Trofeje Ztracené flotily a Atlantidy/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 14/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    Ještě aby...
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    U trofeje Hvězda dobyvatele propasti z Hlubin slávy je zde na fóru napsán úkol Vyrobte drahokamy 30 a vyšší - 10. Ale v Místnosti s trofejemi na moři mám místo tohoto úkolu úkol Dokonči úkol "Hra je rozehraná" a dokonce už ho mám i splněný - 10/10. U trofeje Tritonův trojzubec, kde je úkol Dokončit: Hra je rozehraná mám 3/200. Asi nějaká chybička ;)
    A jen tak mimochodem: v Atlantidě mám zatím nejvyšší drahokam 24, asi 3 kusy. Umí si někdo v BP spočítat, že na to, abych udělal 10 drahokamů lvl 30, tak budu potřebovat 40960 (!!!!!!!) drahokamů lvl 24?
    A ještě jeden dotaz: na to aby se mi do trofejí započítalo escudo od kapitánů, tak musím být na mapách 50+ když kapitán úkol dokončí nebo když vyzvedávám odměnu? A musím být na moři nebo stačí přístav?
     
  3. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Na moři
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dík, zatím jsem jen vyzkoušel, že jde o vyzvednutí odměny, ne o to, kdy kapitán dokončí úkol. Přístav jsem chtěl teprve zkoušet ;)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 bohužel některé trofeje v jiných než EN jazycích mají špatné zadání. Čeká se na překlady a pak se to opraví.
    na foru jsou uvedené úkoly tak jak by měly fungovat. V EN verzi už je to opravené, ale u ostatních jazyků se čeká na překlady a bude to opravené najednou.

    Vyzvednout odměnu od kapitána musíš na běžné mapě v oblasti kam se má počítat. Přístav se nepočítá, tam funguje jen úkol na trhlinu myslím.

     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, díky za info.
    Ale co to množství drahokamů, to nikdo neřeší?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    upozorním na to zítra, ale trofeje v těchto oblastech nejsou myšlené aby jste je měli hotové za týden
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To je mi jasný, podle potřebných množství v jednotlivých úkolech (za mně přehnaných množství, protože některé jsou fakt na dlouho), ale u těch drahokamů mi to už přijde jako extrém.
    Jak už jsem psal, chtělo by to náročnost úkolů trochu vyvážit. Jeden úkol se dá udělat za den a druhý je na rok a víc.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    od toho tu máme diskuzi, asi týden se budou sbírat názory a pak se případně trofeje upraví
     
  10. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    Dokonči úkol "Hra je rozehraná" jak tohle splnim porad mam 0/10 ale pritom mam v dokonči - hra je rozehrana mam 4/200 a nevim de jsem ktomu přišel mužemi někdo poradit nevim si stim vubec rady děkuji předem
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    řiď se podle fora tam jsou správná zadání. Na moři jsou některá špatná, která budou opravená jakmile budou hotové jazykové překlady.
     
  12. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    forum jsem studoval ale nepochopil jsem to co znamena dokonči ukol - hra je rozehrana mam 4/200 a nevim kde jsem to vzal ty 4 a přitom delam ukoly kazdy den stejne a naforum nic otom neni vice
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak pravděpodobně si 4x dokončil úkol Hra je rozehraná v Atlantidě. Je to úkol způsobit 500k poškození Admirálovi Velkooký nadvládce a potopit 3x Hlídka Lancety. To je úkol Dokončit: Hra je rozehraná - 200x v trofeji Tritonův trojzubec. Pokud máš v trofeji Hvězda dobyvatele propasti úkol Dokonči úkol "Hra je rozehraná" - 10x, tak to je podle mně chyba, tam má podle fóra být 10x drahokam lvl 30 a výš.
     
  15. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    děkuji maš pravdu jeto jak jsi psal jsi hodny
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nešlo by, aby se úkoly, odevzdané v přístavu, počítaly do trofejí? Jde mi hlavně o orichalkum, protože nasbírat 400 000 orichalka po jednotkách, které jsou za potopení NPC, je hrozný. Pomohlo by započítávání orichalka z úkolů.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle už se několikrát navrhovalo, zatím beze změny
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč se odměny za splnění misí kapitánem nepočítají do trofejí? Schválně dělám mise, za které jsou safanady, odevzdávám je na mapách 51+, ale nepočítají se.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    odevzdáváš nebo vyzvedáváš odměny?
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vyzvedávám odměny na 51+ a do trofejí se nepočítají.