Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Protože nejsem na chatu k dispozici neustále bude Vám toto vlákno sloužit k jakýmkoli dotazům ke hře, které nemají vlastní vlákno. Pokusím se Vám odpovědět co nejrychleji.
    Dotazy například k akcím, Atlantidě a dalším prosím vkládejte do vláken, která jsou pro tyto sekce založená.
     
  2. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Ahoj mam otazku už si nepamatuji jak to je ale dneska sem v opevněni udělal raketovy zasobnik na 10 ale mužu střilet pořad jen 1 raketu tak mě zajima jestli to funguje jenom s raketmistrem nebo je nějaka chyba?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to opevko ti umožní vystřelit až 12 raket, ale jen pokud máš raketmistra a musíš ho i zaktivovat. To se dělá na liště nabídek pod ikonou člena posádky.
     
  4. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    jop ja sem si to myslel :D škoda perel do raket :D nemam raket mistra ale třeba časem bude :)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je v truhlách myslím a váže se na premko, takže dokud budeš mít premko nebo čepel tak budeš mít i raketmistra. Stačí ho jen najít.
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Leo je dobre ,ze kdo touzi rychle vylepsovat lod/ponorku,tak ma moznost https://prnt.sc/g5kGjhWee3zG
    Malinko ,ale opravdu malinko jsem doufal,ze by tam co jsem zakrouzkoval ty sipecky ,jako dalsi volba bylo napr. ze 100mil.perel = 10mil.korunek=1mil.yulong=500k safad=10k orichalkum.
    Ty cisla ber s rezervou je to jen, jako priklad:)
    V budoucnu.......2100 by to uz mohlo byt realne???:D:D:D:D
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už padlo několik návrhů na předělání celého platebního systému. Myslím tím obsah zastaralých balíčků a tržnici s dražbou. BP, ale plánuje dlouho dopředu takže pokud dojde k úpravě nebude to zítra.
     
  8. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkusil jsi střílet Surprise na nejvyšší možné mapě? Většinou jsou předměty z NPC/příšer v tom úkolu. Pokud ne, je to tam většinou napsané.
     
  10. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    event byl odstraněn ze sezony nebo chyba zobrazeni?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Myslíš Zvony zvoní? Ten tam mám, možná jsi ho už dodělal.

    [​IMG]
     
  12. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    je to možne :D posledni čislo co si pamatuji je 35 z 125 :D pak sem to už nesledoval :D
     
  13. taky se někomu neobjevili ukazatele cíle
     
  14. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    https://prnt.sc/LSH_NxdNWbli už mě to celkem začina sr.. opět akce kde se ziskavam potřebně předměty na vyrobu ale co mam vyrobyt když to prostě nejde kdy BP laskavě přida rozšiřeni stupně 0????
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to stále nahlášené, netuším kdy se dostanou k opravě.
     
  16. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    oki tak seženu trochu trpělivosti :D
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ono ti to nikam neuteče, ale je mi jasný, že chceš vylepšovat a nemůžeš.
     
  18. Vasil_CZ

    Vasil_CZ Zelenáč fóra

    kde seženu Věčný oheň ?
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jestli je to do akčního úkolu tak samozřejmě z NPC nebo admirálů akce.
     
  20. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ahoj akce je krásná od začatku do dnes vydeláno 100 mega perel 500 K yulongu a 80 k safanadú skrátkka není co dodat. Musím však poukázat na jednu skutečnost a síce de-buf. Hráči co botovali prestali tedy ty co to s hrou myslej vážne o tom žádná. Problém je v tom že v poslednej vlne de-buf dostali aj hrači čo nebotovali taká je skutečnost. Tých pripadov bolo naozaj málo ale stalo sa. Pravdu povediac sám mám obavu aby som de-buf nedostal lebo som naozaj teras veloa na hre a neustale mi to padá a odhlašuje hlavne dnes. Včera sem končil když mi nabehlo -40% já vím maniak :) Je naozaj duležité aby se nastali situace že hráč neni na botu a dostane ban pak vše stráci smysl doopravdy boteri prestavaj i ty chronicky. Pro to bych prosil BP ne za sebe ale za ty co nebotují aby ban doopravdy nedostali ne nazastávam se boteru v žádnem prípade jen chci aby sa to že začali hrát ferovo premietlo do feroveho jednania so strany BP.Hraju na ge7 kde máme s klukama cech Omega vlasníci max počet ostrovú a scela nam patrý server tedy naši alianci. Možná se usmiejete že server je neutočnej to síce jo ale bojuje se tam možna víc jako jinde :) Proto za ge7 prosím BP aby pri jakých koli pochybnostech ohledne botú de-buf hraci neudelovala.Na zavier chci podekovat všem lidem kterí jsou součastí teto hry a starají se o nás s pozdravem ja-pumu :),,,,,,,,,,,,..... PS: Leo si naše jednička :)
     
    sisa11777 tohle ocenil(a).