Volání dračí želvy (7.5.2024 - 28.5.2024)/FAQ

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Volání dračí želvy
  Akce probíhá od 7. do 28. května
  Obsah akce Volání dračí želvy:
  · Samozřejmě Cassiopeia!
  · Rozmanité základní NPC a admirálové
  · Cíl serveru Cassiopeina moc
  · Novinka: Záchrana Draca Chelonia
  · Skupinová mapa pro boj cechů: „Odolnost“
  · „Cechovní mapa“: „Cassiopein chaos“
  · Několik žebříčků
  · Úkoly včetně běžných, denních a tajných
  · Truhly akce a atlantské truhly
  · Hnízda s vejci dračí želvy
  · Černý trh v rámci akce

  Jaká data si mám zapamatovat?
  Akce začíná 7. května ve 12.00 a končí 28. května ve 12.00; v tomto období se zpřístupní i druhá fáze s dalšími úkoly, tak nezapomeň navštívit zadavatele úkolů!
  Cechovní mapa „Odolnost“ je k dispozici po krátké úseky během každého dne, a to v období od 10. do 12. května, od 17. do 19. května a od 24. do 26. května .


  Jak vlastně celá akce funguje?
  V rámci akce tě čeká hon na 8 lodí akce, kterými jsou: Chňapající želva, Krvavá čelist, Lovec želv, Želví plenitel, Drtič želv, Drtič krunýřů, Záchytný hltač a Hltač.
  Kromě toho je tu také Cassiopeia, která se nachází na 8 mapách (5, 17, 23/2, 29, 31/2, 36/2, 43/1 a 48/1) a na každé „cechovní mapě“: „Cassiopein chaos“.
  Veškeré poškození způsobené kterékoliv Cassiopeie se počítá v rámci denního cíle „Cassiopeina moc“. Chceš-li získat „Cassiopeinu moc“, musíš spolu se všemi ostatními hráči na daném serveru způsobit každodenně určitý objem poškození Cassiopeie (od 12. hodiny polední do 12. hodiny polední místního času serveru).
  Cassiopeiu lze poškodit jakýmkoliv typem munice.


  Co je Cassiopeina moc?
  Dosáhne-li server stavu „Cassiopeina moc“, zvýší se výskyt lodí Lovec želv a Želví plenitel a zároveň se sníží výskyt otravných lodí Chňapající želva a Krvavá čelist.
  Kromě toho mají hnízda s vejci dračích želv méně zásahových bodů, takže je snadnější je zničit − zároveň získají lepší obsah, což platí i pro truhly akce.
  Všechny lodě akce poskytují lepší odměny.
  „Cechovní mapu“: „Cassiopein chaos“ lze otevřít pouze v případě, kdy je aktivní Cassiopeina moc.


  Která munice působí lodím akce extra poškození?
  Všem lodím a ponorkám akce působí větší poškození protipancéřová munice a protipancéřová torpéda.

  Jak probíhá Záchrana Draca Chelonia?
  V každém regionu se čas od času objeví Draco Chelonia. Ten je však pronásledován různými loděmi. Tvým úkolem bude takové lodě zlikvidovat a přijít si na cennou kořist! Pokud se však lodím podaří Draca Chelonia ulovit, získaná kořist bude mít jen nevalnou hodnotu. Útok na Draca Chelonia způsobí ztrátu Vaší PvP ochrany.

  Jaké odměny mohu získat z lodí akce?

  Želví plenitel:
  • V závislosti na škodách, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ, zářících duších, body akce, perly, koruny, yulongské mince.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí, získá krystaly, dračí ingoty, pirátský hřeb nebo imperiální mastek a malou šanci na zisk prastrých erbů.

  Krvavá čelist:
  • V závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a prokletých duších, nebo bodech akce. Pokud je aktivní Cassiopeina moc, budeš mít šanci na získání dalších prokletých duší, protipancéřové munice nebo protipancéřových torpéd.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí, má malou šanci na zisk prastarých erbů.

  Drtič krunýřů:
  • V závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a perlách, korunách, yulongských mincích nebo mincích safanad nebo bodech akce. Pokud je aktivní Cassiopeina moc, budeš mít šanci na získání dalších perel, korun, yulongských mincí, mincí safanad nebo orichalca.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí, bude mít malou šanci na získání designu Vrcholný chelonian (náhrada: koruny) nebo ponorkového designu Propastný chňapal (náhrada: koruny).

