Úbytek hráčů - podruhé

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem .WWW., 6/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Provést navrhovanou změnu nebo nechat hru dál upadat až dojde k jejímu zrušení ?

  1. Ano provést

    29 hlasy(ů)
    63.0%
  2. Ne neprovádět

    17 hlasy(ů)
    37.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Jak se tak občas kouknu, tak je vidět, jak stále ubývá hráčů a noví nepřichází. Je to také tím, že každý nový hráč, který začne hrát toho nechá jakmile se snaží vylézt z jedničkových map a je stále topen fulkama, co na dvojkových mapách honí bojové bodíky.
    Teď už slyším všechny jak křičí, nás taky topili. Ano, ale to nebyly takové propastné rozdíly mezi útočníkem a obětí. A pokud si dobře pamatuji, tak silné lodě jezdili na nízké mapy stříle lodě jen při waru. Jinak to bylo pod jejich úroveň.
    Vylezete z jedniček a máte cca 80 k HP, útočník má desetinásobek a střílí tolik, že vás dá na tři rány. A fulek co jezdí střílet slabé lodičky na dvojkové mapy je strašně moc a s oblibou říkají, že každý bodík se počítá.
    Chtějí mít adrenalin? Tak tady je.

    NÁVRH :

    Žádný zákaz, žádné rozšiřování PvP. Pro mapy 2 - 5. Pokud jste level 5 - 10 a stopíte loď do levelu 5 tak mínus 100 bojových bodů ( pokud je nemáte tak mínus 1000 elitních bodů). Level 10 - 15 minus 250 bojových bodů ( 2500 elitních bodů). Level 15 - 20 mínus 500 bojových bodů (5000 elitních bodů).
    Tím by mohlo snad dojít k tomu, že nově příchozí by měli chuť tu hru hrát déle.
    Global 4 se dělal pro odlehčení Global 1 a při svém vzniku na něm bylo cca 15 tisíc hráčů.
    Dneska to jsou ušmudlané 4 tisíce. Už tohle vypovídá o tom, že je čas na změnu, která povede k nárůstu počtu hráčů.

    Jak tak s odstupem času sleduji, tak se tato hra stává hrou pro uzavřenou komunitu skalních hráčů bez nově příchozích .

    Negativa pro hráče - ti co jezdí na nízké mapy střílet slabé loďky už nebudou mít bodík za tří rány
    Negativa pro BP - žádné

    Pozitiva pro hráče - srovnají se šance pro začínající hráče
    Pozitiva pro BP - zvedne se objem vystříleného střeliva u silných lodí ( budou muset topit lodě s vyšším HP)

    Zlepší se hratelnost pro začínající hráče a snad u hry vydrží a žačne znovu stoupat počet hráčů.​
     
  2. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    po spuštění 5 milniku už nováčci nebudou mít vubec šanci nadokážou vydělat na 130 slotu na děla
    tolik perel ne seženou hra tak nebo tak začne upadat
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    rozdelenie podľa lvlu je hlúposť.. je kopec hráčov ktorí sú silní a majú pod 5 level ale aj kopec hráčov ktorí sú úplne lamy a môžu mať aj 20 ku.. lvl o ničom nerozhoduje.. skôr podľa dmg alebo nejakého iného kritéria (napr podľa toho koľko hráč nazbieral/minul perál za celé hranie hry) napr hráč ktorý zatiaľ minul/nazbieral 100 000 perál v hre by nemohol byť strieľaný ALE ani strieľať niekoho kto minul/nazbieral 50 000 000 perál... alebo by sa tomu lepšiemu hráčovi znížil na toho slabšieho dmg.. napr 10 násobne alebo tak... to by už bolo na BP
     
    CooL-NoStress™ a Tihounek83 tohle ocenili.
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    alebo to nechat tak a neriesit kto koho moze a nemoze sutit je to zbytocne podla mna radsej neco ine vymyslet chcem strelat vsechnych o tom je tato hra ak teda by chcel niekto urobit navrh tak radsej urobte z 2-3 lvl to co je na 1 mapach kde sa nemozete strelat a mali by kde ty slabsi zarabat ale ne vymyslat nove mapy rozdelenie podla lvl bz dmg hp zlata peral krystalou chlpou piratou atd co by zatazilo server len viac ale ked budu pve mapy 1-3 lvl alebo 1-2 lvl tak to nikomu asi nebude prekazat 1 lvl a moze si tam zarabat aj silnejsi aj slabsi nvm na toto som dost slaby ale daco v tom zmysle ked uz vymyslate daco alebo nic :)
     
  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Já jsem pro. Už mě nebaví ty samý lidi. Chce to nováčky. Mohlo by to být třeba podle nasbíraných BZ.. a kdyby někdo porušil propastný rozdíl tak -elitní body nebo -BZ.. v řádech desetitisíců. A srabíci si utřou nos.
    Podle mě byla chyba v zavedení Bodů z Boje. Hloupý tah - sice se trochu víc střílí=zisk pro BP, ale nováčci žádní=v budoucnosti BP nebude mít zisk žádný.
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ale no tak ked namna zautoci slabsi ale mnerovny super tak sa mam nechat sudnat bo pridem o bz alebo neco z mojej lodi to sa ti iba zda by ta to nasval oa hend by si robil iny navrh rozumnejsie neco dajte a ne taketo :)
     
  7. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Většinou když jezdím na 13 tak tam žádní nováčci nejezdí. Ať už je hráč s 13lvl jakkoliv silný, bude mít minimálně 9m BZ nebo kolik to tam je.
    Anebo udělat střílení podle těch Bodů z Boje.

