Voodoo Děla

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Silent_knight, 19/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Ahoj, nevím jak vy ale trosku se mi nelíbí že voodoo děla se dají pořád kupovat jen za real peníze a ještě dneska udělají to že si můžeš normálně koupit ohnivé dělo za penízek.Teď akce ztratí svůj význam, akce je od toho aby jsme je získali poctivě a ne že si je jenom lehce koupime . Ale co jsem vlastně chtěl,moc se mi líbí ten nápad v černém trhu že můžeš upgradovat 50-ti libáky a udělat si z něj 55-ti librák. Tak mě napadlo co kdydy se dali tak vyrobit i voodoo děla ?! Například mám zbytečné 55 libáky i adm. děla ,kdyby 2 55-libráky + 1 adm.dělo + 100 kristalů = 1 voodoo dělo. Nebo to samé ale místo 55-liber tam bude 60-librak.Co myslíte? Omlouvám se předem za pravopis.
     
  2. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    súhlasím... dobrý nápad... len tých kryštálov je moc za jedno delo :D
     
  3. Taky souhlasím. Moc dobrý nápad :)
     
  4. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    To je velmi lacne na voodoo delo...
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    to je pravda ze by ich mali dat aj za perly ale 30k je malo skor tak 150-200k / 1ks
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Silent_knight,

    prosím dle pravidel s anketou, založ znovu dle pravidel, i kdyby se zde vyjádřilo x desítek lidí bylo by to po měsíci, z důvodu nesplnění podmínek "zavřeno k zapomnění" a hlavně ztráta vašeho času, dle požadavků a s podporou hráčů, můžeme případně posunout tento návrh výše, zamykám.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.