Technycké problémy ===MB===

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ===MB===, 1/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kdy to opravíte?

  1. ?

    10 hlasy(ů)
    76.9%
  2. ?

    7 hlasy(ů)
    53.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ===MB===

    ===MB=== Zelenáč fóra

    Psal jsem několikrát na podporu a ta mě odkázala tady že to mám napsat na forum.
    Mám problém ohledně rychlosti lodě v talentech ji mám na 5/5 jede pomalu i na plachty za perly.Dále opravu lodi mám v talentech 5/5 opravuji max 1500 bodu života.Dále pak dneska jsem měl voodo kněze 3 stupeň každý nalezen v jiný den a už nemám žádný jak je to možné už minule jsem si všiml že mi nějak rychle zmizel.
    Dále pak hodil jsem do bokorova poháru dvě bedny odměny nikde.Za peníze či herní měnu kterou kterou tady hráči investovali není schopno BP dát hru dohromady aby alespoň fungovali věci které jsme Vám zaplatili.
    Takže řádně zaplacenou věc není možné ze strany BP řádně využívat.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    technycké problémy, nauč se aspoň psát když už zakládáš další nesmyslné téma
     
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    MB pokud mas rychlost lode jen v talentech tak ted uz je to hrozne malo musis mit i v opevku a i krystalove pozehnani a musis byt uplne ful opraven aby si jel rychle oprava lodi sam opravuju po 1100 a taky mam talenty na 5 takze 1500 je velmi dobre opravar z beden je jen na par dni proto hned zmizi co se tyce bokora s tim ti pomuze jen podpora pokud s tim nic nedela pis rovnou do spolecnsti bp
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ===MB===,
    co se týče odměň za bokora tak pokud jsi hodil 2 dostaneš nějaké z náhodně generovaných odměn a z hlavních výher v případě štěstí jen. Pokud si myslíš, že jsi nedostal ani žádnou z těchto základních odměn, tak v tom případě, se musíš obrátit na podporu s žádostí o prověření. Jinak co se týče designů a dalších hlavních výher někteří lidé hodí velké množství a také nedostanou nic to je opravdu jen o štěstí kdo je vylosovaný.
    Co se týče platnosti kněze, tak jeho platnost ve tvých službách ti také může říci jen podpora.
     
  5. ===MB===

    ===MB=== Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    ty mi něco piš aspoň ALESPOŇ xD xD kážeš tady o chybě a sám víš prd a ještě tady poučuješ

    Je mi úplně jedno loď plula rychle a opravovala rychle že to předělali a nebo jim to nefunguje mě vůbec nezajímá.
    Já chci aby loď byla jako dříve jinak díky za vysvětlení.
    Navíc co se týče kolečka je nemožné ho získat když ho vzali z truhel a když udělám svitky a máš z pěti svitků jen DAMAGE tak je to úplně super.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/3/14
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ===MB===, kolečko možné určitě získat je když budeš mít štěstí to je vidět u lodí na moři, ale je to opravdu o štěstí. Co se týče tvého požadavku nezbude ti nic jiného než si udělat rychlosti v opevnění, používat plachty a další předměty. Tyto změny jsou z důvodu zavedení první části AMS a přijdou i další změny. Viz info ZDE a ZDE.
    Dále tě prosím vyhni se zbytečnému doublepostingu viz pravidla ZDE.
     
  7. IkermanCF

    IkermanCF Zelenáč fóra

    JE TU DAKTO?
     
  8. 1973rado

    1973rado Zelenáč fóra

    ===MB=== to maš stastie ked dostaneš aspon damage.niekdo dostava iba kourove bomby večšinou ,a HP pri troche stastia dostane na 250000 .čo sa tyka toho koliečka tak Poseidon ma pravdu ked hovori že sa da ziskat ale inym sposobom , na podpore o tom vedia svoje
     
    Naposledy upraveno: 1/3/14
  9. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Poseidone já taky nic nedostal z bokora a néní to poprvé, psal jsem na Podporu a tá mě poslala sem tak kdo mi to tedy vysvětlí proč nic nedostávám, tady si nás přehazujete jak horkej brambor já nejsem nějakej 20 nebo 30 letej smrad tak bych prosil slušnost a trochu kladnej přístup k hráčům, myslím si že vám neposílaj málo peněz tak si toho važte. Tak bych chtěl vědět jak to teda je, mám už podezření že tady vládnou podvody.
     
    ===MB=== tohle ocenil(a).
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®,

    pokud se nepletu, ráno si psal na chatu o hlavních výhrách a tím že koupíš 20 nebo 50 beden nemáš zaručenou hlavní výhru, ale to by ti zde na fóru mohli napsat spíše hráči co jich hází 1000 za měsíc a též nic nedostali, ale zároveň tu jeden hráč psal (před minulý měsíc), že dostal design za ty dvě bedny zdarma. Je to jen o štěstí, jako v kotli v truhle atd.

    přeji pěkný den
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

     
  12. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    takže hráč co tam hodí 1000 beden a nedostane ani kouli tak to je teda dobrý:)
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    když si vsadiš sportku a nevyhrajes tak budes taky tvrdit ze SAZKA podvadi??, zkus si neco precist o pravdepodobnosti a pak se prestanes rozcilovat
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.