Tržnica Desingov

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 7/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Prijali by ste to?

  1. Ano

    52.9%
  2. Nie

    39.7%
  3. Možno

    7.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Chcem navrhnúť niečo také ako tržnica ale pre desingi ale bolo by to také, že hráči by tam mohli dať desing ktorý nechcú a vymeniť ho za iný poprípade predať za perly iným hráčom.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dal jsem sice "Ano", ale já, ačkoliv mám designů poměrně dost, si nedovedu představit, že bych se některého z nich chtěl zbavit, i když je na moři nepoužívám. Kromě pár národních designů, které jsem koupil kvůli kamenům, jsem si většinu musel sám vystřílet při akcích a rozhodně se jich zbavovat nechci.
     
    elbunda1 tohle ocenil(a).
  3. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    Ahoj,

    je to stejné jako vyhrát medaile ve sportu a potom je prodávat za cenu zlata, za mě ne.
     
    elbunda1 tohle ocenil(a).
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Keď napr niekto chce daky design a je ta akcia môže sa stať ze ho nezíska a prestane ho to baviť aj ja som prestal kvôli takýmto príčinám preto keď ho niekto nebude chcieť môže ho predať a ten dotyčný si ho môže kúpiť a nemusí prestať hrať a dat ďalej aspoň ja si to myslím
     
  5. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    ja som za NIE, nemusi mat kazda slaba lodka dizajn ako flying dutchmann alebo ine vzacne dizajny, ked sa niekomu nechce hrat nech nehra, aspon viacej peral zostane ;) HAWK!
     
    elbunda1 tohle ocenil(a).
  6. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Když už tak "Howgh".
     
  7. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    to najnepodstatnejsie ta zaujima :)
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Vymýšlate somariny, radšej spraviť v bezpečnom pristave trh kde budú hráči ponúkať alebo dopytovať sa po vybavení (vzľady lodí, delá, odznaky... ) na niektorých hrách už je trade samozrejmosť.
     
  9. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    jo nafarmit na male lodce na sluničku a poslat to na velkou nebo naopak :)
     
  10. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    teraz uz nieje problem mat dizajnov aj mega čiže za mna nie
     
  11. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    myslim že toto je uplna zbytečnost na tyto hře už o designy ani vubec nejde ted tu jde spiš o kameny v designu a jestliže někdo bude davat do prodeje svuj design pochybuji že by tam nechal kameny a že by si někdo koupil prazdny design např. za 10 000 perel :D navic jestli hrač je schopen hru hrat x let tak si myslim že si ty designy časem uděla sam :)
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nebol posunutý RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.