Vynoření ponorek/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 10/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  V této sekci se můžete ptát nebo psát své názory a poznatky k tématu vynoření ponorek na hladinu.

  Aby byl přechod plynulý a spojení lodí s ponorkami vyvážený dojde k několika změnám na hladině i v Atlantidě. FAQ k jednotlivým tématům budou postupně upravována.

  Atlantida:
  • změna u torpédometu Mako a některých sekundárních atributů
  • změna v dmg jednotlivých torpéd
  • změna u rozšíření Přídavné ventily
  • změna u talentu Dodatečné komory trupu
  • většina akčních předmětů bude povolena i v Atlantidě
  • vyvážení některých předmětů a NPC
  Mořská hladina:
  • změna u mistrovského talentu Tvrdý oříšek
  • změna u úkolů obsahujících přepad na způsobení poškození
  • změna u úkolů vyžadujících předmět získaný přepadem na předmět získaný poškozením NPC
  • změna funkce Světlo z Tortugy
  Společné pro Atlantidu i hladinu:
  • názvy společných atributů (poškození děly/ poškození torpédy, dosah děl/dosah torpéd ...) budou mít jednotný název (poškození, dosah ....)
  • změna v odměnách Kotle z Aruby
  • změna v buffech (přidané atributy pro ponorky)
  • buffy, trofeje a permanentní posádka bude platit pro loď i ponorku
  • společník bude použitelný lodí i ponorkou
  • zavedení nového předmětu Tlakový hrnec
  • změna v denních odměnách za přihlášení (s municí získáte i torpéda)
  • do Kotlíku ze Sáby budou přidány předměty Atlantidy
  • změna u předmětů Nezastavitelnost a Krev národa Inya
   
 2. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Uz ted je to poradny gulas a ted jeste zhoustne.Kam ta to hra zpeje? Vzdyt vetsina tu jsou roboti a zivi hraci odchazi nejen kvuli boterum,ale i pro stale slozitejsi hru.:(:(
  A to ,ze se v Atlantide musi kazdy vystrel torpeda zmacknout na klavesnici nebo kliknout mysi,bych zavedl i na hladine u lodi ,to uz by utekli i ti posledni veterani jako ja.
   
  Svijanskákněžna tohle ocenil(a).
 3. TotojehraPche

  TotojehraPche Rádoby autor

  Tak nedávno som sa vratil a už aj odchádzam robia stoho riadne Mačko Psa gratulujem.
   
  Svijanskákněžna tohle ocenil(a).
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Dejte tomu šanci, už jsme to testovali a myslím, že to bude fajn změna s dalšími možnostmi boje a hraní.
   
 5. No vetší blbost jsem za 14 a půl roku tady nepoznal ,čím dál větší možnost odchodu hráčů asi nastane ,my závisláci si budeme hrát asi to svoje
   
 6. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Jak chcete kompenzovat, že ponorka střílí pomaleji (cca 2x) a má menší dmg (cca 3x)? Ponorka proti lodi nemá šanci a jen blázen by s ní jezdil na moři.
   
  乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
 7. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Presne,kdyz tedy muze ponorka na hladinu,proc bych se tam s ni trapil,kdyz mam uz slusnou lod. Obracenne to nepujde ze? To by jinac frcelo po vodou s lodi kterou uz mame za ty roky vymakanou. Vsechno BP dela, aby se nas zbavilo,aby nam tu hru zneprijemnilo.Ale my se nadema ,my jsme drzaci:)
   
  乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Měli jsme možnost testovat to jak s ponorkou s osobním nastavením, které máme normálně na moři tak s full ponorkou. S full nastavením byla ponorka mnohem silnější než full lod. Testovalo se PvE i PvP, došlo k několika úpravám, aby byl boj vyrovnaný a doufáme, že až na drobnosti, které jsme mohli přehlédnout je systém vyvážený. Není nutné, aby jste používali ponorky ani v Atlantidě ani na povrchu pokud nebudete chtít. Můžete dál zůstat na lodi, ale podle mě hráči, kteří rádi bojují budou využívat oboje. Nabízí se mnoho kombinací boje. Samozřejmě ponorka, které se hráč nevěnuje a nemá na ní skoro nic bude jako loď na nízkém stupni.
   
