Zpetná vazba Velký update: Společenství a přepady / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 27/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..prostě tu békovinu přestaňte hrát a když nalogujete,tak si z těch bugobooteru dělejte zadek a otravujteje do odlogování :p
     
  2. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ja nahoře neco co za to stojí?
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    To by aj mna zaujimalo čo je tam hore za ulohy či sa oplati ist hore hned alebo či to neni bohvie čo;)
     
  4. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Tak nové PZky budou fakt super, teďka budu půl roku čekat, než si udělám 21čku, bo na krakenu bude narváno jak v metru na Muzeu... :) A 22 PZ je dát krakenovi poslední ránu, takže good luck... :D Co bude 25ka? Sundat krakena sám do 20ti minut? To soudruzi z BP zase něco vymysleli, a ty piráti jestli zůstanou za perly tak klobouk dole (zatím doufám, že je to ten jejich problém, který fixnou za nějakou dobu).
     
    *Gergy*(FMF)(IPA) tohle ocenil(a).
  5. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D...oslíku,jim je to ukradené..mrknou pár bugerum na učet,zjistí že mají 10ky mega perel na učtech takže piráti za perle žádný problém a pár hlupáku hrajících poctivě,či málo bootících je naprosto nezajímá;)
     
  6. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    z toho tady zůstává rozum stát
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    celej novej system vymyslel nekdo hodddneee zhulenej
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  8. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    čo je toto Získal jsi 1 x Brigantina .
     
  9. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    vybavení - brnění - 150 zlata xDD
     
  10. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    může mi někdo vysvětlit nač byl velký restart který trval skoro tři hodina a po půl hodině další když obyčejné F5 mě dostalo mimo hru a už se nemůžu přihlásit ? mám ráda novinky ale mám ráda novinky které fungují :((
     
  11. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    buď rád :D...ber to jako odměnu ;)
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nevim jak ostatni servery, ale ge1 stal cca 20 minut
     
  13. .Lochneska.

    .Lochneska. Zelenáč fóra

    Kraken byl mrtvý... měli ho nechat se v klidu rozložit a vymyslet něco co stmelí team...

    Jinak ke včerejšímu hraní, jak psala Nolinka, na Amerických serverech to bylo peklo, mapa nelogovala, když už měl někdo štěstí a byl na moři, tak to bylo opravdu luxusní - sekanou jsem chtěla vařit na oběd až zítra, ale jaksi jsem se přejedla... Nešlo pomalu nic otevřít, abych nakrmila mazlíka, tak jsem čekala 30 minut!!! no čekala sem, bála jsem se cokoliv zmáčknout aby mě to nevyplivlo z té supr mapy krakena že ;) Nejsem z těch co by si nějak urputně stěžovali, ale teda toto byla síla... Nezbývá než doufat, že bude hůř ;)
     
  14. Kde zmyzli boostre???!!!
     
  15. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Tleskám BP. Konečně udělali něco, co mě od této hry definitivně odradí. Nefunkční, složitý,předražený krám.
     
  16. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    konecne nove lvl aspon mala motivace :)
     
  17. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Piráti!

    Tak je toho hodne, ale začnem napr. PZ. Čo je na nich zlé? To, že ste zvyknutí urobiť PZ za 5 min. a teraz to nejde? Áno, je to ťažšie ako PZ do 20 lvl., lenže čo presne ste očakávali? Že urobíme za dva dni PZ na 25 lvl., pol servera sa nasačkuje na horných 6 máp a začneme kričať, že je nuda a chceme nové levely a mapy?
    Keby zostali klasické PZ, aké sú do 20 lvl. bolo by to úplne rovnaké. 80% hráčov zo servera by plávalo na mapách 19 - 20. Opäť by sme sa nikam neposunuli. Nebolo by čo strieľať, harpúnovať...
    Všetko to chce proste len čas a trpezlivosť...
     
    davidkriz1 a Norfytko tohle ocenili.
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Verbeia nechceme lahšie skušky ale toto čo daly tak to je otrasne. za 2 dni hrania sa mi podarilo dostat na mapu krakena na par minut. Ked som sa prvy krat na nu dostal tak ma behom par sekund vyhodilo stade lebo ho už dostrielaly. ked sa mi to podarilo dostat tam po 2 krat tak sa mi ušlo poslednych 1M HP zostrelit. A to som za 2 dni odohral asi tak 15 hodin , čo už je dost . Tak ešte mi chyba spravit 21 Mega HP. Mohly spravit skušku taku ktora by nelimitovala hračov tak ako tato. Pišeš že by sme chcely spravit skušku na 25LVL za dva dni a že to chce trpezlivost a čas .Myslim si že všetci už dokazaly že maju trpezlivost tym že aj napriek hromade chyb stale tuto hru hraju a na Piratsku skušku na LVL 21 a viac čakaju už roky čo bola slubena. Tieto piratske skušky budu akurat perfektne pre Boterov čo zapnu program a nech si lod hra kolko chce -Nonstop. Neviem ake su dalšie skušky na viššie LVL ale skušky 21 a 22 sa odohravaju na mape krakena.a to je moc velky pretlak lodi na to že sa na mapu krakena može prihlasit 20 lodi. To mam čakat na to že spravim skušku na 21 LVL za pol roka a potom dalšie kedy? Tešil som sa na nove skušky ale asi predčasne. Mohly tie ulohy rozdelit na viac časti niečo strielania niečo harpunovania a tak dalej čo by trochu odlahčilo mapu krakena.
     
    kywa tohle ocenil(a).
  19. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    22lvl nema nic spolecneho s Krakenem, musis splnit vsechny ukoly a nasbirat 75.000 korun takze pokud ti prijde zk. na 21lvl tezka tak se mas na co tesit
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak možno že 22 nema nič spoločne neviem, niekto to pisal že poslednu ranu musi dat.ale aj tak tie koruny sa budu dat dostat s NPC si mislim a to neni tak hrozne
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.