The-NAJ screenshooty

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem davidkriz1, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/5/14
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  2. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Ahoj Davidkriz1, prosím ťa cez čo to robiš alebo cez akú stránku ? :) ďakujem za odpoveď
     
  3. socient

    socient Komisař fóra

    nick:socient
    cech:žiadny
    odznak: (25) Druhý kormidelník
    hodnost: zlatá placka
    vsechny paluby i požehnání
    design: Ghost Kokelau
    ak by si mal čas a bol tak dobrý :)
    a mazel : čierny drak
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj psycho, vytvořil jsem si webovou stránku na které si můžu měnit prakticky vše a pohybovat s loděmi jak potřebuji :) pokud by jsi to chtěl mít také tak si stačí nějakou stánku napsat ;)


    pro socienta, déšť, sníh nebo bez? :)
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    to je jedno - napr. déšť :)
     
  6. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    a mohol by si mi tu stranku poslať do správy prosim ťa ? :) ja nič take neviem najsť :) bol by si taký zlaty ? :)
     
  7. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra


    [​IMG]
    psycho nezlob se, ale stránku zatím nechci uveřejňovat, až budu mít čas tak napíšu novou, kde si bude moci každý měnit jednoduše designy bez přepisování kódu
     
    Naposledy upraveno: 28/5/14
  8. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    nie ja som len chcel na osobne učely lebo si chcem robiť wallpapery na notebook vieš a zverejnovať to určite nebudem
     
  9. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    pokud chceš wallpapers tak stačí říct, já ti ho klidně udělám :) vyber si rozlišení, lodě, mazlíky a není problém :)
     
  10. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    no praveže je toho vela a neviem čo by som si take dal :/
     
  11. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    i když ti pošlu stránku tak tam budeš mít 4 lodě a zbytek by jsi musel připsat v kódu a pokud neznáš názvy obrázků pod kterými jsou designy, hodnosti, paluby a další uloženy tak stejně nic nepřidáš ani neupravíš
     
  12. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    dalo by sa dohodnuť aj skype ?
     
  13. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    pokud budeš mít zájem tak mi napiš na E-mail a teprve tam ti dám Skype :)
     
    Naposledy upraveno: 14/5/14
  14. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    ďakujem hned ťa budem kontaktovať :)
     
  15. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Termín demokracie je složen ze dvou řeckých výrazů -démos a kratein. Slovo démos se překládá jako lid,zatímco sloveso kratein je vhodným ekvivalentem k českému pojmu vládnout. Již z vysvětlení vzniku této složeniny je pochopitelné o jaký způsob řízení státu jde. Vdemokracii se vždy klade důraz na zachování moci v rukou lidu, který tohoto privilegia využívá k řízení dané země.

    Mirku mozna kdyby sis ty neplet pojmy a precetl si co to znamena :)))

    Ps Hlas hracu slyset nechcete a kdyz ho nahodou slysite dostane dana osoba ban na delsi dobu aby si rozmyslel jestli bude jeste psat a bude slyset a videt :))
     
  16. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Me nikdo nemuze ublizit ja ve hre mam investovvan 00prd:))jde mi o spoluhrace kterym neustale hra podkopava nohy(platici hrace)viz.opravar 5stupne:))

    Navrh :Odmeny za pretrvavajici chyby.

    Tento navrh byl umisten do obecne zpetne vazby .TL_Verbia ho zamcela i kdyz hlasovala asi stovka lidi,s oduvodnenim ze nepatri do teto sekce.

    Co bych dale navrhoval kdyz nam stejne tvrdite ze nic nezmuzete ze nemate nastarost jen nas nebo nas umlcite aby ste nemeli praci navic.

    Zaverem se omlouvam za prispevek ktery sem nepatri, ale kdyz jsem byl vyzvan clenem tymu musel jsem odpovedet.
     
  17. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

  18. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    proč to sem dáváš?
     
  20. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Aby ses mohl zeptat :)