Úprava Lodní deník

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 1/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete mit po potopeni hráčem v deniku i jeho id?

Anketa uzavřena 31/3/19.
  1. Ano

    84.2%
  2. Ne

    15.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Zdravím jelikož jsem narazil nejednou na problem při vkládání nicku do špiclu viz. Speciální znaky jenž někteří hráči používají, je id skoro nedohledatelne chcete v lodnim deníku po potopení vedle jména hráče i jeho id ?
    Například.
    Byl jsi potopen hráčem blabla +#id.
     
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ID hrača neni problem zistit aj cez tie špecialne znaky len to musiš vediet. Ak použivaš TS tak aj tvoja aliancia ma vypis enemy na TS a tam su viac menej všetky ID .3 možnost je enemy si ukladat na mape mora medzi priatelov . Ale suhlasim mohlo by to tam bit, len musiš na to spravit anketu lebo inač sa tym nebude nikdo zapodievat
     
    ~Biscuit~(CG!) tohle ocenil(a).
  3. Parks

    Parks Pisálek fóra

    Já to dělám většinou takhle , už si pamatuju hráče , co mají komplikované nicky, tak předtím než do nich jdu,nebo v průběhu boje na ně klikám s držením levého altu , tím se mi hodí jeho ID do chatu. :)
     
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ja tiež je to rychlejšie ako to hladat . Len ked nemam čas na kopirovanie alebo ked som ho v ten den ešte nevidel tak mam vetšinu aktivnych hračov v priateloch tam si vyhladam ID . A ked tam neni tak si ho cez priatelov aj najdem alebo na TS
     
  5. Sanroh

    Sanroh Zelenáč fóra

    Nemivam zapnuty chat, takze jeho ID nedostanu a vzpomenout si na stisknuti Alt, kdyz waruju, je docela malo pravdepodobne. A vzhledem k tomu, ze podle nicku hrac casto nejde najit, jsem rozhodne pro, aby bylo ID hrace v lodnim deniku. A to se ani nebavim o fakerech.
     
  6. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    kdo si dá spejšl znaky do nicku??asi nikdo v pohodě..jsem pro
     
  7. Tom

    Tom Magnát fóra

    Dle mne to není špatný nápad :)
     
  8. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    ok nech to už funguje:)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.