Trochu unbalanced / Nevyrovnané

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem No_Pearls[CZ], 3/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. No_Pearls[CZ]

    No_Pearls[CZ] Zelenáč fóra

    Zdravím
    Nemyslíte , že by bylo na čase se trochu začít starat i o hráče co znovu začínají ?
    Jelikož bazar je v háji , tam je to samej buger se zlatem . Světelná mapa - hráči co berou 40 k elitní a jenom vydělávají perly . Eventy - sestřelí vás každý lepší , protože jsou 2 typy map... Mapy 10+ je jedna aliance a na nižších mapách např. 9- druhá aliance , jedna aliance má behe mapu , druhá světelnou . Na dolních mapách když si chce slabší hráč zastřílet třeba svobodu , tak je potopen silnějšími , kteří to chtějí pro sebe . Vraky , to je jediná možnost jak si sehnat děla / nějáké slabší vybavení ,ale stejnak 50tkama ( harpunama za zlato je šílenství takhle vydělávat , stejnak jste ze 70% vždy potopeni u vraky od jiného hráče silnějšího co chce body z boje :) ) Osobně již rok a půl zkouším hrát seafight zdarma . A mohu prohlásit , že to NEJDE . Nevím co si myslíte ... Jak mají noví hráči vydělat perly ? Bonusy / Kameny , amulety atd. Nejde to .
    Nechcete s tím už něco udělat ? Založit mapu pro hráče bez cechu do lvlu 6 třeba ? Jelikož jiný způsob jak pomoci slabším hráčům neni . Udělal bych prostě mapu pro hráče co nejsou full a mají pod lvl 6 - 8 udělal bych jim mapu ,na které budou jezdit něco jako desingy svoboda atd , ale třeba o 70% slabší , že budou brát třeba 500 hp a budou mít 2.500.000 Hp . A nedávalo by to tolik perel ... Ale pokud chcete aby hra neumřela , tak je na čase něco dělat , jelikož noví hráči nepříjdou a neotevřou peněženku z které vám dají 20.000 korun za lod s kterou se bude dát hrát ( Stejnak ta lod ani nebude full ) Zkrátka , noví hráči nepřichází a staří utíkají ze hry.

    Viz: https://youtu.be/Z6GQaz3RUOo https://youtu.be/SZmdiRnGdGA


    Bylo by potřeba to třeba už napsat na centrálu ...

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj No_Pearls[CZ], samozřejmě můžeš zkusit udělat návrh dle pravidel v dané kategorii, nicméně nevím jak uspěješ. Ano najdeš dost loděk co budou pro hlavně začnající, ale pak spoutu loděk si myslím proti. Bylo několik snah dostat hráče na horní mapy, ale proti tomu se zas hráči bouří a raději budou dole, protože zde právě vydělají po všech stránkách. Je to bohužel složité. A nemyslím si, že by to bez peněz nešlo najdeš tu i hráče co to bez nich hrají, ale samozřejmě počítají s tím, že nikdy nebudou mít úroveň platících.
     
  3. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    to neprojde..je jim to šumák..chceš si zahrát..val prachy a nebo jdi :confused:
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, nemyslím si ani tak ze strany provozovatele, ale už tu hráči dávali nápady a někteří hráči jasně řekli, že by v tom případě chtěli kompenzaci. Mají loďky sice na vysoké úrovni, ale chtějí například využívat sluneční a podobně.
     
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Dá sa to zadarmo, alebo za menší obnos peňazí vytuniť loďka skoro do plna.. Len sa v tom musíš vedieť hýbať...
     
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Ano dá se hrát zadarmo a ano loď se dá se vylepšit skoro do plna. Ale nikdy nebudeš rovnocenný soupeř bez toho, aby si pravidelně dával do hry peníze. Prostě platící hrát bude mít vždy navrch a to o hodně toto už dávno není "bezplatná hra" jak jí bp pořád prezentuje.
    V platební oblasti je hodně věcí, které jinak než za peníze nepořídíš a za herní měnu podobnou věc (třeba slabší) prostě nekoupíš protože neni.
     
  7. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Bez peněz do krčmy nelez. Tak praví príslovie. J hold hra má svoje roky. Už by ste snov mohli skoncovať XD pozrite si napríklad iné hry sú oveľa krajšie, lepšie sa ovládajú atd.:) Ps. Je nová doba.
     
  8. jakyk

    jakyk Pisálek fóra

    já tvůj návrh jen podpořím největším vrcholem co mě vytočí když čech začne topit čecha se slovy nejsi v alianci a kde jsem já tam nelez ty =/
     
    Podkova tohle ocenil(a).
  9. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    ΛΖLΛB,

    samozrejme je tu výhoda platiacich hráčov.
    Napríklad teraz cez event Lov Hláv bola šanca na zisk dizajnu za spôsobené najväčšie škody takže pri strieľaní zuba s mojimi 255 slotmi mali hráči s 297 slotmi značnú výhodu a ja som musel zuba hlásiť až po niekoľkých zostrelených miliónoch. (Bol badateľný rozdiel cca. 25k na jedne výstrel). Ale možné dizajny som si vystrelil a potom ma to už nezaujímalo..

    Niečo podobné som mal aj pri vystrelení hellhammer dizajne viď. #107, kde je odmena 39k z asi 100k za celého (skoro do polky som ho strieľal sám a potom prišlo asi 5 hráčov.

