Úkoly level 11

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem plesoboss, 31/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. plesoboss

    plesoboss Zelenáč fóra

    Ahoj, neviem kde to napísať, lebo nikde nemám oprávnenia, tak to píšem sem, vie mi niekto poradiť?
    Som level 11 a neviem prijať ďalšie úlohy, aby som sa dostal k levelu 12. Sledoval som fórum, kde nájdem úlohy, píše tam, že "úkol se přijímá a odevzdává u Sigurd Lundgren" ... Bohužiaľ, keď prídem k Sigurdovi, nemám tam k dispozicií žiadne úlohy. Je potreba spraviť ešte nejaké iné ulohy od iných "postáv" alebo čo mám robiť?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Založit vlákno můžeš na spoustě míst i napsat do nějakého. Příspěvek jsem ti přesunul. Zkoušel ses podívat i u dalšího zadavatele? A hlavně díváš se u správného zadavatele. Aktuálně bys měl v daném přístavu mít alespoň 2x Sigurd Lungren. Jenže 1 je jezdící lodička, která patří k právě probíhající akci a druhé je postava, která by měla zadávat úkoly.
    Pak je samozřejmě ještě možnost, že došlo ke změně, ale to my nevíme. Píšeme daný přehled když ho dělá někdo z nás a jestli BP provede změnu a nám to nikdo neřekne tak to nevíeme.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Než ti zadavatel ukáže PZ je potřeba pro daný level splnit všechny úkoly. Na foru si tedy najdi úkoly a PZ level 11 a postupně splň všechny úkoly na levelu a potom ti bude nabídnuta PZ. Po změně před pár lety je také možné plnit všechny PZ a úkoly znovu od 1 levelu a jsou tak docela slušné odměny pro menší lodě.
     
  4. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Ahoj Plesobossi. Opravdu došlo ke změně, která zde na foru není aktualizovaná. Úlohy opravdu přijmeš od NPC Sigurd Lundren, ale nikoli od toho, který je na ostrově ve formě portrétu, ale od toho, který je na moři v podobě lodě "ducha". Nachází se v tom samém přístavu, najdeš ho ve spodní části zátoky, která půlí ostrov.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V tom případě by nebylo od věci pakliže to někdo dělá přiložit nějaký screan jak to je a kde je co a samozřejmě to opravíme. je tu na to dokonce vlákno. Ale my toto nemáme jak ověřit.
     
  6. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj všem dělám ukoly k PZ na level 28 a zasekel jsem se na tomhle ukolu
    Řeč racků*****
    (Škrek čajky)
    Poraz 5x Dabilla
    Poraz 5x Seonai
    Zbieraj 5x Píšťalka na racky (Škrek čajky)
    3 430 000 BS (BZ)
    35 000 zlata
    mužete někdo poradit kde seženu Píštalu na racky z potopení příšer nic nebylo, zkošel jsem někjaké přepady npc ale taky nic
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Předměty by měly být z těch příšer, které jsou v úkolu vypsané. Je ale potřeba příšery harpunovat buď na co nejvyšší možné mapě kde se vyskytují a nebo co nejblíže zadavateli. U některých úkolů se předměty připisují už během plnění jiné části úkolu u jiných se musí části úkolu plnit postupně, tzn, že nejdřív musíš uharpunovat dané příšery a potom harpunovat další aby jsi z nich dostal předměty. Ne každé NPC nebo příšera navíc předměty do úkolu dávají. N2kdo získá 5 předmětů z 5 ti NPC nebbo příšer a někdo jich musí sundat 30 aby dostal potřebné množství předmětů. V každém případě hlavní rada je harpunovat příšery a NPC do úkolu na nejvyšší možné mapě, v tomto případě na 27/1.
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, dík je pravda že jsem to harpunoval na nižších mapách. Ted už harpunuju na 27/1 ale bez výsledku, pořád odměna jen zlato.
    Už fakt nevím co s tím.

    20 příšer dole a nic,tak to bude něco jiného.

    Tak zkusil jsem harpunovat ještě v blízkosti zadavatele ukolu a 1 předmět je na světe , ale teda počet příšer kterém se musí potopit je asi tak 100 .
     
    Naposledy upraveno: 2/1/20
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel je to o štěstí a o tom kde úkol plníš.
     
  10. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    bárkus86 - mě se ještě osvědčilo to , že než jsem začal plnit ten zadaný ukol , tak jsem provedl toto : u Zadavatele jsem ukol přijal a hned zrušil , pak jsem jej opět přijal a šel ho udělat na nejvyšší možnou mapu . A jak Ti zde bylo odpovězeno , je to o štěstí - já musel sundat nějakých 150 příšerek než jsem to splnil . :);):)
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Na to přijmout - zrušit a znovu přijmout pozor. Na vyšších mapách jsou PZ, na které je potřeba nejdřív z denních úkolů posbírat předměty a pokud přijmeš a zrušíš tuto PZ tak o všechny nasbírané předměty přijdeš.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.