Vlastní truhly s pokladem

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Leo., 27/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Vlastní truhly s pokladem

  Vlastní truhly s pokladem Vám umožní vybrat si obsah vlastních balíčků. Tyto nabídky jsou k dispozici během speciálních dnů a obsah truhel se může s každou akcí změnit.
  Najdete je v obchodě v poslední záložce (
  1). V horní části vidíte dostupné druhy klíčů, kolik jich můžete vlastnit a kolik jich vlastníte (2). V levé části jsou umístěné truhly, které jednotlivé klíče otevírají (3). Klíče k truhlám jsou k dispozici v platební oblasti. Přehled klíčů a truhel najdete ZDE.

  Screenshot_1.png

  Nejdříve si označte truhlu, ke které máte zakoupený klíč (
  1), uprostřed okna vidíte sekce jednotlivých nabídek (2) a vpravo od sekcí jsou nabízené položky (3). Za těmito položkami je ukazatel počtu kolik položek z každé sekce si můžete vybrat a kolik jich už máte vybraných (4).

  Screenshot_2.png

  Úplně vpravo najdete posuvník, který Vám umožní vidět všechny nabízené sekce a položky (
  1). Jakmile si označíte položky, kterými chcete balíček naplnit (2) klikněte na pole Vyzvednout (3) ve spodní části okna.

  Screenshot_3.png
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.