Vyhnutí nebo HP?

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem shrek.cz70, 3/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. shrek.cz70

    shrek.cz70 Zelenáč fóra

    Ahoj, Zajímá mě Váš názor na to, který z těchto dvou šutrů je lepší?
    Dejme tomu, že jsou oba stejného stupně ..

    Díky za všechny názory :)
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dlouho jsem jezdil s HP, i když mě přesvědčovali, že vyhnutí se zásahu je lepší. Nevěřil jsem, pak jsem ho zkusil a už jsem si ho nasazené nechal. Za mně vyhnutí.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj shrek.cz70,

    za mě též vyhnutí, má to i další aspekty, ale nechci se zbytečně dál rozepisovat.

    pěkný den
     
  4. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    chodim bez hp a je to omnoho lepšie
     
  5. shrek.cz70

    shrek.cz70 Zelenáč fóra

    Díky všem borci. Mám stejný názor

    Mirku, klidně se rozepiš, já si rád počtu :)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj shrek.cz70,

    - také záleží na výši HP pokud bych měl základ 150 000 zvolil bych drahokam 80 000, pokud mám minimum te´d nevím přesně, ale asi 291 000, tak už volím obranu, psal jsem to tu už vícekrát a většina lidí na to musí přijít sama.

    - je lepší mít 450 000 HP než 600 000 HP a střílet 35 000 a dostávat 25 000, celé je to jen v počtech, pokud si to podělíš, tak zjistíš že matematicky je ten hráč s 450 000 na tom lépe, a základní otázka je, Co je jednodušší získat - mít základ nad 600 000 HP nebo obrana ?

    - další aspekt je čas, pokud Tě střílí někdo déle máš čas nahazovat amulety atd, ale to už je zas o něčem jiném (nastavení, boostery)...

    - hodně podobný princip, jako když malá lodička se honí za vysokým DMG, aby mohla střílet NPC na zlato, přitom je daleko lepší si vyzkoušet při dnech TB jak se vydělává s TB na zlato, figurína, mazlík, drahokam atd., asi jsem to tu jíž také psal ale DMG 4000 se rovná jako DMG 6000 a co je pro začínající loď rychlejší nastavit? ... pouze přirovnání, nic víc ...

    pěkný den
     
  7. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    shrek.cz70 jediny důležitý,pokud se rozhodujes mezi HP a prevencí a vyhnutím se je ,jestli hrajes v klidu nekde na NPC nebo jsi občas ve waru. Pokud bojujes tak vetsinou nestačíš opravit do full pokud mas víc HP a uz jsi napadenej,a jestli stihnes opravit jen do 150,000 hp tak je ti uplně na ***** že mas zaklad 600,000 hp ale prevence a vyhnutí ti pomuze. Ostatní jsou kraviny.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/15
  8. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Podľa mňa je lepšie hp ak nemáš full trámy, až potom sa oplatí vymeniť ho.
    Robil som malý test : 80.000 hp vs 9,5% vyhnutie zasahu na rakovi 1. vlna
    80 k hp (celkove hp 369.500) dostaval som za 450 padol som za 7:05
    9,5% (celkove hp 289.500 )dostaval som za 410 padol som za 6:11
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tak ako písal jirka podľa toho na čo si zameraný alebo čo robíš.. ja osobne radšej používam šancu na vyhnutie ale samozrejme mám aj design na hp a mením to podľa situácie..
     
  10. shrek.cz70

    shrek.cz70 Zelenáč fóra

    Dobře, s vyhnutím 9,5% mám 447 100 hp, takže určitě nechám vyhnutí :)

    Díky všem
     
  11. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Diskusia ukončená a ďalej neaktívna. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.