Truhly

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Geralt64, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete odstranit oznámení o otevření truhly?

  1. Ano, zbytečně překáží

    93.8%
  2. Ne, jinak bych nepoznal, že jsem truhlu otevřel

    6.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tento návrh se chystám udělat už dávno, ale vždycky když jsem na foru, tak na to zapomenu, jen skočím na moře a seberu první truhlu, tak si hned vzpomenu.
    Takže: nevím jak ostatní, ale vadí mi, jak při otevření truhly vyskočí oznámení, že jsem ji otevřel. Poznám to i bez toho. Pokud je vedle další truhla, tak musím čekat, než oznámení zmizí, abych ji mohl sebrat. Hlavně na "truhlové mapě", kde jde o čas, to dost překáží (samozřejmě si můžu moře posunout a sbírat vedle, ale není to ono). Přivítal bych odstranění tohoto "oznamovacího banneru", který je podle mně stejně k ničemu.
     
    Tom a _Bigoš_(K*P) tohle ocenili.
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně my tato hláška nevadí. Nicméně myslím si, že je také vhodná když bude hráč chtít něco řešit s podporou, nebo někde tak se ví z čeho daný předmět byl. Já si osobně myslím a i se kapku bojím, že kdyby to prošlo a začali to opravovat tak jim tam skočí další z hlášek a to odebrání klíče :(.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud chci něco řešit s podporou, tak mám zápis v deníku. Nevím, jak by mi při jednání s podporou pomohl vyskakovací banner, že truhla byla otevřena.
     
    Elopsoid tohle ocenil(a).
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tento zápis se zapisuje přece i do deníku.
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    At se objevuje sber z truhly nahore, jako odmeny, vyskakujici eventy atd., ale neni potreba, aby byla hlaska, ktera blokuje pulku more :)
     
  6. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    fajn napad keby to ukazovalo akopise sanroh ,hlavne na mape z truhlami by to bolo fajn tam sa ponahlam zobrat co najviac truhiel a ked je ten baner v strede tak truhla co je pod banerom neviem nanu jliknut a musim na najblizsiu mimo baner ,kazda sekunda tam rozhoduje kedze ten cas je tam stale doszt obmedzeny
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Možná si Poseidone nerozumíme: já nemyslím to, co vyskočí nahoře na mapě, kde se mi i napíše, co jsem dostal. Já myslím ten banner, který je "přes půl moře" a vyskočí v prostředku mapy. Myslí,. že dříve stejně vyskakoval banner při každém přeskoku, že jsi na mapě PvP a byl už dávno zrušen.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    souhlasím s tím, že banner uprostřed mapy když potřebujeme rychle sbírat truhly je velmi nepříjemný.
     
  9. co keby sa ten oznamovací manéver premiestnil niekde do ľavého horného rohu a bol by o niečo menší aby sme pri tej bonusovej mape mohli v kľude zbierať ? -)
     
  10. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jsem pro..tohle mě vytáčí do ruda..hlavně na cestovním noťasu s malou obrazovkou..:mad:
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Protože mi tohle připadá jako dobrý návrh, dám ještě šanci hlasovat.
    Hlasovat můžete ještě jeden den. Pokud do té doby nebude anketa splňovat podmínky pro odeslání na centrálu, bude uzavřena bez odeslání.
     
  12. GRAMATOP

    GRAMATOP Pisálek fóra

    PALEC HORE ! SUPER NAPAD :)w
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám protože i tak exituje spousta hráčů co si myslí, že jde o klasický výpis jako já napočátku. Snahou autora je zrušit toto:

    stažený soubor.png
     
    Tom a jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenili.
  14. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    asi mam někde vypnutou grafiku, protože tohle mi nevyskakuje , prolezte si nastavení
     
  15. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    To je blbost, vyskakuje to každému, nedá se to vypnout v nastavení grafiky. Já mám odjakživa vypnuté naprosto vše v nastavení a kvalitu na minimum a vyskakuje to okno vždycky.
     
  16. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    omluva máš pravdu
     
  17. Tom

    Tom Magnát fóra

    Velmi dobrý a praktický návrh rád ho podpořím :)
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zamykám. Návrh odeslán.
    Vyskakovací okno odstraněno z mapy moře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.