Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dej tomu tak 2hodky pak oznamí posunuti)))
     
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Ahoj, já už se lekl, že se měnil čas :))
     
  3. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Verbeia a kdy ? tak v 8 večer ? Máme 12:28 minut a Akce ani synchronizace po které akce má už být stále nikde :D
    No aspoň že můžeme naše peníze utratit za klíče a munici :D
     
  4. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    a kdy ta synchronizace bude hotová,dáte vědět,at sem nemusím čučet pořád:),teda aspon mi to ještě nende:eek:
     
  5. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    hruza nic moc to je des tahle akce co to ma byt ta predtym bola milion krat lepsi toto je fakt des jedina npc do lvl 15 atalan a da 1 prokletu a je ich 5 na cele mape des.
     
  6. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    nejlepší jsou ty megový lodě,co se šutí elitou a daj půl mega zlata..DD
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    degradace seafight pokračuje...dizajny z Bokora mají být exclusivní, má je mít jen ten kdo je vyhrál, proč je musí dát do platební oblasti nechápu a ještě za takovou raketu...nenažranost BP je čím dál na vyšší úrovni
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    jako zásadnější vidím to, že NPC je málo, typhon a thosos jsou na vybraných mapách. Si fakt dělají srandu asi. a ztracená láska zase nebo ještě nefunguje. Munice krakena má dávat poškození navíc 12 sekund a dává jen jednou, víc ani Ťuk.
     
    Naposledy upraveno: 18/3/14
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    1.prosím o přejmenování akce na velký hon na nulové odměny
    2.tak jako vždy jediná věc co funguje je platební oblast

    i já mám dnes narozeniny a dam si asi ten nejvetsi darek, prestanu hrat tuhle parodii
     
    TotojehraPche a ☆ÐØÐØ☆™ tohle ocenili.
  10. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Asi to tak bude lepsi a to chcou aby sme do toho cpali penize porad to nefunguje a akce je na prodelani a ne vydelani ta predtym bila suprova a ne jak tato jedina lod co de strilet dutou a da jen 1 prokletou hruza a sou tak 2 na mape ty lode.konec.
     
    ☆ÐØÐØ☆™ tohle ocenil(a).
  11. ☆ÐØÐØ☆™

    ☆ÐØÐØ☆™ Zelenáč fóra

    nepači sa mi vobec tato akcia , keby dali do tržnice aspon stare boostery ako nalestene hlavne a tak hned by sa to lepsie hralo...
     
  12. *Sinthoras*

    *Sinthoras* Pisálek fóra

    BIRTHDAYPOISON - 30 000 krakení munice ;)
     
  13. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Člověk bez Aliance je úplně v ,, něčem '' lodě na kterých se vydělat sou asi jen Typhoni nebo jak se to jmenuje, ale objevují se jen na 3 mapách, takže aliance si zaberou 3 mapy a ostatní ať se odhlásí a můžeme se na to vykašlat. co jiného dělat ?
     
  14. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    nebo když na něj skočí tvej pět soukmenovců že sandokane
     
  15. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Docela by mě zajímalo , kdy budou konečně fungovat ty Akční úkoly od Alexandra.
     
  16. sewses

    sewses Perspektivní autor

    tak ak som pysal včera ..efekty navyše hra nehratelna ochranne zony funkčne napolovicu pritom pady flasche..uple nezaujimava akcia.. a vynosnost jendna duše a jeden kristal to nič ine nerobit len strelat npc na zlato a nasledne zo zlatou muni mali eventy to 30 dni by bolo malo keby trvala akcia...
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Urážky
    muze mi nekdo vysvetlit jak se mam do EDIT prihlasit, po potopeni mi to neustale (asi 80 pokusu hlasi chyba serveru, pri novem nalogovani to hlasi nejakou EDIT hlasku ktera se neustale odpocitava
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    to sme dva uz 25 minut :)
     
    • Doubleposting a urážka
    twl me se to celkem zamlouvalo ale stim prihlasenim do hry ste to jako vyzdy pekne pohnojily bezte uz do EDIT ste normalni EDIT boterum jdete na ruku a slusnym hracum co hrajou poctive nedokazete ani zarucit hru bez problemu ani s prihlasenim do ni

    PS: uz sem hral par onlinovek ale toto je asi ta nejvetsi EDIT co sem kdy zazil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  19. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    A stale se nejde nalogovat na more a nejde a nejde..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.