Technická aktualizácia: AMS - 1. fáza / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Zadna OPRAVA NEPROBEHLA!Hra je nehratelna!Vyzivam cleny tymu aby rezignovali na sve posty!ostuda seafightu a jeste vetsi Bigpointu!
     
  2. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    Nefunguje zvojnásobovač. Jelikož je to funkce za peníze , předpokládám prodloužení platnosti.
     
  3. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    ach jo kdyby jste se raději zaměřili na opravu současných chyb než tady cpát nějaký nesmyslný systém ktery vytvořil desítky dalších chyb ve hře! o_O
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  4. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    Tohle je hnus co teď udělali
     
  5. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    pro malé lodě začíná být tato hra nehratelná ,takže pochybuju ,že se sem pohrnou nový hráči ,spíš bych si tipnul ,ještě větší odliv hráčů ,tím pádem i financí BP a co to znamená ?
     
  6. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    ako to si robite srandu ????? takto doriadit uz pokazenu hru ? mam toho dost ... uz to je naozaj moc. Lodka mi jazdi ako ... idete nieco napravit a pritom to dobabrete este viac... Na tomto ste robili 4 mesiace ???? potom gratulujem
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    by mě zajímalo na co je spustenej beta server, když vpustíte do hry dlasi naprostej nesmysl
     
  8. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    suhlasim s tebou ale toto je uplny nezmysel lodicky sa plavia ako keby zaspali jedina vyhoda je ta municia ale nic viac
     
  9. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    inak ustalili ste aj damage ktory na nas strielaju lodky ??? aj dmg ktory davame my ? a robili ste aj nieco z bodmi zivota ?
     
  10. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    A kvůli tomuhle paskvilu jste odsunuli valentýnskou akci ??? !!!
    Radši se snažte opravit chyby ve hře a nedávejte do hry podobné nesmysly když je nemáte pořádně odzkoušené !!!
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  11. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    tak třeba ta munyce že nic neváží je fajn ale nevím no takhle schodit rychlosti vždyt ja jezdím jak nouma
     
  12. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    no ako vidim vraciame sa dozadu vratili sa nam aj glitze z vrakov ...
     
  13. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    no nic proti tomu ,ale pokud si koupím něco za reálný peníze ,byl bych rád ,aby to i fungovalo ,dejme tomu ,že restert byl podle infa 14 - 15 hodina ,myslím si ,že na to ,aby to opravili měli už dost času ,kdyby se vyskytla chyba v prospěch hráče ,věřím tomu ,že už by byl restart a byla by opravená ,tak v čem je potom problém ,že mi násobič stále nefunguje ??? Prodložena platnost mi zajísté nebude
    Nehledě na to ,musel to byt asi opravdu genius ,když načasoval toto součastně s bojovou akcí ,je to záměr ,ať mi nikdo nepovídá ,že nešlo buď jedno nebo druhý posunout ,stejně tak jak šla posunout Valentýnská akce . Někdo tu někde psal ,že můžeme být vůbec rádi ,že nějaký EVENTy jsou ,na to můžu jen konstatovat to ,že druhou loď mám full , stal se ze mně sběratel desingů a příšer z EVENTů takže pokud zruší EVENTy ,kupa takových lodi přestane hrát . Samorřejmně je to jen můj názor a určitě se najde dost těch ,kteří s mýma názorama nebudou souhlasit
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    toto neni možne už . neviem sa prihlasit už asi tak hodinu
     
  15. Adamsong

    Adamsong Zelenáč fóra

    jak je možne že všem přidali dmg a mi cca o 300 ubrali?, psal sem na podporu, ktera mě obrati sem
     
  16. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Prečo mam akože o 300 menší DMG ako som mal ? akože čakam aj odpoveď !!!
     
  17. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    to by mě taky zajímalo protože mě taky ubrali dmg, sice jen o 50 ale ubrali ...
     
  18. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    tak Turecky design co sem si koupil a ktery ma jezdit s nizkym hp az s 0 hp stejne rychle nefunguje predpokladam ze oprava nebo nahrada nebude klasika:) dalsi tim ze ste odelali prehozeni designu na hlavni strance tak nejde prehodit design pokud do tebe neco strili a i tak to jde tak na 3x:) skvely:) rychlost lode uchvatna absolutne nehratelny na svitku:) kdyz nemam opevneni a mam opravare 4 stupne:) tudiz nez odjedu od lodi rozstrilenej se opravit tak opravim sotva 2000 hp a npc sou u me taky skvely:)
     
  19. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    Toto nesmysl kdyz vidim jak to vypasada a hlavne funguje prijdou mi grafici a vsichni ty frajeri z bp k smichu a to hodne nevim jestli s timhle a na tomhle delaj skoro pul roku ale muzou to rovnou delat treba 15 ti lety deti a vyjde to i lip mozna!!!! Misto toho abyste udelali novy eli levely a novy lvl map a planovaly naky eventy a delali poradny disajny a pekny bokory tak vymejslite takovyhle p...... nevin co to ma byt ale lode jedou jako kdyby nejeli nebo se zastavil vitr co co hlavne ze date vasi slavnou bojovou akci noo jooo bojova akce nesmi chybet..... lol .. co bude priste ? Poplatek za prihlaseni ci co ? Toto uz je moc ... zajmalo by kterej k....... tohle vymyslel prptoze by si zaslouzil poradne rosekat h.... omg ..**** ..sry za pravopis !
     
  20. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    Zase sre tomu nasadili korunu!! Od ceho mate ten slavnek beta server ... vlastne od niceho jen chcete hrace nas...



    S pozdravim si muzete vite co a doufam ze tohle cmka poslou tam nahoru a prectou si to !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.