  Záchytný hltač:
  • V závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a perlách, korunách, yulongských mincích, mincích safanad nebo body akce. Pokud je aktivní Cassiopeina moc, budeš mít šanci na získání dalších perel, korun, yulongských mincí, mincí safanad nebo orichalca.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, dostane malou šanci na získání yulongských mincí, designu Vrcholný chelonian (náhrada: yulongské mnce) nebo ponorkového designu Propastný chňapal (náhrada: yulongské mince).
  • Hráč, který způsobí největší poškození, alespoň 1% získá přízeň královny. Pokud je aktivní Cassiopeina moc, hráč, který způsobí největší poškození, alespoň 1% získá malou šanci na kapitánskou truhlu, koláček štěstí, dračí oheň 2 stupně, Taureanův amulet, Poseidonovu korunu, koruny, orichalkum.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, alespoň 2% má malou šanci na ziska Azorové formace.
  • Pokud je aktivní Cassiopeina moc, hráč, který jako poslední vystřelí, získá yulongské mince, design Škorpión (náhrada: koruny), design Balista (náhrada: koruny) nebo design Katapult (náhrada: koruny).

  Lovec želv:
  • V závislosti na škodách, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a zářících duších, korunách nebo yulongských mincích.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, získá krystaly a má malou šanci na zisk prastarých erbů.

  Chňapající želva:
  • V závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a prokletých duších, pokud je aktivní Cassiopeina moc, budeš mít šanci na získání dalších prokletých duší, protipancéřové munice či protipancéřových torpéd.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí má malou šanci na zisk prastarých erbů.

  Drtič želv:
  • V závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a perlách, korunách, yulongských mincích nebo bodech akce. Pokud je aktivní Cassiopeina moc, v závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš za odměnu další perly, koruny, orichalcum nebo yulongské mince.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, dostane malou šanci na získání korun, designu Vrcholný chelonian (náhrada: koruny) nebo ponorkového designu Propastný chňapal (náhrada: koruny).

  Hltač:
  • V závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš odměnu v BZ a perlách, korunách, yulongských mincíchc nebo body akce. Pokud je aktivní Cassiopeina moc, v závislosti na poškození, které způsobíš, obdržíš za odměnu další perly, koruny, orichalcum nebo yulongské mince.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, dostane malou šanci na získání perel, azurové formace, nebo designu Vrcholný chelonian (náhrada: koruny).
  • Hráč, který způsobí největší poškození, alespoň 1% získá přízeň královny. Když je aktivní Cassiopeina moc, hráč který způsobí největší poškození, alespoň 1% obdrží malou šanci na získ kapitánské truhly, koláčku štěstí, dračí oheň 2 stupně Taureanův amulet, Poseidonovu korunu nebo orichalkum.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, alespoň 2% získá malou šanci na azurovou formaci.
  Lovec želv:
  • V závislosti na poškození jste odměněni BZ, prokleté duše, zářící duše, perly, koruny, safanad mince, yulongské mince protipancéřové torpédo nebo orichalkum.
  • Hráč, který poslední vystřelí získá krystaly.
  Zabiják želv:
  • V závislosti na poškození jste odměněni BZ, prokleté duše, zářící duše, perly, koruny, safanad mince, yulongské mince protipancéřové torpédo nebo orichalkum.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí získá krystaly.

  Zemětřesný golem:
  • V závislosti na škodách, které způsobíš, získáš odměnu v BZ a perlách, korunách, mincích safanad, yulongských mincích nebo orichalkum.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, získá protipancéřovou munici nebo yulongské mince.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí, získá orichalcum a yulongské mince.
  Tornádový golem:
  • V závislosti na škodách, které způsobíš, získáš odměnu v BZ, perlách, korunách, mincích safanad, yulongských mincích nebo orichalkum.
  • Hráč, který způsobí největší poškození, získá protipancéřovou munici nebo yulongské mince.
  • Hráč, který jako poslední vystřelí, získá orichalcum a yulongské mince.
  Co obsahují hnízda s vejci dračí želvy?
  Na hnízda s vejci dračí želvy je nutné střílet harpunami. Ten, kdo na hnízdo s vejci dračí želvy vystřelí jako poslední, může uvnitř najít dělo Nadvládce 5. stupně, protipancéřovou munici, protipancéřová torpéda, krystaly, dělo Nadvládce 3. stupně a další předměty.

