ukoly,test

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem DogvsCat, 9/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    Ahoj
    V bezpecnostnim pristavu 10 neni kde prijmout dalsi ukoly .Divam se spatne nebo je to rozbity?

    Diky
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bylo by fajn napsat jaký, ale v 10 přístavu jsou někteří zadavatelé vidět až když k nim dojedeš blíž. Hassan je uprostřed ostrova a Nelson je vpravo nahoře (úkoly pro lv 46)
     
  3. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    Udelal jsem test na level 46 a chtel jsem pokracovat s delanim ukolu,ale v 10 pristavu jsem nic,nikoho nenasel.
    Hraci z cechu take psali,ze na mape 46 Npc strili silne zpatky. Ja nevidel ani jedno Npc,jen prisery. Snad to bude vecer uz ok.
    Hraji PvE na Americe.
    Diky
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    amerika má neustálé problémy, ale zkus vymazat mezipamět, případně kompletně přelogovat.
    Na mapě 46 a výš střílí NPC podstatně víc, ale to se snad dalo čekat. Mají lepší obranu i útok. Zadavatelé v přístavu jsou jen k nim musíš dojet blíž aby se ukázali.