Unity

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Ahojte chcem sa opytať ide vam unity?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v tuto chvíli nejde, je to už hlášené
     
  3. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ok dakujem :) ak by si zistila niečo viac daj vedieť :)
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    už mate nejake informacie?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nic nového poslední informace byla že měl restart vyřešit problém s načtením unity, ale bohužel jak je vidět k tomu nedošlo.
     
  6. IGI(zakladatel)

    IGI(zakladatel) Zelenáč fóra

    Stále nejde unity sakra kdy to opraví ví se už něco?
     
  7. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    stale to nefunguje
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Stáhněte si program od BP a při spuštění Unity povolte přenos dat. BP to odešlš info o Vašem systému a bude moct líp a rychleji zjistit proč to nejede. Návod a program je tady:

    https://seafight.com/external/download/Windows/en
     
  10. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    to je pre windows lebo mne to nejde
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Co ti nejde? Ten program stáhneš do PC, zapneš hru a při pokusu nalogovat tě to požádá o povolení přenosu dat. Ty to povolíš a ten program pošle programátorům BP údaje o tvém systému. Když to udělá víc lidí budou moct rychleji zjistit kde je problém, proč unity nejede teď a proč nejela předtím jen některým hráčům.
     
  12. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    mne ten link čo si poslala nejde mna to prepoji na hlavnu stranku a nič viac nemam tam čo stiahnuť
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    nie po tom čo kliknem na link čo si tam dala tak ma to hodi na hlavnu stranku
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v tom případě je to jen pro windows, což je i v linku napsané jak mě kolega upozornil
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to bude asi problém. Tlumočil jsem, že tento problém je dle všeho vypadá, že ho má asi hodně málo hráčů a nebo hrají zatím přes klienta, že řešení bude těžké pak.
     
  17. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Hmm tak asi som dohral tym padom :D
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    momentálně nejde unity nikomu, pokoušeli se opravit problém pro ty, kterým to nešlo, ale nejspíš to způsobilo vypnutí pro všechny. tohle není trvaly stav
     
  19. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    otazka mam daku možnosť na odškodnenie alebo niečo lebo mne plynu veci ako je clenstvo za ktore si platim?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Odškodnění závisí na rozhodnutí centrály. Pokud se rozhodne tak nejspíše formou nějaké poukázky a ta bude dle pokynů umístěna na herní foru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.