Voodoo kněze 4. stupně

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem NσStress*, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítali by jste tuto změnu?

  1. Ano, tento kompromis by mohl být výhodný pro obě strany.

    36.4%
  2. Nechci změnu, mám totiž vodoo kenze lvl 2, proto nechci aby protihráči byli ve vetsí vyhode.

    63.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Zdravím,

    asi nebudu jediný komu silně vadí tahle "změna", proto bych chtěl zároveň tímto návrhem poukázata na to, že přidávat do hry další level kněze, který vpodstatě nic nového do hry nepřřinese, jen vyždíme další platící hráče, je tkz úplně mimo mísu.

    Zavedením něčeho, co už ve hře je, a dokonce za peníze, v době kdy mnoho funkcí na sea nefunguje, je opravdu nerozumné. Jsou zde lidi co mají kneze i přes rok, nechci ani počítat kolik výše jmenovanou změnou utartili pěnez, a v podstatě zbytečně.

    Z tohoto důvodu, bych požádal o změnu, aby alespon 1/2 času vodoo kenze lvl 3, byla převedena na vodoo kneze lvl 4. Popřípadě najít jiný kompromis.
     
  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    NoStress,no nevim jestli to projde.jde oto že hrač který ma woodo 3 na delši dobu jsi rozmysli jestli jsi koupi 4.a popravdě pokud to udela tak nevi co s penězma anebo nemam vše pohromadě.Každopadně souhlasim z tvim navrhem.otazkou zustava co nato BP
     
  3. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    BP jde jen o peníze hra jde do hajz hráči přestávají hrát
     
    mikus1985 tohle ocenil(a).
  4. ImmortalSvK

    ImmortalSvK Pisálek fóra

    Ono totizto na EN fore je napisane ze Voodo 3 bude v shope coskoro a bude na permanent :) takze stym asi nikto nic nenarobí ale toto je uz moc koncim z hrou toto je fakt FAIL spravit saska lvl 4 , neviem si vobec predstavit tuto hru za 5 rokov co tu vsetko chcu este napchat , vsetko do platobky , chore ,...

    aha ako vidim tak aj na SK fore je pisane :) uz mlcim ... ale zaujima ma jedna vec, kedze bude na permanent, tak z Bokora a z beden bude mozne najst saska lvl4 alebo ako?
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
  5. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    ImmortalSvK

    to tam včera nebylo, museli to přidat, každopádně tím to jeste víc zhnusili všem co si vodoo kneze lvl 3 koupili
     
  6. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Těm co si jej koupily za peníze aby měli navrch proti ostatním hráčům musejí nyní dát automaticky kněze lvl 4.. po celou dobu co jim platil lvl3. Jestli tohle neudělají tak dle mě příjdou o početmou komunitu platích hráčů...
     
    slavista81 a NσStress* tohle ocenili.
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D...nepříjdou ani o prďánek,velmi dobře vědí,že Ty,co to ještě hrají a jsou ochotný do toho dát peníze,jsou už totál zavyslouni ;)
    Trucker:v každé hře se dá nějak bavit,nasaď jednoho laufa,dej mrazivku nebo lamač,vyhlídni si botera co je zrovna na lodi a věnuj se mu...zábavy ranec..hihi
     
    mikus1985 a ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenili.
  8. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Tak kluci z Číny si taky chtějí vydělat když jsou lidi hloupý a kupují vše co jim BP připraví tak proč ne. Je to firma a dělají to pro zisk. Já mám stále kněze 2 jelikož když byla chyba a truhly dávaly kněze 3 na měsíce tak jsem nehrál. Lidi ho nahrabali na několik let dopředu a nikdo jim ho nesebral i když se psalo že ano. Proč bych ho měl tedy kupovat, když ho má někdo zadarmo ?? Mají to dobře vymyšlený, platiči budou hned kupovat kněze 4, kdo nenahrabal 3 tak si ho možná koupí a kdo ho měl má smůlu :D BP vždy něco znehodnotí co si koupíte za peníze tahle to dělá roky ......na G 3,4,5 od sloučení přestala aktivně hrát tak polovina lidí nebo hrají jen proto, že investovali do lodě peníze ;)
     
