Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ale Commonwealthský lup je podle mně 21/1 - 30/1 ... ... když už teda
     
  2. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    No mě spadlo 6 děl,to mi jako budou naskakovat a padat jo?Trofej mam na 3,takže by to sedělo,opravdu jsem nadšen z těchto super novinek,masakr...Tak na 25/1 mam 650 děl,skočím na 26/2 a 6 mi jich opravdu spadne,co to jako má být?o_O
     
    Naposledy upraveno: 25/10/23
  3. chuchmalec

    chuchmalec Rádoby autor

    Podľa mňa je to nefér... Veľmi veľa hráčov má 50+ level a skôr plnia hore úlohy ako na commonwealthe, teraz sú trofeje ,,zbytočné" a asi to ani nestojí za tú námahu sa dopracovať na plný počet reputácie. Keď už zrušili trofeje na iných mapách, tak by mohli pridať ďalšie trofeje práve na tých mapách na ktorých teraz chýbajú. Samozrejme podľa názvu oblasti - primeraný bonus . A plnenie by som bral jednoduchšie a nie až tak časovo náročné. Na vyšších mapách lepšie bonusy alebo ich podľa mapy postupne zvyšovať.
     
  4. -cat-

    -cat- Zelenáč fóra

    vše comáš v trofejích na Commonwealt ti spadne ,jako by jsi to neměl . Teď je to tu asi takhle : udělám si řidičák v Praze , a niklde jinde mi neplatí , JEN V PRAZE :):):p
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím nemám info, ale mám určitou teorii (zatím tajnou) :D
    už se nás ozvalo víc ať už hráčů nebo adminů, uvidíme jestli dostaneme vysvětlení nebo si počkáme co přijde dál
     
  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Admini.Nevíte zda bude ještě někdy fotbalová akce?Rád bych design co jsou za ním fotb.míčky.No a nevím zda někam vyklepat fotbalovou munici,hodně dlouho žádná nebyla a poravdě bych to uvítal víc jak např.Svobodu.Ta má šíleně zastaralé truhly,nikdo to pomalu ani nesbírá.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím jaké akce jsou v plánu na další rok, ale můžu to poslat do reportu
     
  8. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Tak bud tak hodná a pošli,děkuji moc.:)
     
  9. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Proč jste vyměnili akční klíče a není možno si je za perly koupit ,zase zapracovali hodní z BP
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím jak dlouho hru hraješ, ale během Maraudera jsou vždycky klíče jen v platebce.
     
  11. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Ahoj Leo,prosím tě nevím kam to napsat,tak to skusím sem.Vzpomínáš si jak jsem psal že používám Windows 7,již mám 10 a dostanu se i na moře,ale lod mám zamrzlou a zjistil jsem že mám na účtu další ban za nepovolený program.Říkám už po 10é že jsem púl roku nehrál napsal jsem tedy na podporu at mi prověří účet podle lodního deníku za poslední pul rok.Vše jsem si nahrál poctivě a nikdy jsem nic nepoužíval.Nepochopím že trestáte hráče kteří tuto hru hrají poctivě pokud mi vše nevrátí, tak co mám asi udělat jsem bezmocný děkuji.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Podpora se na to podívá tady to nemá smysl řešit.
    Nemáš nic zamrzlé, hnout se nemůžeš proto, že máš rychlost 0. To je způsobené debuffem, který má i jiné postihy.
     
  13. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Nesmí se zveřejňovat komunikace s podporou !!!!!!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/23
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nezveřejňuj co ti podpora odpověděla nebo dostaneš ban
     
  15. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Aha to jsem nevěděl sry a to jako proč?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože je to soukromá konverzace mezi hráčem a podporou a ta se nesmí zveřejňovat
     
  17. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Tak to nechápu asi nejsem jedinej kdo tohle řeší pokud jo tak sry.S nad by t o měli vědět všichni pokud se to někomu děje.
     
  18. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Snad hrajeme feyr pley a chceme se zbavit botáků?
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tvůj případ je speciální, protože ty nemáš prokazatelně žádné viditelné záznamy o hraní, ale většina z těch co křičí, že oni nikdy nic dobře ví za co debuff dostali a jen zkouší, jestli někoho nepřesvědčí, že jsou nevinní. Účty se dodatečně kromě výjimečných případů jako je tvůj ručně neprověřují.
    Debuff nemusíte dostat jen za to, že sami používáte program, ale i za to, že někdo jiný kdo má k vašemu účtu přístup ten váš účet pustil na svém PC na program, použil ho do sentinelu atd. Ani zneužití chyby ve hře není bez trestu.
     
  20. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo dotaz když dostaneš debuff a potom dalši znamena že dostaneš 2 označeni mam dojem fialova .