Vynoření ponorek - jak změnit na loď/ponorku/FAQ

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Leo., 10/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Vynoření ponorek - jak změnit na loď/ponorku

  Vynoření ponorek na hladinu je 3 milník největšího rozšíření obsahu v dějinách hry. Ponorky nyní budou bojovat po Vašem boku nebo proti Vám.
  Nabízí se mnoho možných strategií v boji i běžném hraní. S vynořením ponorek na hladinu přichází i několik změn, které ovlivní některé akční předměty, buffy nebo hodnoty ponorek.

  Musím pro použití ponorky na hladině použít portál z Atlantidy?
  Nemusíte. Mořská hladina a Atlantida jsou dva různé světy mezi kterými musíte pro přechod použít portál. Ponorka však může vyplout z hlubin Atlantidy na hladinu bez použití portálu.

  Jak se na hladině dostanu z lodě na ponorku nebo z ponorky na loď?

  Jsou dva způsoby.

  1) Přehled
  Klikněte na Přehled vedle košíku (1). Screenshot_2.png

  Na levé straně máte svoje předvolby, které jste si nastavili například pro boj, NPC, harpuny, opravu a tak dále (
  2). Když je rozkliknete stačí si vybrat předvolbu lodě nebo ponorky podle toho co zrovna potřebujete (3). Předvolby jsou rozdělené obrázky určujícími jestli jde o předvolbu lodě nebo ponorky.

  Screenshot_3.png

  2) Oblíbené
  V Přehledu si můžete otevřít a zamknout okno oblíbených designů, kde si můžete naskládat designy, které nejčastěji používáte (1).Návod jak nastavit design do oblíbených najdete ZDE.
  V okně Oblíbené dole jsou pak stejné předvolby jako v Přehledu (
  2). V nich si pak můžete měnit mezi lodí a ponorkou podle potřeby (3).

  Screenshot_4.png

  Kde můžu ponorku používat?
  Kromě Atlantidy, což je svět pouze pro ponorky, můžete jezdit i na hladině na všech běžných mapách 1 - 50, na všech bojových mapách a na všech bonusových mapách.

  Co můžu s ponorkou na hladině dělat?
  Téměř všechno co i s lodí. Můžete střílet NPC i příšery, bojovat s hráči nebo plnit úkoly.

  Jak probíhá interakce mezi loděmi hráčů, NPC a ponorkami na hladině?
  Lodě i ponorky mezi sebou můžou navzájem bojovat za použití munice a torpéd. Všechny atributy lodě (kromě přepadu) mohou být využity v boji s ponorkou a naopak. Zde se otevírá mnoho dalších možných kombinací nastavení pro boj. Ponorku není možné přepadnout ani jinou ponorkou ani lodí. Ponorky můžou střílet NPC na hladině stejně jako v Atlantidě za pomoci torpéd. Buffy, trofeje a permanentní posádka bude ovlivňovat hodnoty lodě i ponorky. Dokonce můžete pro ponorku využívat i společníky, kteří byli doposud dostupní pouze pro loď.   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.