    Nebo podle hodnosti
     
    Naposledy upraveno: 6/2/15
  8. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Hele,každýho stejně nejvíc krkaj bootíci a stím BP není schopna stejně nic dělat,jediná možnost je podvádět taky :cool:..když Vás to pak bude bavit hrát
     
    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  9. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Dle tvé reakce patříš k těm, co jezdí po nízkých mapách a střílí slabé lodičky. Co takovej schopnej hráč hledá na mapách 2 - 5. Výdělek jako zlato a perly to určitě neni. Jo jo, panáčku je to tak. Na tyhle mapy by se lezlo s tím rizikem, že tě stopí slabá loď nebo příjdeš o body.
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  10. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Navrh, totalni zbytecnost...
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    je to ale fakt pytomost pche to vam ani neschvalia ale nemozete neco taketo pozadovat to by nas slabe lode s 1bz sutili a mi jen koukali a nic nedelali bo by sme prisl io stovky ,tisicky bodou :)njn jakor tak co budes se muset nechavat sundavat jinak nebudes mit hodnost :)
     
  12. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Totalna blbosť tento návrh to radšej vratienie pve zony na niektore mapy do lvl 4 ako to bolo kedysi ale nie toto ... sa uplne proti
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ale zas na druhej strane nech si to kľudne zavedú :D chcem vidieť loďku ktorá dáva 2000 do NPC ako bude dávať hráča ktorý má dokopy 800 k hp a rýchlosť 3x väčšiu ako on :D
     
  14. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Zbytečné sem napíše jen hráč,který si dělá jméno na malých lodkách.Osobně nejezdím pod mapu 16 i při akcích.Už tady pamatuju hodně změn,ale pořád se mi hnusí hráči s lvl 20 na mapě 2 co střílí malé lodě
     
  15. DragonAngel

    DragonAngel Pisálek fóra

    nebo spustit novej GE6 bez moznosti prenosu lodiek at vsichni maji stejne podminky pro zacatek:
    nalaka to nove hrace a pro bp nove finance. K cemu jsou neustale upgrady pro skalne hrace ;-)

    pokud Bpcku staci prijem od fullek ok, ale prijmi se zvysi a nalaka novy GE6 nove hrace.
     
  16. Jenda

    Jenda Zelenáč fóra

    1.dnešní hra není o levlech lodí ale jedině jen o výbavě , tj levl 2 může stopit levl 20 pokud na to má dostatečný kredit
    2.spousta hráčů hru vzdala od zavedení talentů a po přidání admirálských děl odešli definitivně,pokud se dnes někdo znich objeví na mapě nemá šanci se bránit pokud zas nepoužije kreditku a to cu mu chybí nekoupí
    3.spousta hráčů naší komunity si libuje v topení slabších hráčů na nižších mapách a pokud se najde jedinec který jim v tom bude bránit je okamžitě komunitou zavržen
    4.návrh je naprostá utopie a prakticky nic neřeší , pokud by se měla optimalizovat hra tak jedině by museli porovnat síly jednotlivých lodí a PVP dát zcela zvlášt od základních map ale prakticky by mě zajímalo jak by to kdo chtěli provést ale ani tohle dle mého názoru hráče do hry nevrátí a jediné řešení je vrátit hru o 5 let zpět kdy byli lodě relativně vyrovnané a nebyl tak obrovský rozdíl jako je dnes levl 20 140k HP vs levl 20 800k HP a damage těch lodí 15000 vs 50000 ,ptejte se kdo je vítěz ?
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  17. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Fakt bych třeba začátečnickou ochranu předělal že by to nebylo na čas ale třeba do 280k BZ. Ale stejnak tu píšou jen ti, co honí ty bodíky kvůli ubohým odměnám, ale když potkaj větší loď tak si ... do kalhot.
    A Jenda: To já vůbec neříkám, ale ty loďky co říkáš, budou asi nejspíš mít řádově stejné BZ ne? Nebo si někde potkal člověka s 2lvl, který měl 30000BZ a stopil tě? Já teda ne, protože ten by jedině musel mít všechno nakoupený - tak za desetitisíce Kč
     
    Naposledy upraveno: 7/2/15
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  19. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Po zavedení nového milníku na tom budou nové lodky hodně špatně,protože pod lodí místo palub bude číslo kolik má lod děl.Už vydím ty hony na nevybavené lodky
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vážení, tohle je pirátská hra (i když dnešní vybavení, např. rakety, tomu moc neodpovídá). Nikdy jsem neslyšel, že když piráti viděli slabší loď, tak jí nechali být. Na spodní mapy jezdím, vzhledem k tomu, že jsem členem aliance, která vlastní všechny ostrovy a na horních mapách bych zase tolik enemáků nepotkal, obzvlášť v době eventu. Slabší lodě bez cechu netopím, ale pokud potkám enemáka, tak je mi jedno, jak silná je to loď a stopím ho, i kdyby byl úplně bez palub. A nevidím na tom absolutně nic špatného. Na všech globálech budou různé aliance a pokud je někdo enemák, tak nemá nárok na nějaký soucit. Psal jsem to už několikrát i u nás na chatu a stojím si za tím. Výše uvedený návrh je podle mně totální nesmysl, protože v podstatě znamená, že pokud mně napadne slabší loď, tak se nesmím bránit, abych nepřišel o body. To je trochu blbost, ne?
    To by tu za chvíli někdo mohl navrhnout, že se budou body odčítat i když např. 2 lodě zaútočí na 1 apod., to je taky "nečestné a nesportovní" jak by řekl Mirek Dušín :p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.