Zpetná vazba Velký update: Společenství a přepady / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 27/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    bobo2spol tohle ocenil(a).
  2. ™Žїђad₤o^

    ™Žїђad₤o^ Pisálek fóra

    Mno, už to přišlo. Za sebe jsem zvědav
     
  3. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    No myslím si, že slabší lodě budou při přepadu v nevýhodě, protože silnější loď potopí a jak tě najde tak tě okrade znova. To si myslím, že je nefér. Jinak zbytek vypadá zajímavě.
     
    Sandokan13(SK) a kywa tohle ocenili.
  4. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    DD..pouze člen cechu který má ostrov si bude moc zakoupit spejšl věci v cechovním obchodě...:D:D:D:D
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  5. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    tak zase vylepšení pro fuul lodě , nic pro začínající hráče, aby je ta hra zaujala a přitáhla nové hráče. takže to je vylepšení jen pro ty platící hráče.
     
    Sandokan13(SK) a ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenili.
  6. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    jestli jsem to dobře pochopil z toho oznamu ,tak pokud nebudu v cechu který na těch mapách bude mít ostrov ,tak mně mince a celý tyto mapy jsou k ničemu . Tak k čemu ty nový lvl vůbec jsou ? Připadne mi to tak : aby se vlk nažral a koza zůstala celá . Pořád se křičelo o nový herní lvl ,tak je udělali ,ale vlastně jsou na nic
     
    kywa a ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenili.
  7. Blacster

    Blacster Zelenáč fóra

    Tak BP se rozhodlo odradit od hry začínající hráče? Nebo jak si mám vysvětlit ty přepady? jak nováčci vydělají na držbu?
     
    .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK tohle ocenil(a).
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Chtělo by to o hodně víc informací. Např. by mě zajímalo:
    - bude pro lvl 21-25 nějaká mapa jako je behe a sluneční?
    - pokud udělám lvl 21 a vyšší, budu ještě moci skákat na behe (v případě, že pro tyto lvl nebude žádná speciální mapa)?
    - podmínkou pro dělání některých vyšších PZ je mít určitý počet "korunek" (někde jsem viděl, že tuším pro lvl 24 jich musím mít 170k). Ovšem za "korunky" půjde i nakupovat. Musím tedy pro PZ mít opravdu 170k "korunek" (a tudíž za ně nic nenakupovat) nebo se někde bude sčítat, kolik jsem jich za dobu hraní získal (a nezáleží na tom, kolik jich utratím - něco jako u např. u perníků, kde bylo tuším uvedeno, kolik jsem jich získal celkem a kolik jich mám aktuálně)?
    - pro utrácení "korunek" by taky bylo dobré upřesnit, jestli je opravdu půjde využít na nákup jen v případě, že mám cechovní ostrov (jak je uvedeno v příspěvku 6) nebo za ně může nakupovat každý.
    To je jen co mně teď napadá. Otázek bude jistě přibývat i od jiných hráčů. Jen doufám, že se dočkáme nějakých odpovědí a nebudeme (jako skoro vždy) odkázáni jen na to, co si sami zjistíme na moři.
     
  9. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Zas jen další ostrovy pro farmaření,ale na tom by nebylo nic tak špatného a nové ostrovy a mapy jsou pěkné..Ale spíš jde o to ,že hru si ničí hráči sami.Aspon třeba tady na g3,4,5. je to jen o jedné allianci,kde je nalezena vetšina lodí a jen tupě střílí npc.Newaruje a nebojuje se už ani o ostrovy až na pár vyjímek, kdy zbytek těch pár lodí, kteří hrají proti přesile jedne velké alliance,sem tam vezmou jeden ostrov a pak prijede mnohonásobně víc lodi a hrdině vezmou jeden ostrov zpět:)S tím BP nic neudělá a ani nemůže udělat.Jak je vidět hráčům to tak vyhovuje a sea si jako hru ničí a dělá nudnou.Dokud samotným hráčům nedojde ,že musí být dvě vyrovnané alliance,nebo aspon přibližně vyrovnané ,aby sea bylo zas aspon trošku co bývalo, tak farmaření zdar.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/16
    jєssιєjaмєs_čяc a Mirek tohle ocenili.
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ...dobré dopoledne ,
    asi by bylo na místě ,abych otevřeně vyjádřil svůj názor na současnou tendenci této hry . podle toho jak jsem se dověděl v oznámení , BP chystá změny , ale opravdu tyto změny budou k lepšímu vývoji hry ? Osobně si myslím ,že to hodně hráčů odradí od hraní a budou hrát tím, stylem jako já . EVENT = desingn ,mazel ,, to pro ty sběratele ,zbytek nevím jak se k tomu postaví . Osobně za mně ,veškerý novinky co tu společnost BP za poslední 2 roky prezentuje , je jen pro botery ( placený *** BP ) a nebo hráče co sem cpou nehorázný peníze ( dokazují si své EGO ). (které jim v realitě chybí a nebo je degraduje ) , pro hráče kteří to hrají jen příležitostně a GRATIS , tato hra není !!!!! ( Odpozorováno za poslední dobu - hraní ). Celá tato hra už začíná být o penězích a známostech / vím o kupa lidech , kteří přeběhli z jedné alliance do druhé , jen protože je to výhodnější - i když vedoucí alliance jedou v podstatě na botech od BP . Doufám si toto tvrdit , jelikož není nikdo kdo by mně vysvětlil , současnou situaci , kupa hráčů , - jede na botech - kde je celý slavný V.O P. BP ,
    Udělali nový lvl - ale pro koho ?
    Podle oznamení , tyto lvl , budou zase pro hrstku vyvolených , ostatním se nevyplatí tam vůbec jezdit .
    TAK K čemu vlastně tento UPGRADE udělali ?
    K šemu tam buduvlastně ,jako bezcech , jezdit a něco střílet ? , když ty mince mi budou k ničemu
    v Podle mně : Celý toto je postavený na HLAVU ,měl by se někdo m¨kompetentní , ZAMYSLET """"""
     
