Talenty

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem sket8, 7/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Tokenové talentové vynulování ke koupi za kristali

Anketa uzavřena 14/6/19.
  1. ano

    61.8%
  2. ne

    38.2%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sket8

    sket8 Zelenáč fóra

    Prosím měl bch zajem o nápad ke koupi talentových bodu na talenty. Chtěl bych zavest koupit tokeny za kristali
     
    HUCUL tohle ocenil(a).
  2. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    zajímalo by mne k čemu je toto hlasovani stejně to zustane na mrtvem bodu jako u ostatních anket ani se nedozvíme jak to dopadlo zda to zustane tak jak je nebo se to změni
     
  3. Tom

    Tom Magnát fóra

    Když se to změní dozvíte se to a když anketa splní pravidla a bude odeslána na centrálu hry se také dozvíte.
    Navíc nemáš pravdu sice jen velmi málo se toho chytlo ale už některé návrhy v minulosti prošli. Jak už jsem tu jednou někde psal chce to hodně promyslet do detailu aby se tím někdo zabýval.
     
  4. LukasSabach

    LukasSabach Zelenáč fóra

    -medved78- neboj se dozvíš se to,ale neveřím že to udělaj. Pokavad by anketa byla za ano tak nevím jak na to BP bude koukat.
     
  5. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    nevím zda se BP bude chtít zavádět další měnu - kristali
     
  6. SolitaryMen

    SolitaryMen Zelenáč fóra

  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  8. Patris012

    Patris012 Perspektivní autor

    ja bych ty tokeny dal spiš do přepadu NPC když už ma šlověk přepadat NPC co da za přepad 20 perel tak by mohl dat i nějakou tu častku tokenu nebo bych dal deni ukol na tokeny či něco takeho
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ony za přepad jsou, ale zatím jen na vysokých mapách.
     
  10. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Nejsou za přepady ale za nastřílené hp /poslední ránu a také se dají získat na mapě Lva z Haroowwa.
     
  11. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Kristali :D :D Nemá tam být náhodou krystaly?
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dark_COBRA_CZ1 máš pravdu , špatně jsem se podívala do které odměny tokeny spadají. Jsou jako odměna u dvou admirálů, pak na lví mapě a občas v kódu.
     
  13. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    tak to sa tešim a som nadšeny že sa daju ziskať zase iba na tych vysokych mapach ste super BP mam vás rad :)
     
  14. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Jj to je vlastně fakt zrušme horní mapy. At se dá získat vše na 1 mapě, ušetříme čas. A nebo zrušme teda vše, udělejme z toho klikačku na mobil ...
     
  15. Patris012

    Patris012 Perspektivní autor

    Bože řešit takovou hloupost jako tokeny na reset talnetu zajimavy je to že ja mam stale 1900 tokenu a sem lvl 21 a sou mi naprosto k ničemu :D a někdo tu bude brečet hold když ste si to špatne rozmistili vaš problem dělejte lvl mapy a mužete si ty tokeny dělat jinak už stim plačem bežte fakt někam
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pravda je, že pokud hráči nejsou zbrlklí a nejdřív si přečtou jak talenty fungují a k čemu které slouží, tak se dají rozmístit na poprvé a enní třeba je pak opravovat. Osobně jsem je také ještě nemusela resetovat a všechny Tokeny mám stále k dispozici.

    Na druhou stranu, může se stát, že si hráč rozloží talenty na farmu a po nějakém čase už zesilní a rozhodne si předělat talenty i na boj a nemůže, protože buď nestihl kód s Tokeny nebo ještě nemá dost vysoký level.

    Je to jeden ze způsobů jak BP naznačuje hráčům, aby nezůstávali na nízkých mapách, ale snažili se dělat úkoly a PZ.
     
  17. Patris012

    Patris012 Perspektivní autor

    Ano Leo maš pravdu ale take si hrač musi tim padem uvědomit co vlastně chce za chce farmit či bojovat každopadně tak či tak je tlačen na viši mapy takže pořad nevidym duvod aby tu někdo nadaval na BP
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vždycky se nějaký důvod najde :D . Každopádně je nejdřív u všeho potřeba si zjistit jak to funguje a teprve potom do toho vrtat aby se předešlo tomu co tu řeší spousta hráčů, že si talenty rozházeli jak je napadlo a teď je potřebují předělat, protože zjistili, že to není ideální.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.