ÚKOL 28 LEVEL

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem guliverr, 27/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Dobrý večer chci se zeptat jak je tento úkol aktualně platný,díky za odpověd.

    Zbieraj 1x Partnerka racka(Čajka-kamarát) (za přepad Revenge II,prozatím dostupné za přepad HRMA Revenge)
     
  2. Tom

    Tom Magnát fóra

    Ano , pořád tento úkol je.
     
  3. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    A kterou lod se má přepadnout , Revenge II nebo pořád platí to prozatím ?
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Zatím jsem neslyšel o změně tak by to mohlo padat z Revenge I ale stejně do úkolu musíš přepadnout i Revenge II.
     
  5. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Asi budu štoura ale mohlo nebo mělo ? Dík
     
  6. Tom

    Tom Magnát fóra

    Já ten úkol dělal není to tak dlouho a padlo mi to z Revenge I ale stejně jsem tam byl zaseknutý kvůli přepadu té dvojky :)
     
    guliverr tohle ocenil(a).
  7. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Díky to jsem chtěl slyšet
     
  8. Tom

    Tom Magnát fóra

    Není zač a hodně štěstí dle mne asi jeden z nejtěžších úkolů vůbec tento.
     
  9. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    tom ma pravdu,z prvniho to pada ale musis i tak potom prepadnout dvojku. ja ho mam uz zaplej cca 5 mesicu ten ukol. uz casto nehraju a kdyz tak neskoci.
     
  10. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    Ahoj u nás to dělalo spousta hráčů a nikomu to za posledních půl roku nepadlo z Revenge 2 tak za mě doporučuju až budeš mít hotový přepad tak přepadat už jen Revenge 1 na toho racka je to jednodušší.
     
  11. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Z 1ky Ti to dá
     
  12. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Tome vím že to tu nepatří ale kde ti mohu osobně napsat zajímala by mne jedna věc (otázka přímo na tebe )
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, nevím sice oč jde ale bohužel není kde komukoliv z nás napsat. Pakliže jde o nějakou stížnost tak leda napsat na podporu. Asi bych nečekal, že ti kolega dá nějaký osobní e-mail. Takže jedině pak sem.
     
  14. Tom

    Tom Magnát fóra

    -medved78- Tak se zeptej copak tě zajímá ?
     
  15. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    chci se tez zeptat tez dela posledni ukol na 28 pz 29 shromazdi 1x listy Commonwealthu pada to tedy s odvety II prepad dmg nebo posledni rana? uz nekolikrat se dal posledni ranu i prepad a stale furt nic diky za info
     
  16. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Dá se získat jak ze přepad tak za poslední tak i za HP. Ale šance je celkem malá.
     
  17. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Já to dělal 2 měsíce a potkal jsem jich 7..absolutně netuším z čeho to padlo,jelikož jsem tu poslední pical celou sám..takže DMG.přepad,hp a poslední rána..hlavně v tomhle bordelu od BP nehledej logiku,prostě si hrej a ono to padne
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ORП!§ Shromáždi 1x Listy Commonwealthu (HP, Přepad nebo poslední rána Odveta II, pouze šance, není garantovaná výhra !!!)
    Většina těchto předmětů je o štěstí. Ne všechny lodě ho mají a pokud jo musíš mít štěstí na jednu z možností.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.