 9. hami

  hami Perspektivní autor

  z BP strany jeto jen zlodějina protože se nedá ani koupit pořádná posádka v obchodu je jen v platební oblasti a to je velký problém kdyby ji dali npř do truhliček myslím 2 nebo 3 stupeň je krásne že dali do obchodu 1 ale jen jeden druh https://prnt.sc/lzimI8dza7vi jeto jen na eura pro ně nic pro hráče
   
 10. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Možná bych ti to Leo i věřil, ale lodě už má opravdu hodně lidí full, ale full ponorku ještě hodně dlouho neuvidíš, aspoň mezi hráči, možná nějakou vaší, testovací. Jak by někdo mohl mít full ponorku, když je na to potřeba hlavně orichalkum a to se v podstatě nedá získat? Potřebuješ ho deseti, ne-li statisíce a získáš pár stovek za den. Když jsem na to upozorňoval, tak byla odpověď něco ve smyslu, že není zájem, aby měli hráči hned full ponorky a teď nám řekneš, že full ponorka je lepší než full loď. Za současných možností získávání orichalka je full ponorka záležitost možná dvou let.
  A souhlasím s hamim, že by bylo dobré mít možnost koupit všechny členy posádky. Nebo je dejte do tržnice, tam jsou beztak položky, které už nikdo nedraží, např. plachty, kdo je dneska nemá? Tržnice už prosí o revizi už hodně dlouho. ;)
   
 11. hami

  hami Perspektivní autor

  bohužel oni potřebují vydělat eura za tím je to převážně o platební oblasti a to je ten největší problém ultra server je v takovém stavu že se mi nevyplatí dávat ty peníze a nemyslím programy ale lags a neochotu Přizpůsobit eventy tomu že spojil několik serveru do hromady málo npc málo truhel žádná snaha z vaší strany jen plane sliby nic jiného
   
  乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
 12. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  hami ty asi nehraješ seafight dlouho. Ti kdo si loď vybudovali od nuly v prvních letech hry ví, že aby jsi měl/a boje schopnou loď musel/a jsi koupit třeba admirálská děla nebo posádku vyšších stupňů také za peníze. Když se zavádí nová věc tak NIKDY nejsou dostupné hned všechny úrovně za perly nebo v truhlách. Trvalá posádka se kdysi musela dražit za zlato a byl to boj, protože ji dražil každý. Vydělat zlato byl úkol pro celý cech na půl dne aby mohl hráč jednou za den dražit a měl šanci předmět získat. Atlantida je nová sekce je samozřejmé, že tam nebude hned full ponorka se vším všudy dostupná za herní měnu. Stejně tak jako na moři je rozdíl mezi lodí, která investuje a která ne. Stejně tak je to v ponorkách. S různými kody je možné mít slušnou ponorku, ale nikdy nebude tak dobrá jako u hráčů, kteří do ní investují peníze.

  Co se týká ultra serveru, na to jsme upozorňovali opakovaně. Navrhovala jsem kvůli množství hráčů rozdělit ho na dva mega servery, což by částečně vyřešilo problém s nedostatkem NPC, ale problém je v tom, že ultra server není jediný a množství všeho nejen pro akce je nastavený v systému pro všechny servery stejně. Nemůžou výrazně navýšit počet NPC na ultra serveru, protože by na jiných serverech bylo nehratelno. Samozřejmě by to měli nějak řešit, protože to je dlouhodobý problém.

  Geralt64 nepsala jsem, že full ponorka je lepší než full loď, ale že jsme měli možnost otestovat to s full ponorkou a ta byla lepší než full loď. O renovaci tržnice bylo několik anket, dokonce jsem jim poslala i podrobné rozpisy a možnosti jak by mohla vypadat aby vyhovovala nynější době. Některé změny jdou zavést hned, protože nenarušují strukturu hry, některé jako kompletní změna tržnice a dražby potřebuje čas. Třeba ji zavedou časem s nějakým dalším milníkem. Osobně jsem sice PvP na betě netestovala, ale kolegové se tomu hodně věnovali a zkoušeli různé možnosti boje mezi ponorkou a lodí ve full stavu i ve stavu, který mají momentálně na moři, takže myslím, že úpravy, které se provedou budou stačit k tomu, aby jednak ponorky nešly na dvě rány pod hladinu a naopak. I ponorka má možnosti jak odrazit zásahy takže je to hodně o taktice. Navíc stejně jako u lodě, když je hráč rychlý a povede se mu odjet s dosahu střelby může si rychle přehodit nastavení lodě, teď si bude moci překlikávat mezi všemi nastaveními, takže může dát první ránu všemi torpédy, odjet, změnit na loď a bojovat dál. Je mnoho strategií, které to nabízí.

