Valentýnská akce/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Mirku..jsi neskutečně šikovný hráč...já jsem holt elév :cool:
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    že se budeš ptát zrovna Ty (Osvícený autor), by mě teda nenapadlo :),

    první úkol jsem dělal o trochu déle, protože jsem jen regeneroval slabší hráče, kteří dělali 2 a 3 úkol, stálo mě to cca. 50K rege munice a té mám opravdu hodně, odměnou byl pro mě jen jeden dárek do toho úkolu (je to vidět v tom výpisu výše).

    Druhý a třetí úkol je vždy sestřelit 10 M eventu a střílim opravdu jen 10 - 11M, proč bych střílel celého, druhý hráč to samé a třetí slabší stihne jen dárek do prvního.

    Lamač nemám, střílim to obyč elitní munkou, pokud dělám štít (event mi ubírá 6000 -7000 HP) tak mi vychází 43 K munice pokud střílim na DMG střílim kritiku až 80 000 HP normální střelu cca. 65 000 tak 41 K munice a mám nyní 277 děl a střílím to samozřejmě v kolečku.

    Kritika pokud se dívám správně šance 41% výše kritiku 70%.

    Ano průměr budu mít někde kolem těch 71K možná i víc, podle teorie by to bylo ještě lepší (78 000 munice), ale bohužel se občas objeví nějaký enemák z té místní mega aliance (DIE, HRP, 300 atd.) a musíme ho sestřelit, aby nám nevzal dárečky nebo střílim o něco málo víc než musím.

    Proč bych nemohl mít čistý zisk 50 000 perel ? To mi vysvětli, když to takto mám již 4 den - beze změn, první den jsem vzal dárky enemákům na 17/1 ...

    jinak můj názor je, že takováto diskuze tu měla být od začátku akce, ale je to hlavně vaše diskuze, mě jen nebavilo číst příspěvky 43-58, to jsou příspěvky o ničem, nikomu nic nedají, pokud to již někoho nebaví ať to nehraje, ale nemusí přeci otravovat hru všem ostatním hráčům ...

    Ahoj fundarkangels.cz,

    škoda že už pro mě akce skončila, mohl jsi ty tři úkoly udělat jednou se mnou, alespoň by jsi sem jednou napsal taky něco rozumného :p ...

    pěkný den
     
  3. Presne ako Mirek hovorí,...akcia zisková len treba vedieť ako na to...ja som to písal už na začiatku že akcia je super tak isto ako každá....dá sa ísť do plusu len treba vedieť systém a načo ho tu budem písať ľuďom ktorý len mrnčia na všetko a keď im niekto poradí ako na to je hneď bugger a botter....viď halloween keď som nahrabal cez 3,5m perál a už som bol botter......pritom na tom točili perly viacerý aj aj 2x viac ako ja :D

    Gratulujem Mirek pekne podané....ja som samozrejme mal cca 800k lámača tak som šiel aj na desing ktorý som mal istý na 4 pokus.....zatiaľ čo na kamarátovi sme minuly cez 3,5m munície každý = cez 7m muni (viď príspevok kde som sa na to pýtal....bral lode na HP aj poslednú a nemohol ho dostať :D )

    nakoniec ho dostal po 21 zostrelených lodí na HP a poslednú ranu (tabuľka) + nezapočítané kde ho prestrelili na HP....ďalší ho získal na jednu jedinú ranu aj to poslednú :D :D
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, nestřílel jsem to výbuškou, takže jsem nevěděl, kolik s ní v kolečku střílíš, prý cca 60k bez kritiku. Pak je těch 50k perel celkem reálný (za předpokladu dostatečného dmg a hlavně slevy na nákup). Takže se omlouvám za pochyby. Ovšem slabším lodím bez slevy se vyplatí maximálně první úkol a další dva už ne.
    A ještě doplnění: akce, na které můžu vydělat 50k perel za den u mně není akce. 50k perel se dá vydělat i normálně, bez eventa.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16
  5. To je pravda aj viac perál denne sa dá ale vezmi do úvahy že k tomu máš ďalšie veci ako kryštály muni atď

    Ja som nazbieral cez 1300 kryštálov a cez 110k kraken muni....rakety atď čo som ani nepočítal rakety ani nesledujem :D
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    Akcia vôbec nie je dobrá ako to popisujete - za :
    1. Hráč musí mať kúpenú zľavu (keďže akciová munícia je iba v platobnej oblasti).
    2. Musí mať okolo seba aspoň 2 pomocných hráčov, ktorí strielajú s ním alebo 1 liečiteľ.
    3. Musí použiť stratenú lásku (aby sa priblížil k zisku 50k perál denne).

