokud nebudou chtít, nic řešit nebudou.
     
    Cannis_Aureus a ElisCZ tohle ocenili.
  11. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    No tak to je vrchol,tady už si stěžují i boťáci:eek:
     
  12. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Kapučino tak toto je vrchol drzosti :):):).
     
    ElisCZ a venouš72_cz tohle ocenili.
  13. tekila

    tekila Zelenáč fóra

    Že to tu ideš písať práve ty kapucín čo celú loď máš na bote spravenú to je už veru vrchol :D

     
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Tak toto je hooodně dobrý fór:eek: Tak až mě potkáš na botu,tak mi napiš ( to můžeš klidně zrušit klávesnici ):eek:
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přestaňte se tu navzájem obviňovat.
     
  16. BuffDudes

    BuffDudes Zelenáč fóra

    Nechápu proč BP nezahájí trestní řízení proti osobě, která tento program zprovoznila, a přes justiční spolupráci se jí nepokusí vyhledat. Výchozí adresa nerusu zná každý...jen chtít.
     
  17. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    tekila kdes ktomu přišel že Kapucin použiva program v jistem připadě ani neviš co program je .
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  18. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Trestní řízení proti botům? :D:D:D:D:D
    Navíc sídlo Nerusu je na existující adrese, kde sídlo firmy není, takže gl :D
     
  19. BuffDudes

    BuffDudes Zelenáč fóra

    Pro AxikCZ:

    K trestně právní rovině, myslíš si, že by BP, jakožto provozovatel hry, nemohl v trestním řízení uplatnit svůj nárok na náhradu škody, která mu byla provozovatelem botu způsobena? Opravdu si myslíš, že by toto protiprávní jednání nemohlo naplnit skutkovou podstatu trestného činu? Sídlo jsem si opravdu nezjišťoval, nicméně toto není ani zdaleka podstatné, dají se uplatnit principy na základě působnosti trestního zákona (věcné a místní příslušnosti), a nebavím se o tom, že kyberkriminality je už tak rozsáhlá, že by takové řízení nebylo nijak výjimečné. Pouze by společnost BP musela podat trestné oznámení, a postupovat dle právních principů a idejí dané země a vše v souladu zásady zákonnosti (nullum crimen sine lege).
     
  20. aaa

    aaa Zelenáč fóra

    axikcz TO je jeden s těch co to používají víš
     
    AxikCZ tohle ocenil(a).