Chyby Tržiště - aukce

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem TRYXIK1, 6/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Dobrý den.
    Aukce, která končila o půlnoci, v čas, kdy se lámal den mezi 5 a 6 dubna (23:00 - 00:00, 5.4.2015)...
    Dražil jsem opraváře 4 stupně. Až do posledních vteřin tam bylo moje jméno. po skončení aukce se ale ve "vydraženém zboží" neobjevil. čekal jsem od půlnoci až do čtvrt na 2 do rána a v sekci "vydraženém zboží" se z té aukce objevilo přibližně jen 6 předmětů. ostatní, jako by zmizely. Jako by je nikdo nezískal.
    Ano, jsem si vědom toho, že mě mohl někdo v poslední vteřině přehodit, ale byl bych vám velice vděčný, kdyby někdo zjistil, kde se stala chyba/jestli mě někdo přehodil, protože mám pocit, že ty předměty nezískal nikdo. Kdybych tam dal pár zlatek, vůbec bych to neřešil. Nevím, jestli mohu zveřejnit ten údaj, ale pro úplnost bylo to 13.412.864 zlata. Pro někoho pakatel, pro mě částka, kterou už nebudu nikdy schopen zopakovat.

    Děkuji za váš čas a za odpověď.
    _TRYXIK_
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TRYXIK1, bohužel v tuto dobu je nemožné již dražitele dohledat. Pakliže by jsi opraváře vydražil měl by jsi o tom záznam v lodním deníku.
     
  3. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Zdravím Poseidon. Jak je možné, že hodinu a čtvrt po skončení aukce bylo v sekci "Vydražené předměty" jen 6 věcí? ty ostatní zmizely.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TRYXIK1, možná došlo k nějakému problému a nebo sis jich jen nevšiml.
     
  5. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    No, to nevadí. Teď jsem v aukci vyhrál dalšího Opraváře 4 stupně a ten mi už přišel, takže jsem dostal to, co jsem chtěl.
    Vážně by mě ale zajímalo, jestli ostatní hráči dostali, co vydražili, nebo ne.
    To už se ale nejspíš bohužel nedozvíme.

    Děkuji za odpovědi, téma je pro mne uzavřené. Přeji příjemné Velikonoce
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TRYXIK1, tobě také a gratuluji. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.