    4. Hráč musí mať kúpený zdvojnásobovač glicov.

    Ak by sa rátal priemerný dmg iba 40K/ranu , tak na to aby si nastrieľal 10M hp potrebuješ 250 rán x 277 el.mun. = zaokrúhlene 70K , bez žiadnej zľavy kupované za 50 perál ==) 35000 a odmena za úlohu je 30000 :)
    Čistá strata 10K perál , ak prirátame prvú ulohu čistý zisk 10000 perál. Za celú akciu teda čistý zisk 50000 perál.
    samozrejme s max. zľavou 30 perál ==) 21.000 perál - v zisku 9.000 x 2 úlohy = 18000 perál. V prvom prípade čistá strata 10K (5+5K) perál , ak prirátame prvú ulohu 20K tak čistý zisk je 10000 perál. Za celú akciu teda čistý zisk 50000 perál. V druhom prípade 18000 x 5 = 90000 perál + čistý zisk za celú akciu + 5x20000 = 100000. 90.000 + 100000 = 190 000 perál aj s prvou úlohou.

    Ak rátaš dmg v koliečku 60K/ranu 166-167 rán x 277 el.mun. = okolo 46K, bez žiadnej kupovanej zľavy za 50 perál ==) 23000 a odmena za úlohu je 30000 samozrejme s max. zľavou 30 perál ==) 13800 perál - v zisku 26200 x 2 úlohy = 52400 perál.
    V treťom prípade čistý zisk 13800 perál. Za celú akciu to je 69000 perál. 69000 + 100000 = 169000 aj s prvou úlohou.

    Vo štvrtom prípade, kde čistý zisk je 52400 perál. Za 5 dní 5 x 52400 = 262000 perál. 262000 + 100000 = 362000 aj s prvou úlohou.

    U tej prvej úlohe nie je problém sa dohodnúť buď medzi sebou že ti nechá 1 dýku a 1 jed, alebo ukradneš enemy to je zisk 20000 perál.

    Vo všetkých 4 prípadoch síce si v +, ale to je tak zanedbateľné, ak by si 1 deň strávil na bonus mape alebo slnečnej/behemote. Dokonca aj na admiráloch zarobíš podstatne viacej ... z jednoduchých dôvodov:


    K tým dýkam a jedom - platili na nich tie isté bonusy ako pri glicoch - takže ak si mal talenty na 5/5 si dostával 7-8 kryštálov ale ak si mal aj dvojnásobok tak 10-14 kryštálov. To nás vracia k ďalšej podmienke.


    Ak by sa dali úlohy opakovať častejšie ako 1x za 24 hodín a ak by bol Lámač sŕdc dostupný aj na Čiernom trhu mohla to byť zaujímavá akcia. Takto bohužiaľ ostala táto akcia len fraškou, kde hráči lode vôbec nestrieľali (iba ak do úloh).

    A tie odmeny za rebríček boli fakt smiešne vzhľadom k počtu vystrielanej munície. Jedine tá 1.cena bola ako-tak prijateľná.

    Pekný deň :) Dúfam, že sa milí programátori z tejto akcii poučia do budúcna...
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16
    kywa, CZ_isostar_CZ a *jakor40 tohle ocenili.
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    nemáš to zle napsané, ale některé věci jsou trochu jinak. Těch 50 000 perel jsem měl za jednu hodinu hraní každý den a ano mohl jsem místo toho být někde na Behe střílet cca. 3 hodiny Leviathany a potom další hodinu vydělávat munku (trochu nudné, stereo, zdlouhavé - ale jde to), nemluvím o tom že Behe ovládají enemáci, takto to bylo pro mě 4x rychlejší, ano mám násobič ano mám poměrně velké DMG a ano mám slevu.

    Jak čtu tvůj příspěvek, tak zde na SF jsou asi všichni hráči co kupují za 50 perel a nemají prémko ani ostrovy (cca. 42 perel), munici nemají ani z truhel (cca. 32 perel u mne), prostě všechno je to podmíněno ;) akorád nerozumím, když je třeba Svoboda tak 100 lidí střílí cca. stejným nebo ještě vyšším DMG než já, ale to asi budou jiní hráči, než ty o kterých tady píšeš ... :)

    citace :

    1. Hráč musí mať kúpenú zľavu (keďže akciová munícia je iba v platobnej oblasti).
    2. Musí mať okolo seba aspoň 2 pomocných hráčov, ktorí strielajú s ním alebo 1 liečiteľ.
    3. Musí použiť stratenú lásku (aby sa priblížil k zisku 50k perál denne).
    4. Hráč musí mať kúpený zdvojnásobovač glicov.


    1. stačí když má hráč prémium z truhly a nakupuje u silného cechu s ostrovy
    (nebo nakoupí munici s předstihem viz. sněhová munice každý rok)
    2. nemusím mít nikoho sestřelím eventa sám s jednou 2minutovou opravou
    3. ztracených lásek mám ještě hodně, koupil jsem je při akci v černém trhu za esence/duše, těch není nikdy dost (50 000 perel za hodinu)
    4. stačilo možná pouze Spectare a TB, ale to by se tu muselo více o tom diskutovat a vědět kolik se dalo/nedalo z jednoho dárku

    škoda, že se tu nediskutuje, přicházíte o cenné informace ...

    pro Geralt64,

    ok, nikdo není dokonalý :), akce je pro mě každá na které vydělám více jak 20 000 perel za hodinu (normální reálný základ).

