Tipovacia hra pre fanúšikov SeaFight / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 5/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Bude to i v cestine?
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no TL psala,že to nebude ve všech jazycích a krom toho češi na mistrovství nejsou,díky panu žloutkovi.:(:(
     
    • Doubleposting
    Tady to máš :) : [§Ζ§] ☢Vдиى☢[ΞX]シ 13276224

    Verbeia tu maš to moje ID lodi [§Ζ§] ☢Vдиى☢[ΞX]シ 13276224 aj s novým menom
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/6/14
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    nech si to přeložit googlem, když neumíš
     
  5. Mam taký problem ze som si zmenil na sea meno a v tabulke zo starym menom mam body a aj teraz na tomto novom mene mam tiez ... v Tabuke som †.$oNy.†[ΞX]シ a chcel by som to pripisat na toto moje nove meno ☢Vдиى☢[ΞX]シ .... moje ID lode je 13276224
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †☠..муѕтι¢αℓѕνк..☠†, za prvé vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla. Případné prosby prosím do správného vlákna k dané akci. Jak vidím TL ti dnes měnila v tabulce nick na tebou požadovaný ☢Vдиى☢[ΞX]シ (GE1 SK) - 6 bodov pouze nezměnila nick u všech otázek, ale to si myslím, že ve finále není tak důležité.
     
  7. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Podle prvni souteze soudim,ze i druha soutez ma uz viteze.Dekuji tymu ,ze ukazal sve kvality!!
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    Problém nenašel jsem tam Českou zemi .. Tak sem tam dal Německo .. JE tam vůbec česko .. Nenašel jsem ho ani pod C ani pod Č .. A nejde mi tam dat nick co mám na lodi kuli diakritice..
     
  9. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    tschechische republik zkus :) a nemusí bejt přesnej nick lodi, pouze id, protože jsou zakázané specielní znaky
     
  10. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    To je jedno mám tam něměcko .. Dá se to nějak změnit .. ?
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    a proč by to nešlo, stačí kliknout na ikonku jiného jazyka
     
  12. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    Přečti si komentář před tím .. :D potřebuji změnit nastaveni učtu že jsem z CZ a ne z Německa nenašel jsem tam Česko .. :D
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pokud uz ses registroval tak to nezmenís a je tam czech republic,hned pred Danskem, asi si spatne koukal
     
  14. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    Tím pádem otázka pro lidi z fora .. Co teď s tím .. dá se daný učet smazat a vytvořit nový .. nebo nevadí když to tak nechám .. ?
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    podle me nevadí v podmínkách soutěže se mluví jen o nutnosti udat ID uctu a email který je k tomuto uctu registrovan
     
  16. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    taky myslím, že by to nemělo vadit, podníky jsou jásné: ID, registrovaný mail, starší 18 let
     
  17. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    Já vím ale kdybych náhodou vyhrál ten dres nebo co to tam je za výhru, už přesně nevím .. ;)
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    cituji
    Uistite sa, že ste po registrácií sa do súťaže zodpovedali na všetky otázky. Majte na pamäti, že musia byť zodpovedané pred prvým zápasom. V prípade, že tak neurobíte môžete prísť o veľa bodov.

    předpokládám že se to týka jen bonusových otázek, protože na vetsine forech je informace, že tipovat výsledky zápasu lze az do 5 minut pred zacatkem
     
  19. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Jeste ze to mam v cestine ty otazky pred zapasem za 4 body taky pomuzou:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.