Velikonoční minihra 2024

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Poseidon, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Velikonoční zajíček

    Velikonoce jsou významným svátkem, který se slaví v mnoha zemích. Tradice v jednotlivých zemích se často liší. V některých zemích chodí chlapci a muži na "pomlázku" k děvčatům a ženám domů, v jiných se po městě prochází průvod v maskách a v jiných velikonoční zajíček schovává pro děti čokoládová vajíčka na zahradě. Pirátský velikonoční zajíček schoval svá vajíčka na fóru. Pomozte nám najít všechna vajíčka.

    Jak hrát?
    • na tomto fóru https://board-cs.seafight.com/ je v různých příspěvcích schovaných celkem 16 vajíček (přibližně od 11:00 (CET) )
    • velikonoční vajíčka budou schované pouze v sekcích Centrála, Nápověda - vše o hře a Uživatelský koutek
    • na každém vajíčku je číslo a písmeno
    • číslo určuje pořadí písmene v kódu
    • kód piš bez mezer
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Platnost do:
    3.4.2024

    Obsah:
    7 x Obránce Commonwealthu 5. stupně
    14 x Voodoo kněz 4. stupně
    7 x Přízeň krále
    40 000 x Koruny​
     
  3. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    Hm škoda že to tam nenapsal Poseidon hned tu odměnu bych si asi ušetřil tu hodinu hledání :):):) ale ok i tak díky :)
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono to taky někdo musí vyluštit my neznáme dopředu obsah kódu a já to musel taky si najít.
     
  5. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    Aha to jsem nevěděl, měl jsem za to že s minihrou je daný i obsah kodu
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne, někdo v poslední době větší LEO musí nějakou minihru vytvořit jinak by nic nebylo. Centrála udělá nějakou poukázku s obsahem dle svého uvážení. A pak může leo tak maximálně kód vyzkoušet a nebo ho zkusím já až minihru vyluštím a mohu sem dát obsah. Nevím kód dopředu ani obsah. Až ho vyluštím nebo mi někde doputuje tak ho mám.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jen to upřesním, kód hned má jen ten co mini hru vytvořil a Nami, která podle něj vytváří poukázku.
    Mini hry jsou pro všechny, i módy a adminy a nikomu se kód s mini hrou neposílá :D
     
  8. ߀A-_-ЀV

    ߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

    mam vsechny vajicka ale 13 nevim kde uz hledat 1 vajicko nenajdu
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tento týden mini hra nebude