  Je-li na serveru aktivní Cassiopeina moc, sníží se hodnota zásahových bodů hnízd s vejci dračí želvy a zároveň získáš prokleté duše a předměty, jako jsou prokleté duše, protipancéřová munice, protipancéřová torpéda, harpuny 4. stupně, dělo Nadvládce 4. stupně, neobvyklé štelovací nástroje, krystaly a další.

  Co obsahují truhly akce?
  V truhlách akce najdeš spoustu užitečných předmětů, například protipancéřovou munici, protipancéřová torpéda, krystaly, vědomosti špeha, Dračí oheň 2. stupně a další akční předměty.
  Je-li na serveru aktivní Cassiopeina moc, obdržíš navíc zářící duše a šanci na získání super pancéřových plátů, omámení krví a další předměty.

  Co obsahují atlantské truhly?
  V truhlách najdeš spoustu užitečných předmětů, například jedovatá/protipancéřová/živelní torpéda, neobvyklé nástroje, tyčky Či-či, operatéra torpéd 2. stupně, Dračí oheň 2. stupně, konstrukční plány pro Marko/Amarax/Mombu 3. stupně a spoustu dalších.

  Jaké odměny lze čekat za umístění na žebříčcích akce?
  K dispozici jsou 3 žebříčky, jeden s denními odměnami a dva s odměnami na konci akce.

  Odměna na konci akce

  PoziceOdměna
  1.–5.· 15x Nadvládce 5. stupně
  · 2x vzácný štelovací nástroj
  · 1x bonusová mapa Škorpión
  · 8x přízeň krále
  · 1x božský měšec s kořistí
  6.–20.· 8x Nadvládce 5. stupně
  · 5x Bašta 6. stupně
  · 1x vzácný štelovací nástroj
  · 1x bonusová mapa Pisces
  · 6x přízeň krále
  21.–50.· 6x Nadvládce 5. stupně
  · 1x vzácný štelovací nástroj
  · 3x Bašta 6. stupně
  · 1x bonusová mapa Pisces
  · 4x přízeň krále
  51.–100.· 4x Nadvládce 5. stupně
  · 2x Bašta 6. stupně
  · 1x vzácný štelovací nástroj
  · 1x bonusová mapa Gemini
  · 2x přízeň krále
  5 náhodných· 3x Nadvládce 5. stupně
  · 1x vzácný štelovací nástroj
  · 1x bonusová mapa Gemini
  Denní žebříček

  ŽebříčekOdměna
  1.· 15 000 ks protipancéřové munice
  · 150x protipancéřové torpédo
  · Bonusová mapa Libra
  · 2x Nadvládce 5. stupně
  · 2x dělo Bašta 5. stupně
  · 2x neobvyklý štelovací nástroj
  · Lodní design Impozantní chelonian (náhrada: Nadvládce 4. stupně)
  • Ponorkový design Hlubokomořský chňapal (náhrada: Nadvládce 4. stupně)
  2.–5.· 10 000 ks protipancéřové munice
  · 100x protipancéřové torpédo
  · Bonusová mapa Aquarius
  · 1x Nadvládce 5. stupně
  · 1x neobvyklý štelovací nástroj
  6.–10.· 5 000 ks protipancéřové munice
  · 50x protipancéřové torpédo
  · Bonusová mapa Taurus
  · 3x dělo Bašta 5. stupně
  · 1x neobvyklý štelovací nástroj
  11.–100.· 5 000 ks protipancéřové munice
  · 50x protipancéřové torpédo
  · 100 krystalů
  · 2x dělo Bašta 5. stupně
  · 1x neobvyklý štelovací nástroj
  101.–200.· 5 000 ks protipancéřové munice
  · 50x protipancéřové torpédo
  · 50 krystalů
  · 1x dělo Bašta 5. stupně
  · 1x neobvyklý štelovací nástroj
  201.–300.
  (avšak aspoň se způsobeným poškozením v hodnotě 500 tisíc zásahových bodů)
  · 5 000 ks protipancéřové munice
  · 50x protipancéřové torpédo
  · 10 krystalů
  · 500x dračí prach
  Žebříček Želví šílenství

  ŽebříčekOdměnaNáhrada za design
  1.

  • 2x Nadvládce 4. stupně
  • 1x vzácný štelovací nástroj
  2.

  • 2x Nadvládce 3. stupně
  • 1x vzácný štelovací nástroj
  3.

  • 2x Nadvládce 2. stupně
  • 1x vzácný štelovací nástroj
  4.–10.

