velitel 3.stupně

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych se zeptat,nejde mi koupit velitel 3. stupně,nevím jestli to není tím,že nejdou piráti apod.,je to už nějaký týden,to mi fakt netvrdte že jim ty opravy na té slavné centrále tak dlouho trvají,a to myslím všechny hlášené chyby,které už jsou hlášené několik týdnu a měsícu.:mad:
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, o tomto problému již nějakou dobu víme a je samozřejmě hlášen a čeká se na jeho vyřešení. Nejprve je potřeba hlavně opravit piráty a další důležitější problémy.
     
  3. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Také mi nejde koupit velitel 3. stupně ;) .... btw. jsou to chyby kterým se nevěnuje pozornost ;) nejvyšší pozornost mají chyby na kterých hráči ,,vydělávají'' :) bohužel je to tak ;)
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,o.k Poseidone plně s tebou souhlásím,akorat stále nechápu a určitě nejsem sám,proč ty všechny hlášene chyby trvají tak dlouho než se opraví?Ještě nebyla opravena žádná velká chyba.:(
     
  5. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Programátoři nemají čas opravovat podobné chyby musí totiž dělat nové věci do platební oblasti !
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, bohužel pořadí opravených problémů mi neovlivníme. Pouze ho můžeme opětovně hlásit. Bohužel se občas stane, že snaha opravit problém vyvolá vzniknutí nového a proto se raději od toho ustoupí.
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,aha,takže normálně řečeno-raději se nebudeme pouštět do žádných velkých akcí?(oprav):D.Dík Poseidone.
     
  8. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    no Poseidone pomoz mi. nefunfuje mi spravne DMG mal by som strielat o 3stovky viac...podpora nic ale nic nerobi, hlasene na centralu. taktiez nic... ja neviem co mam robit kazdy ma tu posiela na forum... prosim o nejake vyriesenie.!
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím,

    pôvodná otázka témy bola zodpovedná.
    Čo sa týka dmg, pokiaľ je problém posunutý centrále, je potrebné počkať. Ostatné dotazy o dmg prosím smerovať do už otvorenej témy tejto problematiky.

    Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.