  9. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Mám vodoo2 a žiju.rozhořčení platících hráčů chápu.Ale.na.druhou stranu vědí ze BP jsi pro korunu nechá vrtat koleno..mají dané dávno neplatici podmínky na které se stále obrací ze jsme souhlasily.vzpomeňte na opraváře 5..stál přes 700kč vy jste nakoupily a po čase ho dali do kódu a truhel..takže se opakuje jen to samé..Ale ptám se.proč radši neopravi hru!!!pěkný.den)
     
  10. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    ja taký mám vodo 2.stupna a žijem, a necpem tu peniaze ;) cpem ich do vecí,ktoré su pre mňa a pre môj život dôležitý, a pre Vás je hra dôležitá? je to bezplatná online hra, bezplatne ju hrám 8rokov, a som aktívny, baví ma to, a baví ma to už len preto,že nemusím používať bugy a boty, preto je pre mňa hra zaujímavá, vy čo kupujete a botujete, tak Vám treba :)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono je to těžké, když tehdá se snažili zavést limit všem to vadilo, tak to udělali takto a také to bude spousta hráčů vadit.
     
  12. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    kdyby ten novej voodoo kněz byl a zůstal v posádce v rámci premka tak ani nemuknu a ikdyž jsem do teto hry plné chyb nevrazil +- 3 roky ani korunu tak 500ku bych na něj klidně dal ale nezlobte se na mě ale každých cca 40 dní sem rvát peníze jen abych měl o minutu bo 2 rychleji nabitej štít to tak prdím a z vysoka :D
     
  13. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Takže kněze 3 dali kdo ho němel zdarma jak se psalo na anglickém foru to udělali dobře = spokojenost :)
     
  14. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    BP udělala jenom dobře,bez tak ho měli bugráci na roky dopředu,teď at daj ještě do odměn ze svitku scripta na zběr,svitky,npc,tencle,truhle,rychloopravy....a zazvonil zvonec a bugrákům byl konec :D:D:D:D
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  15. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    nejde mi do hlavy proč teda toho noveho kněze nedali taký do truhiček jako to bylo do ted s woodo knězem3
     
  16. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    aby ho zase bugrouni neměli na 100 let
     
  17. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    mne to putna co budou mit,neboj maji.vždycký na něco přyjdou.ale ja myslim že bylo by to ferove i vuči jinim hračum.přece nedam penize za něco co nevidim a nemam možnost vyzkoušet.
     
  18. ImmortalSvK

    ImmortalSvK Pisálek fóra

    Tak jedna vec je pozitívna aspon pre mňa , šaška 3. stupna som mal z bokora na 20 dni cca a teraz ho mám na permanent takže to som strašne rád, kedže má byť v shope , to isto bude stáť min. 500K peral. Stupeň 4 je fajn lenže nie je možnost ho mat bez reálnych penazí, pričom 3. stupen bol možny v truhle napr. cez perly. Ale je nespravodlivé kto napríklad kúpil za 100 Eur povedzme na dosť mesiacov a zrazu mu to je prd platné :), toto by mohl dat BP doporiadku.Ked si platil za tie mesiace nech to konvertuje na 4. stupen. Ak to hráč našiel v bedni cez bugy to kaslat :) tot moj nazor...
     
    *jakor40, NσStress* a ..Emkos.. tohle ocenili.
  19. -Crom.CZ-

    -Crom.CZ- Pisálek fóra

    Ahoj,pokud si vzpominam,byl po zavedeni kneze 3 stupne booster pro hrace na par dni na vyzkouseni,coz je bezna korektni marketingova strategie,aby si hrac nekupoval zajice v pytli,kdyz to neudelali,tak je to jejich minus,asi borci o marketingu moc nevi.A nebo si mysli,ze nekdo vyplazne par stovek za neco neznameho?Kdyz budu vedet,ze o eventu budu strilet elitou a knez me prida 20 000 na ranu,pak je cena v poradku,jinak je to premrsteny pozadavek.
     
  20. Borec

    Borec Perspektivní autor

    mas o tom informacie na forume aj na oficialnej stranke fb + aj od hracov nepotrebujes to mat mas informacie u si to len vypocitas :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.