Trochu unbalanced / Nevyrovnané

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem No_Pearls[CZ], 3/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Hajasinakasi,
    Laskave se uklidni, nemůžeš zkousnout, ze jsem proste za tech par dni udelal lod jakou ty jsi delal xkrat dele. ;) Presne jak pise vyse moderator.. stacilo 2x strelit do Urana a krystal byl doma. Za druhe, dříve jsem hral 4 roky, takze vim o teto hre skoro vse. Pred akci jsem glitzoval, za registraci jsem dostal zdvojovac glitzu, takze jsem denne naglitzoval stovky mojo a do akce jsem mel 250k perel plus bonusove mapy. Za vsechny perly jsem koupil klice, takze o munici a porty jsem se nestaral. Za dalsi, jelikoz jsem mel level 5, tak solbi eventy jsme strileli treba jen 3 lode, takze z jednoho titana jsem mel kazdou hodinu 150k perel a vice. Takze kdyz mi dosla munice, koupil jsem klice a munici tocil. Takze neodsuzuj nikoho, kdyz ty to neumis hrat a ostatni ano. Jen proste zavidis, to je vse. Dale mam z drivejsim dob hrani na serveru kamose (full lode) co mi pomahali. Stacilo napsat. Tot vse. Mej se a klidne si zavid dale, kdyz neumis hrat.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.