Výroba

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem c3laskon, 10/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Zdravim v Akci sem získal nějake planky na výrobu ale ve vyrobě jsou pouze od lvl 1 a ja mam výrobni plan lvl 0 jak to mam vyrobyt když to nejde??
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pro výrobu čeho jsou to plány? Většinou se dají vyrobit děla nebo rozšíření v 0 stupni a pak vylepšovat.
     
  3. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Třeba Recept na měřici přistroj 0 množsvi 1x nebo Recept na přidavne ventyli 0 množstvi 3x

    https://prnt.sc/Hh57WEjfO0RL 0 tam nani
     
  4. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    já jsem zatím bohužel nepochopil jak na výrobu vylepšení na ponorce a to hraju SF 12 let
     
  5. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Ještě mě napada jestli neni potřeba ziskat neco co mi otevře tu vyrobu jestli si dobře pamatuji tak před x lety když todle začalo bylo potřeba sehnat něco aby to šlo vyrabet ale nevim proč by byl event na material a ted event na vyrobu když to nejde vyrobyt?? tak jak to tedy je proč mi to nejde vyrabět?? recept mam mam i material ale vyroba na 0 tam neni proč?
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    u
    upload_2023-3-11_9-7-34.png

    u většiny rozšíření 0 stupen je a ty kde nejsou nahlásím jako chybu.
     
  7. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Dobře děkuji Leo neboť ja ty 0 nemam u ničeho jen u děl u rozšiřeni mam ty 0 myslim jen u toho co už tu bylo jako žebra lampi atd... ale rozšiřeni pro ponorky mam jen od 1 stupně
     
  8. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Zde seznam toho co nemužu vyrábět na stupni 0 v Rozšíření
    Přídavné ventily
    Měřící přístroj
    Upravený trup
    Zesílené poklopy
    Doplňovací zařízení
    Navádění torpéd
    Todle vše nemužu vyrabět na 0 stupni v předchozím eventu se daly získat materyaly na vyrobu a v momentalním eventu se daj ziskavat recepty ale vyrobyt se na 0 stupni nedaj
     
    Samik[cz] tohle ocenil(a).
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už je to poslané a kontrolují to.
     
  10. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Super ja sem jen chtěl napsat přesněji co nejde vyrabět na stupni 0 :)
     
  11. Samik[cz]

    Samik[cz] Zelenáč fóra

    co čekáš od big..ntu :D já už nic :D
     
  12. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Leo jak to prosím vypada je to už nějakou tu chvylku a stale nic a rad bych si ponorku vylepšil ale když to nezpravy tak nic neudělam :(
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bohužel neovlivním. Opravují chyby většinou podle závažnosti
     
  14. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Jasny takže kdo si počka ten se dočka :) nevadi ale doufam že to někdy udělaj když už na to byli 2 eventy tak by byla škoda to neopravyt aby to šlo vyrabět :)
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už se na to koukali takže by to nemělo trvat dlouho snad.
     
  16. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Super :) ono vylepšovat ponorku přes to orichalkum neni zrovna jednoduche takže cokoliv by mi pomohlo by bylo super :) ale věřim v atlantidu vypada luxusně a je v ni velky potencial tak snad BP bude s atlantidou pokračovat :)
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsem ráda, že si toho někteří i přes svůj skeptický počáteční názor všimli :D
     
  18. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Jsou tam krasne perle doufam že snima nic dělat nebudou :D i když v dnešnim rozvoji už jsou perle jako zlato :D ale kdyby tam ještě přidali podmořske zakladny jako ostrovy tak to už bude uplna pecka :D
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná v budoucnu, zkusím to navrhnout, ale i ty můžeš na Discordu založit návrh
     
  20. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Leo mam hodně napadu a vypisovat je všechny dopodrobna by na mě bylo moc dlouhe a složitě :D