Výmena perál za zlato

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Shadie, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Výmena perál za zlato áno, táto funkcia je v tejto hre už od pradávna, ale podľa mňa a ostatní hráči mi dajú za pravdu, je úplne ZBYTOČNÁ ak BP bude ponúkať naďalej úplne ABSURDNÝ KONVERZNÝ KURZ 1 perla = 10 zlato čím vlastne odsúdil túto funkciu k nepoužitelnosti....
    (Alebo len BP nemal čím graficky zaplniť kúsok prázdneho miesta v tržnici? :p)


    Môj návrh je teda úprava tohoto kurzu na prijateľnú hodnotu, tým pádom by túto funkciu možno aj niekto začal využívať (napríklad v cechu sme kedysi mávali niečo ako daruj 1000 perál do cechu ==> dostaneš 1 000 000 zlata z cechu... )

    Samozrejme že BIGPOINTU sa to bude zdať možno prehnané, ale keď si vezmeme ako jednoducho v dnešnej dobe sa dá prijsť k zlatu v pomere ku perlám, príde mi to ako docela spravodlivý kurz. Aký máte na to názor, prípadne aký kurz sa Vám zdá spravodlivý? :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 15/10/14
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Můj názor: úplně zrušit! Neznám nikoho, kdo by to použil. Pokud někdo nutně potřebuje zlato a nemůže si z nějakého důvodu zrovna sám vydělat, určitě raději použije cechovní dotaci.
     
  3. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Presne tak, súhlasim s Geraldom, preč túto funkciu. Zbytočná pre hru.
     
  4. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Máte pravdu... predsa len cech vždy poskytne viac, je to úplne ZBYTOČNÁ FUNKCIA
     
  5. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Shadie, ešte sem daj hlasovanie, nech to odhlasujeme :D
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj příspěvek zamykám. Pakliže chceš založ nové dle pravidel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.