Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    na beta nic nevydrazis zmaknes 9 a drzis az se prestanou pripisovat tak das nabidnout. byl sem uz 8x na bigg bucaneerovi a stejne me prehodili tak nechapu kdyz de do trznice dat max 99999999999999 tak nechapu
     
  2. Zdravim, chci se zeptat kdy se na beta serveru spustí AMS druhá fáze, nebo jestli je tam už zapnutá.
     
  3. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    ja nedrazim chcem ho kupit za perly lebo viem o tom ze sa tam neda vydrazit nic ako drazia iny je naozaj zahadou to mozno ani sami programatori (majstri svojho remesla) netusia :D :D :D
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "HΣŁM¥S,

    vyvaruj se prosím zbytečnému spamování viz pravidla ZDE,
    právě Ty by jsi měl jít příkladem

    pěkný den
     
  5. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    co keby ste nam tu vysvetlili ako mame drazit hm?? je naozaj pravdou ze po zadani 999999999999999999999999 sa nic nezmeni dokonca nikoho nepredrazi ,dakujem
     
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    klypsa urco to nejak jde pac ja sledoval nekolik drazeb a ke konci se tam menilo spoustu hracu takze nakej figl tam je a navic je to beta server takze se nediv ze tam nefunguje vse jak ma pac to nefunhuje ani na normalnich servrech natoz na bete
     
  7. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Nevím jestli je to chyba na Betě ,ale když mě něco nebo někdo potopí,už se nemůžu nahrát na moře.Na 20% se to stopne a napíše CONGESTION ERROR !Nepomůže ani výměna prohlížečů.
    Dříve to bylo v pohodě ,ale poslední 2 dny je to nehratelné.
    Díky za nápady Míra
     
  8. klokan-pa

    klokan-pa Zelenáč fóra

    • zbytečná citace
    Ahoj míra ja tiež hrám betu a dnes sa mi to stalo a od rána od 8 mi nejde mapa .. dúfam že sa to čím skôr opraví a bude to šlapať ako doteraz
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/3/14
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  9. ✖ρℓαувσу✖Cz-

    ✖ρℓαувσу✖Cz- Zelenáč fóra

    nj nejde moře
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "klokan-pa,

    úplně zbytečná citace, dodržuj prosím pravidla viz. ZDE
     
  11. ◘Hofa8◘

    ◘Hofa8◘ Pisálek fóra

    ako sa dostanem na betu ?
     
  12. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    nedostaneš je uzavřená!Dočasně než začnou něco testovat.
     
  13. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra

    protoze to je testovaci server a ne server pro hraní
     
  14. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Jn,ale hraje tam tolik hráčů, jako na žádném jinem servru:).Protože tam je to zábava !
     
    ~Biscuit~(CG!) tohle ocenil(a).
  15. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ahojte.

    Vo vylepšeniach som čítal, že sa v kryštálovej jaskyni dá vylepšiť paluba. A bolo tam aj písané, že keď si ju vylepším, môžem si na ňu umiestniť trámy, alebo 10 diel naviac. Tak som si ju vylepšil , ale delá mi tam nejdú vložiť. Len trámy.
    Vie mi niekto s tým pomôcť, alebo poradiť???
     
    Naposledy upraveno: 3/4/14
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    V krystalové jeskyni je možno změnit naší Vylepšenou lodní palubu na krystalovou lodní palubu (zesílená lodní paluba). Na tuto lodní palubu můžete následně umístit 10 vámi vybraných děl a současné i 10 trámů 1. či 2. stupně i jejich kombinace.

    jednoduše řečeno nemůžes si na palubu vylepšenou za krystaly dat 10 a 10 del, nebo 10 a 10 trámu, ale jen kombinaci 10del a 10tramu
     
  17. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Tak to je pekne na prd. Som sa tešil, že tam možem mať 10 diel naviac. Škoda 95 kryštálov :-( . Ďakujem
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    bud rad ty dalsi už jsou drazsi ))
    1. paluba - 65 krystalů
    2. paluba - 95 krystalů
    3. paluba - 145 krystalů
    4. paluba - 215 krystalů
    5. paluba - 315 krystalů
    6. paluba - 445 krystalů
    7. paluba - 620 krystalů
    8. paluba - 840 krystalů
    9. paluba - 1 130 krystalů
    10. paluba - 1 505 krystalů

    Celkem: 5 375 krystalů
     
  19. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    A čo keď si admirálske delá premením na 60-libráky. Budem brať viac BŽ aj keď budem strielať dutou muníciou?