Voják

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem ..ζαקקy.., 21/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj skoncil me vojak a chci si dat na lod jineho ale bohuzel uz to delam druhy den a vojak tam stale nejde vlozit zadnym typem trikem ani normalnim zpusobem delam to jak v prohlizeci i v klientu a porad to tam nejde vlozit coz je zasadni problem takze by bylo dobre aby toto slo vyresit ja vim ze hra ma sppousty chyb ale tohle je dost zasadni problem to same dela trener ja vim ze vy stim nic neudelate ale bylo by dobre to tedy poslat dal na podporu ze hraci jsou nespokojeni a nejsem jedinej komu to nejde akorad jsou vsichni dost nespokojeny. dekuji za brzke vyrizeni. protze kdyz si koupim vojaka za prachy a mam to ve skladu je me uplne k nicemu treba !
     
    MORELL tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně žádný problém nemám a ani si nejsem jist jestli je hlášený. Ničeho jsem si nevšiml asi by bylo lepší napsat na podporu. Nicméně pokud je to problém týkající se jen některého náhodného účtu bohužel tam je jako u všeho řešení dlouhodobé. Informace o nespokojenosti se předávají pravidelně, bohužel to nic neřeší jak tu psala TL, BP má určitý postup a tím je, že se nahlásí případný problém a buď je potvrzen což je nejlepší a nebo oznámeno, že se situace neprojevila. A poté je již na daném oddělení aby se situací zabývalo. Nicméně bohužel ani zmíňka o nespokojenosti či nějaké oponování z naší strany, že se jedná o platební balíček či něco podobného situaci většinou neřeší a dost často dochází pouze maximálně k reakci od dalších moderátorů, ale toť vše. Proto jsme u toho co jsem zmiňoval již několikráte a pak se hráči cejtili dotčení já bych asi nic moc nekupoval přitom jaká je reakce a akce ze strany BP povětšinou.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Taky se mi to obcas stava v prohlizeci,ale v klientovi to vzdy jde.
     
  4. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Tak já to mám přesně naopak. V klientovi to nejde. V prohlížeči to jde
     
  5. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Ahoj, ako nakladáš vojaka na loď? Mne to robí vždy problém ak používam šípky, keď ho naložím potiahnutím myšou, tak ide ako má. Ak máš problém, skús úplne odhlásiť a prihlásiť a skús to ručne, nie šípkami :) Daj vedieť ako si pochodil