Vypisování odměn

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Geralt64, 19/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bylo by možné už něco udělat s pomalým vypisováním odměn ze svitků (to samé při házení moja do kotle)?
    Když např. jedu po sobě 2x Kozoroha, tak když jsem cca na 15. vlně druhého, na moři se mi píše, že jsem dokončil prvního. Prakticky je tím znemožněno dělat svitky, pokud po nich chci hrát dál normálně na moři. Ještě dlouhou dobu po ukončení svitku se mi na moři vypisují odměny za něj a nevidím tak např. body z boje za potopeného hráče, co jsem dostal z bedny a kde třeba skočil event. Chtělo by to s tím něco udělat. Možná by i pomohlo, kdyby byly odstraněné směšné odměny za každé stopené NPC na svitku (1 perla, 1 BZ, 3 zlato). Nevím jak ostatní, ale klidně bych je oželel. Třeba u výše zmíněného Kozoroha je asi 165 NPC, takže bych přišel o 165 perel, 165 BZ a 495 zlata.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/21
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tenhle problém je hlášený už dlouho a několikrát urgovaný, ale pořadí chyb jak je budou opravovat bohužel neovlivníme.