výroba diel

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 5/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Dobrý deň chcem sa opytať je nahalseny problem alebo treba niečo specialne na vyrobu diel lebo mam všetko čo mi tam ukazuje a nejde mi vyrobiť dela len pre info hram na unity ale išlo mi to pred dvoma tyzdnami
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš udělat screen? případně zkus přelogovat.
     
  3. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    prikladam screen kde jasne vidiet že mam všetky suroviny na vyrobu a aj že som chcel vyrobiť 10 diela nešlo[​IMG]
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Viete mi s tym pomocť?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není tu potřeba spamovat nic to neurychlí. Dle všeho to vypadá na problém unity tudíž napiš kolegům na podporu ať mají údaje tvojí lodi a mohou přidat tento problém spolu s údaji do chyb.
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ja som nechcel nič spamovať ale opytať sa lebo ako som písal asi pred 2 tyždnami mi to išlo a teraz nie a nič som nemenil preto som sa opytal že možno iba ja niečo zle robim nemusi to byť chyba
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale to chápu, ale je zbytečné psát příspěvek jako byl dnes. Pokud by někdo z nás či hráčů měl nějakou informaci jistě by ti napsal. Tak hlavně napiš na tu podporu ať to mohou kolegové předat dále. Jelikož opravdu není možné abychom si tady nebo oni zapisovali ID pro každého hráče. Dle všeho je to problém unity, jelikož na klientovi bez unity mi to toto nedělá a unity používám jen pro nějaké testování protože za mě to není nejlepší věc a jak je vidět nikdo se s tím doposud nesetkal a pokud je to jak uvádíš problém občasný bude to o to horší.