    Sandokan13(SK) a LukoCZ tohle ocenili.
  11. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    omg opět se do hry bude cpát něco nového když staré chyby nejsou schopní opravit..kčemu to zase je? zbytečně...snad první dám dohromady hru a pak sem cpu další nový nesmysly ne ??????
     
    Sandokan13(SK) a kywa tohle ocenili.
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jen pár drobných věcí k vašim příspěvkům, všechny dostupné informace jsou zveřejněny, pokud dostaneme další, budou vám poskytnuty. Pokud jde o herní levely, není to tak dávno, co zde bylo vlákno, kdy již budou slibované mapy, úkoly atd. .... tak jen chvilku počkat, než se to vše zase zaběhne, určitě to bude pro velkou část hráčů oživení hry, mě osobně farmaření roky a roky nebaví a jsem pro každou akci a novink0, i když to má tu nevýhodu, zase si zvyknout a naučit další součásti.

    S názorem Lucie se musím ztotožnit, bohužel to tak je. Přál bych si, aby na našem serveru bylo alespoň 5 aliancí a stále se mělo co střílet, ale jak to udělat si nedovedu představit, protože hlavním organizátorem jsou hráči, těžko může BP někomu přikázat, aby něco ne/dělali.

    pěkný den
     
  13. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    to jsou pěkný pztky no :p
     
    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
  14. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    piráti za perly... :DDD Naštěstí jsem na radu kámoše koupil včera 200k pirátů za zlato takže jsem za vodou,ale lituju těch,kteří to neudělali. Jinak by mě zajímalo, proč se přidávají nové updaty, když hra v jednom kuse nefunguje. Třeba taková síň slávy nefunguje minimálně 3 týdny... Z toho ale penízky nekapou... Oceňuju snahu, ale přijde mi to nedomyšlený.
     
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    super a piratska zkouska na 21 lvl je 22 mega ubrat krakenovy takze tipuju ze za pul roku tu pz udelam super jinak k tomu se nema cenu ani uz dale vyjadrovat
     
  16. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Zasa len ako vytiahnut prachy a perly od hracov, preco neostalo nakupovanie skusenych piratov za zlato. Ak by som bol vedel ze sa to takto bude menit tak si nakupim aspon 100 tisic skusenych piratov za zlato. A to uz nehovorim o update infromacii ohľadom noviniek. Novy system prepadov radsej ani nekomentujem.
     
    Sandokan13(SK) tohle ocenil(a).
  17. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Tak BP udělalo z této hry, o které píše zadarmo, komerční hru jen pro platící hráče. Nově příchozí mají smolíka a pokud do hry nebude investovat chechtáky tak si nezahraje. Taky způsob jak hru poslat pod kytičky. Jak se říká, jen tak dál, houšť a větší kapky. Taková to byla dobrá a zábavná hra (kdysi za bývalého majitele, který tu hru také hrál)
     
    Sandokan13(SK) tohle ocenil(a).
  18. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    update na 2 veci prisli sme o vybaveni pirati co byly za zlato sou ted za perle no ta hra de vazne do kytek
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, pokud jde o piráty jak je psáno oficiální vyjádření. Je problém s vybavením tudíž je v plánu řešit systém s piráty a jejich vybavení během zítřejšího dne.
     
  20. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    ví někdo jak vypadají další zkoušky?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.