Vylepšení Vědomosti špeha

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem !-Hellmaster-!, 27/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

O kolik by se mohl zvětšit dohled?

Anketa uzavřena 16/9/20.
  1. Nesouhlasím s návrhem.

    28.9%
  2. O 20%.

    17.8%
  3. O 50%

    53.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Podle mého názoru má předmět Vědomosti špeha vcelku malou užitnou hodnotu a příliš se nevyužívá. Navrhuji tedy, aby při aktivaci navíc zvyšoval dohled lodi.
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  2. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Dal jsem nesouhlasim, ponevadz na serverech PVP by slabsi lodky nemohli vubec jezdit :). Takhle maji alespon trochu sanci vylepsovat lode, kdyz je nahodou nekdo nevidi.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Předmět Vědomosti špeha funguje způsobem, že ukazuje HP u NPC, příšer a hráčů ve tvém viditelném poli a zároveň ukazuje tvůj dostřel bez a s knížkama. Ukazuje tedy pevně dané hodnoty dostřelu. Přidání viditelnosti nemá s tímto nic společného a je podle mě zbytečné. NA to slouží opevnění, které ti tento bonus přidá na trvalo.
     
  4. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Mě to přijde jako docela logický nápad, proc by mi špehové nemohli rozšířit obzory? Na implementaci to také nebude tak složité. A hlavně jako slabé loďce mi to dá šanci se včas vyhnout dravcům. No a také bych to využil při hledání admirálů a akčních lodí které se na mapě nezobrazují. Za mně palec nahoru.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Stejná funkce je v opevnění a je na stálo. Tohle by bylo jen dočasné na pár minut.
     
  6. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Jenze oni maji na mysli 50 % k opevneni :). DarkenCZ, myslis, ze kdyz mala lod uvidi dravce, tak, ze on ji neuvidi ? Tvuj argument je uplne mimo...
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je bohužel pravda. Velká loď bude mít stejné ne-li lepší vybavení a pravděpodobnost, že by malá loď používala jednoho špeha za druhým během vydělávání a velká loď nahánějící BB ho nepoužila je mizivá. Jediná výhoda by byla při hledání admirálů nebo eventu.
     
  8. Alca

    Alca Pisálek fóra

    Dala jsem nesouhlas hraji PVE a využití je více-méně pro mne , není o čem dál diskutovat P.S. 191 dní se mi nedaří dostat Bídáckého racka sundala jsem nespočet admošů tato hra mě nebaví a štěstí je jen výmluva anketu založit neumím ale chtělo by to spravedlnější úkol partner ho měl z NPC a za tu dobu kdy se plácám na 26 on už je dáleko napřed počkám až zanevřu na tuto hru ještě chvíli
     
    Naposledy upraveno: 29/8/20
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nechci tu spamovat, ale doufám, že jsi je přepadla protože je za přepad a ty píšeš jen o sundání a další problém co mívají hráči je, že ho přepadnou, ale ne vítězně a pak také hrozně diví. Také někdy pomůže úkol zrušit a znovu přijmout ač je to trochu nelogické.
     
  10. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Ahoj jsem malá lod mam 15 lvl mapy a dost bych toto uvítal třeba na hledaní eventu a jiných npc i nepřátel :)
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Alca napadlo mě podle toho že píšeš 26 lv. Přepadáváš Odvetu nebo Revenge? Pokud Odvetu tak doporučuju dělat úkoly podle rozpisu v abecedním seznamu, kde máš napsané co a kde máš dělat. Pravděpodobně by sis ušetřila z těch 191 dní alespon 180 :D
     
  12. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Vzhledem k tomu, ze vedomosti speha se dostavaji z kazdych truhel mraky, tak by rozsireni obzoru dohledu nebylo jako nova funkce spatna. Aspon by sezacal vyuzivat, protoze momentalne jej pouziji jen parkrat do roka. Takhle bych jej pouzival urcite vice. Jsem pro 20%.
     
  13. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Sanroh-ČR to preto lebo malo valcis. Taky co valcia to maju pustene nonstop:)
     
    Phantom_ship tohle ocenil(a).
  14. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    já neválčím a využívám to skoro stále , svitky, trhlina ,i na normál mapě tak , myslím si , že jich má každý hráč od lvl 20, tisíce , jedu třeba celýho raky z místa a mám jich mraky . TATO ANKETA JE O NIČEM - PODLE MNE!! Měli by tu být ankety o něčem jiném , proč třeba BP nedělá nic s botama , je to jednoduché, není problém skript ,ale oni přes třetí osobu ty *** prodasvají a profituijí z toho , jinmak by tomu dávno podl jejich V.O.P. udělali přítrž kdyby z toho nic neměli , nenechali by to tak buijet jak to je .... jedním slovem hnus
     
    Naposledy upraveno: 30/8/20
  15. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    ale ty tu píěeě asi o něčem úplně jiným a nebo já to špatně chápu
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednak nenapadej nikoho bez důkazů a jednak tato anketa je o něčem jiném tak se drž tématu.
     
    ADRIA.CZ tohle ocenil(a).
  17. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    leo nepoznam nikoho kto by behal s tymto opevnenim mas tam snad lepsie nie ? :D za mna +1 k zvyseniu viditelnosti o 50% ... hraci co hraju dlhsie toho maju plnu *** a je nam to nanic svoj dostrel uz pozname aj beztoho aby nam tam ukazovalo nejake ciary a kolko ma nepriatel hp to uz ma tiez dlho netrapi
     
    kirisutegomen a Sanroh-ČR tohle ocenili.
  18. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Možná by to tu mohl už někdo ukončit a odeslat ne?
     
    NoStress* tohle ocenil(a).
  19. NoStress*

    NoStress* Aktivní autor

    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/20
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak NoStress* to snad ne.
    Nicméně zamykám a předávám k odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.