ukol Atlantida

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 9/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    Normální zlato z npc.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    mam spoust zlata,sebral jsem glice,npc,potvory nejde odevzdat,chybi 1000 zlata. :eek:
     
  4. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    zkus to nastřílet na více mapách, občas ty úkoly fungují tak, že se něco přičítá jen na konkrétní mapě
     
  5. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    mňe to tiež nejde
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    odevzdáváte to u správného zadavatele? Musí se jet do jjiného přístavu. V zadání úkolu je to popsané.
     
  7. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    zkusím diky.
     
  8. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Panove ten ukol se odevzdava v prístavu u 20 -1 mam dojem Nikolas
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ono se stačí řídit pokyny v úkolu a nebo se dívat na forum, kde to máme taky popsané. Jen souřadnicové úkoly se většině neukazují přes klienta tak se musí do prohlížeče.
     
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    to je taky bomba ,hrát v prohlížeči na PvE serveru , ještě jakž takž , ale na normálním , to je na zblití , ty úkoly nedělám , to by mně EDIT a nemám, zase tolik času si s tím hrát , v čem mi to pojede či nikoliv . to by měli upravit jako PRVNÍ a ne vymejšlat pořád dokola nový a nový kraviny !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/9/21
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    slušně a podle pravidel
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Vetsinou hraji prez prohlizec,protoze tam se daji prijimat denni ukoly . Ted jsem se nahral do unity a ukol se zlatem razem hotov . Takze problem vyresen.
    Diky vsem