    pro Experta,

    také gratuluji, 1300 krystalů jako bonus za 5 dní je pěkné, bohužel hraju jen 2-3 hodiny a jsem někde na 500+-, ale perly jsem zhodnotil docela pěkně asi těch 400 000 +-perel, za normálních okolností bych měl 250 000 perel (realita abych se udržel na předních příčkách konkurence). :)


    pěkný den
     
  8. Ďakujem Mirek,....ani ty to nemáš zle ale perly samozrejme super.....Já som hral tiež tak 2-3h denne večer okrem soboty kde som hral asi 10h a v piatok od 21-02 ráno kde som to aj nabehol v tej noci :))

    16.02.2016 12:00:00
    Získal si 20 x Dračí oheň.
    16.02.2016 12:00:00
    Získal si 4 x Priazeň kráľovny.

    Poteší, aj keď bonuska by potešila viac :))
     
  9. socient

    socient Komisař fóra

    To máš pravdu Mirek , že stačí mať natruhličkované alebo z iných akcií ale pri poslednej akcii Topení ľadu alebo aj pri tej Ohnivej opici všetka obyčajná elitná munícia išla fuč (svetelná, výbušná, zosilnená výbušná , vylepšená výbušná), to nehovorím o nových leveloch a dávať tam iné druhy munície, ktoré sa môžu ešte zísť nemá význam, takže tá zľava je nevyhnutnosť. Akcia na ktorej za 5 dní zarobíš 400000 perál z toho v čistom max. 362000. Toľko pri lepšej akcii sa dalo zarobiť za deň a tie kryštále nekomentujem - pri Čínskom novom roku aspoň za hodinku hrania šlo zarobiť 80-100 kusov za dutú muníciu... Fajn, počítal som 50p / 100 mun tak s premkom to je 48p ten rozdiel je len 5%, čo v konečnom súčte rozdiel neurobí. Nie každý má nákupák. To viac urobí strielanie tých lodi na vlastnej mape - ušetrí 10% munície :) Každopádne akcia ktorú zaraďujem k tým najhorším za uplynulé 3 roky. V 2012 bývali akcie kde si prerábal na lodiach :) Táto od toho nemala ďaleko...
    Peknú hru.
     
    CZ_isostar_CZ tohle ocenil(a).
  10. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    sem se socientem sem tu 4 roky a tohle je nejhorsi ulet bp
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    souhlasím s tebou, že v roce 2012 byly akce na kterých se prodělávalo, design jen pro sběratele. Určitě to nebyla má nejlepší akce (cca. 30 000 krystalů nebo 12M perel) to každopádně ne, ale nebyla tak špatná, alespoň pro mě ne. Zítra budu muset na moře 4x tak dlouho nebo bonuska abych si udržel standard.

    a jak píšeš vlastní ostrov 10% to se dá též přímo odečíst z 50 perel a pokud jich máte 10 tak už to není 48, ale ekvivalentně 39 :
    84000 munice - 8400 = 75600 (na vlastní mapě) + prémium + 10 ostrovů = 15% (nebo už se nechodí nakupovat v alianci, BP to zakázalo :)).

    43*75600=32508 perel - odměna 80 000, čistý zisk 48 000 perel bez slevy, nemáme ostrov více jak rok a už jsem na to úplně zapomněl

    a rozdíl je jen ten čistý zisk, někdo měl se stejným DMG 30 000, někdo 50 000 a někdo mohl mít až 58 000 při max. slevě, ostrovech a střílet na vlastním a teď opravdu problém s počtem eventů nebyl, na každé mapě jich bylo dost, design beru jako luxus pro začátečníka, co bych za to před 4 lety dal, ale ani já s drahokamy nepohrdnu ...

    Pokud dotyčný střílel celého eventa měl 0 perel čistý zisk a to byl ten největší průšvih a teď si může jen drbat hlavu, že to nevěděl ... DMG 40 problém je, ale to je přeci jen o tom jestli máš kamarády co zóny mají, nic víc, já tam ty zóny dávám a hráč co je se mnou má také více než 40 minimálně 50 ani nechci psát, že po pár dnech hraní má hráč 50 librová děla a v zóně s tímto designem a na svém ostrově dožene dlouholetého matadora ...

    Jinak dle mě to již nic nezmění a tato diskuze tu měla být před 5ti dny, nyní to je už pase, prostor tu proto je, věřím že si příště zase svou cestu najdu a zde si to můžeme opět napsat po ...

    děkuji za příspěvek ;)


    pěkný den
     
  12. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Teda Míro..prý rozumného..tak když napíšu že jsi šikovný hráč,tak tobě to nepříjde rozumné ?..njn,přít se nebudu,ty se musíš znét lépe ;)
     
  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    Hraji tuto hru 5 let a myslím,že nebyl případ u nákupu munice s vyšší zranitelností aby se za perly nedal na černém trhu koupit,to bp opravdu zpřísnila moc,ale na akci si nestěžuji,protože jsem Monteka získal
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.