Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    během předešlých vln se občas namátkově ručně prověřovali hráči, kteří se opakovaně dušovali, že progrm nikdy nepoužili a světe div se i po ručním prověření to byli všichni booteři. To, že někdo tvrdí, že on nikdy nic vůbec neznamená, že on nikdy nic. Nevíš jak hraje/nehraje, co používá a na co. Nikdy si nemůžeš být jistý jestli je hráč opravdu čistý. Jsou tací, co se s bootem chlubí a tací co mají strach z trestu, ale stejně ho používají. Script je několikrát prověřovaný a podle vyjádření DEV týmu nemůže dojít k tomu, že by označil poctivého hráče.
     
  2. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Ahol TL,ze zoufalství mám dotaz.Nikde na foru jsem nenašl kde seženu Vovoiskou knihu map,z čeho?Forum jsem projel,vim jak funguje,že jsou tam zadavatelé ukolu atd,ale jak se dostat k oné knize?Děkuji moc.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Knihu dostaneš jako odměnu za úkol v řadě Vovoi úkolů. Přehled je v abecedním pod Ú - Úkoly Vovoi.
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  4. Vasil_CZ

    Vasil_CZ Zelenáč fóra

    myslím na recept na vyztužená žebra Leo.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tak mysli dál :D bohužel nemám přehled výskytu všech receptů. Některé jsou v truhlách, některé můžeš získat v Lize kapitánů, někdy jsou různé recepty v obchodě. Stále se to mění
     
  6. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    niekedy sa mi stane že sa akoby zasekne posun obrazovky a letí to niekde do boku samo... je taká chyba hlásena alebo to je len u mňa ?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mě to kdysi dělalo občas taky, stačí tlačit klávesu pro opačný směr a klikat na moře. Je to otravné, ale je to velmi zřídkavé a blbě se to popisuje a už vůbec není možné to reprodukovat, protože se to stává jen pár hráčům a to ještě občas. Ideální by bylo to nahrát.
     
    PuK147325 tohle ocenil(a).
  8. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    mám takový malý návrh pro SF , ať udělá aury na než by měl jít hráč do mínus položek , relativně k mání na trhu 1x denně nebo při denním přihlášení . Je to jen návrh , když už BP dělá takový reformy u PZ , úkolů - v prospěch nových hráčů.
    založil jsem si fungl nový účet na SEA a je to . " Nebe a Dudy " , oproti mým začátkům . Tak proč neudělat něco i pro staronové hráče ?
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Aury jsou k mání při každodenním přihlášení. Každý den dostaneš jednu auru.
    Upgrady ještě neskončily, ale je to běh na dlouhou trať.
     
  10. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Jednu...to je málo,nezahraju si díky psychopatum.Tak mi dejte učet na ge 8,nevim proč by to nešlo třeba jedenkrát za roK měnit,stale by to byl BP.Nebo je dejte alespon po 1ks do trhu na den.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    navrhnu přidat auru do trhu alespon během akcí, ale účty se převádět nedají. Můžeš tam hrát ale od začátku od 1 levelu
     
    niki.2001 a _.Vodník._s.c.a. tohle ocenili.
  12. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    To by bylo bezvadný a spousta hráču by to jistě ocenila.Mám malinkou lod na ge 8,chodím se tam uklidnovat :) Bohužel do tehle na tzv Megaserveru,jsem dal tolik peněz a strávil tolik času že od píky je to nerálné odznovu.Pravda je ale ,že jsem koukal na ty upravy pro malinké lodě a budou to mít cca o 50% lehčí než kdysi my.To se povedlo,abych si jen nestěžoval tedy.Budeš buh ,když se Ti to povede.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to nezáleží na mě, rozhodnutí co a kdy dají do trhu je čistě na centrále, ale můžeš dát na discord návrh i ty do sekce Suggestions. Hráči můžou hlasovat stejně jako v anketě na foru, ale myslím, že takový návrh už tam pro hlasování je
     
  14. *nebojsa*cz-CSA

    *nebojsa*cz-CSA Pisálek fóra

    Já jsem si dělal současně GE8 a GA3 a na Americe to jde rychleji o 200%,tak jsem to na GE8 vzdal
     
  15. RUMBUM!

    RUMBUM! Zelenáč fóra

    z jakého admirála padá recept na žebra?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemám k dispozici přehled receptů, nějaký jsou v truhlách, občas v trhu ...
     
  17. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Skús Revenge 2 ten dáva recepty ale vždy iné podarilo sa mi zatiaľ získať mušku na delo záchranné koleso a dokonca recept na výrobu havrana ;) škoda že na recepty nie je urobený nejaký podrobnejší prehľad kde všade sa dajú získať :( ak by ešte niekto vedel z čoho padajú recepty na havranov mimo akciové NPC poradte :rolleyes:
     
  18. ~~~VASIL~~~

    ~~~VASIL~~~ Zelenáč fóra

    ehm nejede vám klient...
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  20. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj Leo.
    Je nejaka sance ze do konce akce bude vlna debuffu protoze ty lide co jsou v zebricku do 20 mista tak vsichni jezdi non stop na botu a otravuje to hru ostatnim spousty hracu nezajima kolik do toho botak sype penez proste porusujes pravidla koncis nazdar hotovo ...