  Co se týká orichalka, je to stejné jako s jinou měnou. Když zavedli nové sloty pro děla hráči nadávali, že bude trvat roky než je nahrabou. Když je potřeba hodně orichalka, zase nadávají, že to bude trvat roky, ale účelem opravdu není mít hned full ponorku nebo loď, co by jste potom dělali? Nudili se a žádali o další levely nebo funkce. Orichalkum se už přidalo i do úkolů na hladině a věřím, že s vynořením bude víc možností jak ho získat. Navrhovala jsem změnit odměny lodí v tomto smyslu, tak uvidíme.
   
 13. hami

  hami Perspektivní autor

  ale jsou 4 druhy a jde koupit jen jeden o to jde tak tam mají přidat i ty 3 co tam chyby pro mě je atlantis jen na eura i na začátku seafight se dali koupit a vydražit věci za zlato 1,2 dražba už je několik let stejná a taky sedala získat i měna a teď je jen v platebce a ve směšném množství

  a k těm eventum to už je váš problém oni to spojili tak s tím něco dělejte na takové věci měli myslet do předu že jsou hloupí a vidí nás jako peněženku je jejich blbost
  England 1 (39)
  France 1 (41)
  France 2 (147)
  France 3 (370)
  Germany 1 (38)
  Germany 2 (148)
  Germany 3 (283)
  Germany 4 (605)
  Global Europe 1 (14)
  Global Europe 2 (166)
  Global Europe 3 (281)
  Global Europe 4 (504)
  Global Europe 5 (631)
  Italy 1 (42)
  Italy 2 (375)
  Netherlands 1 (284)
  Poland 1 (58)
  Poland 2 (486)
  Russia 1 (66)
  Russia 2 (630)
  Scandinavia 1 (74)
  Spain 1 (59)
  Spain 2 (282)
  Turkey 1 (65)
  Turkey 2 (149)
  Turkey 3 (181)
  a to nemluvím o tom o kolik ultra server přišel hráču díky BP a teamu
   
  Naposledy upraveno: 12/2/23
 14. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  1. nenapsala si, že full ponorka je lepší než loď, ale při testování jste zjistili, že full ponorka je lepší než loď - tak jak?
  2. full ponorku ještě hodně dlouho nikdo mít nebude, full lodě na moři jsou, takže si stále myslím, že jezdit na moři s ponorkou bude jen blázen ;)
   
 15. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  během testování byla full ponorka, které hráči dosáhnou až za velmi dlouho, silnější než full loď, hodnoty se vyvážily a snad to bude dostatečně vyrovnané.
  Je samozřejmě možné, že se nevychytalo všechno a objeví se nějaké problémy nebo nevyrovnanost, ale není problém to nahlásit a může to být upravené.
   
 16. Silvio44

  Silvio44 Pisálek fóra

  leo Nemůžou výrazně navýšit počet NPC na ultra serveru, protože by na jiných serverech bylo nehratelno. Samozřejmě by to měli nějak řešit, protože to je dlouhodobý problém.
  takze oni to museli vedet dopredu ze tento problem nastane ,uz pred spojenim byl problem nastrilet npc pri akci kvuli botakum ted je to nekolikanasobne horsi protoze botaci pribyli misto aby ubyvali
   
  乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
 17. *===R.J.Dio===*

  *===R.J.Dio===* Zelenáč fóra

  nic proti tomu ,ale kde seženu ten ATLANTSKÝ GLYF - co to vůbec je , nikde jsem to nenašel
   
  乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
 18. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  na foru je popis, z balíčků a pozdějc z úkolů
   
 19. hami

  hami Perspektivní autor

  v platebce
   
 20. Conan.999

  Conan.999 Zelenáč fóra

  Teda jezdit po mori v ponorce je ulet,jen pro silence,ta pomorka je silene slaboucka,lodi strilim Julii za 550 k ponorkou je 80 k a jeste silene pomalu,Lodi me streili Julie za0,tady za 5k a to jsem se jeste vytunil spolecnikem,to se neda.Otestoval jsem i bojovku mapu,tam budu akorat rozdavat body lodim
  .
   
  Canabis-cz tohle ocenil(a).