technické problémy

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem jєssιєjaмєs_čяc, 31/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Jasně tvl, EDIT celou hru na celý dopoledne kvůli tomu, že potřebujeme nasekat nejvíc zabugovaných eventů a změn najednou a zprovozníme jí až po 12 samozřejmě, až mi propadne 5 klíčů k sezóně.
    Vážně super server a hra

    Mimochodem opravdu by se boostery a bonusy měly odečítat jen při reálném hraní, už se mi několikrát stalo, že jsem nakoupil za reálné peníze a půl dne nešla hra. Příště už si pohlídám, co vše se mi odečte časově a budu to chtít připsat zpětně, protože tohle už mě totálně EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/21
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V prvé řadě bez vulgarit.

    Vybrání jakéhokoli bonusu není dobré nechávat na poslední chvíli. Hra nejela přibližně od 11 h a nechávat vybrání bonusů na poslední hodinu je vážně nesmysl.
    Odečítání boosterů jen když jsi online se už řešilo a hráči byli pro. Zatím to ale nebylo zavedené.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Dobře ty . Musím ti to pochválit,než ti to smažou.:D
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Proč by jsme to mazali, je to názor, jen upravíme, protože ani tady se nesmí psát vulgárně. Co se týká výpadků hry tak doporučuji přečíst si VOP, specificky sekci 4 Dostupnost.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nové info k sezóně.
    Je prodloužena do dnešní půlnoci takže každý si stihne bonusy ještě vybrat.