  • 2x Nadvládce 2. stupně
  • 1x vzácný štelovací nástroj
  11.–20.
  • 3x Bašta 4. stupně
  • 3x neobvyklý štelovací nástroj
  • 1x bonusová mapa Škorpión
  Žebříček Draco Chelonia

  ŽebříčekOdměna
  1.10x dělo Nadvládce lv 4
  2x Božský ěšec s kořistí
  1x mapa Gemini
  5x Gemini primus
  5x gemini secundus
  2. - 5.6x dělo Nadvládce lv 4
  3x dělo Bašta lv 6
  1x mapa Aries
  3x gemini primus
  3x gemini secundus
  6. - 10.5x dělo Nadvládce lv 4
  1x dělo Bašta lv 6
  1x mapa Aries
  2x gemini primus
  2x gemini secundus
  11. - 50.4x dělo Nadvládce lv 4
  1x mapa Taurus
  1x gemini primus
  1x gemini secundus
  51. - 100.2x dělo Nadvládce lv 4
  1x mapa Taurus
  Jak funguje „cechovní mapa“: „Cassiopein chaos“?
  „Cassiopein chaos“ je speciální mapa pro cechy, na kterou mají přístup pouze členové cechu. Mapa je přístupná použitím akčního předmětu „želví tlustopis“ v okamžiku, kdy je na serveru aktivní Cassiopeina moc. Poté se na mapě objeví Cassiopeia a poškození, které jí spolu s ostatními členy cechu způsobíte, bude započítáno do žebříčku „Lovec velké zvěře“ i denního cíle pro „Cassiopeinu moc“. Za každých 100 000 000 bodů poškození způsobených Cassiopeie se na mapě „Cassiopein chaos“ objeví vlna 20 Krvavých čelistí, 20 Želvích plenitelů nebo 1 Drtič krunýřů a 1 Tlamoun. Skončí-li platnost „Cassiopeiny moci“ či není-li na mapě „Cassiopein chaos“ žádný hráč, dojde k jejímu zničení.

  Jak funguje nová skupinová mapa pro boj cechů: „Odolnost“?
  Chceš si užít vzrušující boj cechu proti cechu na mapě „Odolnost“? Spoj síly se svými spolubojovníky a vrhněte se na to rozhovorem s Alexandrem v bezpečném přístavu.
  Na mapě dojde k automatickému přiřazení k červenému nebo modrému týmu. Tvým úkolem bude bránit želvu tvého týmu, a to útočením na želvu nepřátelského týmu. Vyhraje tým, který jako první naplní svůj ukazatel poškození. V případě dosažení časového limitu se vítězem stane tým, který svůj ukazatel poškození zaplní z větší části. Nezapomeň, že pokud chceš získat odměnu, musíš nepřátelské želvě uštědřit alespoň 5% poškození.
  V rámci poškození želvy nepřátelského týmu lze překročit tři prahové hodnoty poškození. Po překročení první a druhé prahové hodnoty se objeví NPC, které budou bránit svou želvu. Po překročení třetí prahové hodnoty získá tvůj tým bonus, který jeho dělům poskytne dodatečně působené poškození.
  Po skončení souboje bude tvůj cech odměněn body do žebříčku; za každého hráče získá cech body za účast a také dodatečné body za vítězství.
  Dávej si však pozor, ať se ke Skylle a Charybdě nedostaneš příliš blízko, jinak tě okamžitě potopí! A pokud zemřeš, objevíš se sice znovu na mapě, ale získáš postih, který se s každým dalším zabitím bude navyšovat!
  Tak na co ještě čekáš? Svolej své pirátské kolegy a spoj síly se Skyllou či Charybdou ve vzrušující bitvě o vítězství!

  Jsou během akce k dispozici nějaké úkoly?
  Ano.
  Nautica (úkoly na fázi):
  K dispozici bude 7 úkolů (6 běžných a 1 denní)
  Atlantida (úkoly na fázi):
  K dispozici budou 4 úkoly (3 běžné a 1 denní)

  Během každé akce budou k dispozici také tajné úkoly.
  Denní úkoly se každý den ve 12.00 (místního času serveru) nulují.

  Jaké designy můžu vyhrát nebo si koupit?

  Co se po skončení akce stane s mými akčními klíči, prokletými a zářícími dušemi, magickými erby a želvími tlustopisy?
  Akční klíče budou vyměněny za normální klíče k truhle, prokleté a zářící duše za protipancéřovou munici či protipancéřová torpéda.
   
  ciernaperla111 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.