    S pozdravom
     
  10. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    no tak platící hráči chtějí body a nestaraj se o male hrace snad se to jednou zmení
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    ČERNÝ-TULIPÁN - co by se mělo změnit? Proč by se silné lodě měli starat o malé (pokud to nejsou lodě z jejich cechu)? Já sám už jsem na foru několikrát psal, že pokud potkám enemáka, tak je mi úplně jedno, jak je to silná loď a stopím ho.
    jakyk - proč by nemohl čech topit čecha?
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    Našetriť si perly na delá, talenty ,opevká sa dá stačí si nájsť systém (pr. 1-5 lvl Admiral Sinclare , glice , Bonusové mapy , poprípade slnečná mapa... 6-15 lvl Admirál Calico,Kiribati, Lucia , slnečná mapa , glice , Bonusové mapy a Akcie a 16-20 lvl Akcie , Admirál Marduk,Lucia,Kiribati,Calico , Behemotova mapa , Bonusové mapy , glice )

    Hlavný problém vidím v tom že si za ne nekúpiš nič okrem munície a kľúčov (za predpokladu, že už sú opevnenia a talenty do full) a všetky najdôležitejšie veci nejdú inak získať inak ako z platobnej oblasti (vrátane diel z akcii pri ktorych tu musis presediet 16h denne x 14 dní= 224 hodin spolu aby si mal šancu vyhrať 15 ks aj to nie vždy stačí). Patrí sem Ľadová munícia a teraz najnovšie sa pridala aj Voodo tlaková vlna. Nechýbajú tam ani Voodo-delá, ktoré idú získať iba z balíčkov alebo z Bokorovho pohára a netreba zabúdať ani na kladivá osudu. Ďalšiu časť tvoria drahokamy, inak nazývané aj ako "mešce s korisťou" alebo rôzne Designy národov, ktoré obsahujú špeciálne drahokamy. Taktiež ich možno získať aj ako hlavnú výhru v Bokorovom pohári, ktorý je vždy o tom istom - kto pošle viac má vyššiu šancu niečo vyhrať. A v neposlednom rade sú to Behemotova palica a Ogounové bojové požehnanie, ktoré veľakrát dokážu v boji napomôcť hráčom a získať si tým veľkú výhodu. A to tu ešte nie je zahrnuté že niektorí hráči sú nutení si kúpiť aj Premium-výhody a nesmie chýbať ani Ebenová a Slonovinová paluba.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/15
    ΛΖLΛB a SemtexC∞L tohle ocenili.
  13. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ahoj, tak k demagi.. toto je celkem normální poškození, já sám mám na nováčky kolem 34k a to mám na lodi 267 děl. když explosivní vylepším tak bych počítal že budu mít 35,5.
    Větší problém je, že takto silné aliance vznikají kolem hráčů, co jsou zároveň Board/Game Administrátoři a tak dále. Nakonec jim nedělá problém se odbanovat a připsat si jako "odškodnění" třeba milion voodoo úderu, 50k moja, 2000 legby. Důkaz na GE2 máme od ICM, ale pořád žádné řešení od BP
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  14. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    spíš u toho pořád sedět..pak jo
     
  15. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    jednou až budu dospělí nakupím dela a další věci a pak sem zvjedavý jetsli budeš rumbume posílam poskoky
     
  16. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Pár let jsem nehrál a nestačím se divit. Před osmi lety se to v dolních levleh hemžilo novými hráči a teď všude pusto a prázdno. Tenkrát když jsem měl elitní loď a elitní děla, byl jsem king a dalo se bojovat. Dneska každej střílí 4x víc jak já, HP jak hrom. Kolikrát jsem potopenej ani nevystřelím. A kam se poděly moje elitní paluby? Kde jsou perly co jsem do nich narval? To si mám jako kupovat zase nějaký sloty, a zase za perly?
     
  17. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Bez peněz se to od začátku hrát nedá. Sedět hodiny a hodiny u počítače a skoro bez výsledku je marnění času. Dřív vás alespoň vzali do cechu třeba od 1 levelu a pomohli, teď jsou silné cechy po 100 lodích a nikam se nedostanete a pokud vás někdo vezme je to stejně marnost, protože žerete písek všichni, při eventech si ani neškrtnete a pokud si spočítáte kolik by to stálo, koupíte si za ty prachy raději v AAA nějakou popelnici a můžete jet k moři:_)))
     
    Robin634 tohle ocenil(a).
  18. Robin634

    Robin634 Zelenáč fóra

    Ahoj všem. Hru hraji uz mooc dlouho v poslední době jen pasivně jelikoz nemam dost ryclé připojení. Začínal jsem asi jako každý ale postupem času jsem začal kupovat perly,dela,munici..... a dostal jsem se až na lvl 11 potom mi lod nekdo nejak ukradl. Tak jsem začal od znova, a tentokrát bez toho abych kupoval neco za peníze. Jsem teprve v 9 lvl na more se dostanu jen když zajdu za kámošem. A přesně pokud si nenakoupím opet za prachy děla, munici, opevnení sloty... tak jsem a budu stále na dně. Je to dost deprimující. Vašek
     
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    A čo tak skúsiť niečo iné, maďarský poprípade venezuelský účet má všetko za zlomok ceny.
     
  20. ...88...

    ...88... Zelenáč fóra

    Socient čau

    chci se tě zeptat co by jsi mi podle tebe poradil co do čeho mám tet investovat perle a kde mám vydělávat?
    viz.. screen mojí lodky....
    http://screenshot.cz/BZPUM/
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.