Návrhy Výměna děl nebo jejich prodej.

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem delo66, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. delo66

  delo66 Pisálek fóra

  Zdravým všechny, určitě už se vám teď v poslední době stalo že vám nějaké děla přebývají nebo naopak chybí, a to samé recepty, já mám příklad recepty na vyšším stupni ale na nižším vůbec žádný. Proto bych rád navrhl prodej děl od nízkého stupně po vyšší s tím že buď by se na prodej nastavila měna jako jsou youlongské mince nebo mince safana, a nebo druhý způsob který by byl taky fajne výměna stejného typu děla u receptu s vyšším nebo nižším levelem. V této fázi kdy už máme spoustu receptu a něco nám chybí nebo ubývá by se nám toto šiklo. doufám že by to mohlo mýt velkou a příjemnou odezvu. díky.
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  aby mohli hráči hlasovat o návrhu je potřeba založit anketu. V téhle sekci máš návod jak anketu založit. Udělej to prosím správným způsobem jinak nemůžu výsledky poslat na centrálu.
  Ankety typu výměnný obchod už tu byly a byly poslané na centrálu.
   
 3. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Podobných návrhů už bylo hodně. Ale BP nechce, aby si hráči mohli vyměňovat vybavení, potřebujou, aby si ho hráči kupovali. Pár boterů by vybavilo dělama celý cech. To neprojde i když uděláš anketu správně. ;)
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  to je asi bohužel pravda, posílala jsme propracovaný návrh výměnného trhu, ze kterého by mohl těžit i BP, ale buď nemají v plánu podobné změny nebo na ně ještě nepřišla řada. Některé návrhy se dají implementovat ihned, některé potřebují přepracovat celý systém a může na ně přijít řada až za rok třeba.