Usurper

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *štěpánek*, 5/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    http://prntscr.com/rbztzp

    Ahoj,
    Když střílím na lví mapě Admirála Usurper sám,nedá se přepadnout.Je to chyba nebo záměr ,aby hráč nezískal moc perel nebo jiný důvod.Ráno jsme ho stříleli ve 3 lodích a přepad proběhl normálně.Má někdo podobnou zkušenost?

    Díky
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejspíš se objevil ve tvém okolí. Dělají to všechny lodě, které se dají přepadnout. Pokud se vynoří ve tvém zorném poli tak někdy nemají ikonu pro přepad. stačí dát F5 nebo odjet z dohledu a po návratu už ikonu mít bude.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Nn, to nebude co popisuješ. Usurper se objevil úplně na jiné straně než,kde jsem střílel já. Jel jsem k němu a začal střílet. Asi 4x jsem musel jet na opravu, takže jsem i poodjel na delší vzdálenost. Už jsem mi to nedávno přihodilo, ale tehdy jsem to neřešil. NPC v okolí mají ikonu na přepad , ale usurper né. Škoda že si nevybavují,jestli ikonu měl při vyskočení na moře.
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Ano , několikrát i při více lodích mi zmizel přepad ale pak zase normálně fungoval tak si myslím , že to jen nějaká chyba , kterou vlastně nevím jak definovat. Není to totiž pravidlem , že se to stane jednou ano pak dva dny třeba v klidu.
     
  5. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Odísť od Usurpera nestačí, pretože ho vidíš stále na mape. Pomôže jedine F5. Občas sa to aj mne stane a pokiaľ chcem prepadať pomôže jedine už spomenutá F5. Túto chybu mi robí zhruba pri každom treťom Usurperovi.
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Děkuji za reakce. Včera zas přepad na pohodu. Bude to opravdu asi občasná chybka. F5 příště zkusím.
     
  7. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Zkus jak píše dělo, taky se mi to stává a F5 vždy pomohla
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.